باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده تهرانپارس برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار تهرانپارس را با 35% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری تهرانپارس خدمات بسته بندی وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری تهرانپارس درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار تهرانپارس دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری تهرانپارس، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آُان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار تهرانپارس خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری تهرانپارس را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار تهرانپارس به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

بله، باربری آسان بار خدمات اتوبار تهرانپارس را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

آسان بار در باربری تهرانپارس خدماتی از جمله حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل پیانو و حمل گاوصندوق را هم با تجهیزات بروز انجام میدهد.

 

اتوبار آسان بار

باربری در تهرانپارس از دیگر خدمات شرکت باربری آسان بار می باشد، باربری تهرانپارس با کادری مجرب و با اخلاق به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت اهالی محترم منطقه تهران پارس می باشد .

اگر شما جزو افرادی هستید که در منطقه تهرانپارس زندگی می کنید و ساکن هستید و در این روز ها می خواهید اسباب کشی کنید و همچنین دنبال یک شرکت باربری و اتوبار خوب که خدمات مناسب و قیمت منصفانه می گردید پیشنهاد می کنم با یک تماس با شماره 1786 بدون پیش شماره از ما مشاوره و قیمت های مارو با دیگر شرکت های باربری مقایسه کنید.

اسباب کشی در تهرانپارس مانند دیگر مناطق صورت می گیرد و مشتریان عزیزی که می خواهد از خدمات باربری ما در این منطقه استقاده می کنند می توان با ما تماس گرفته و اقدام به رزور وقت باربری خود کنند. اتوبار آسان بار برای ارائه سرویس بهتر و جلب رضایت مشتریان خود خودرو های حمل بار خود را در نزدیکی های محدوده تهرانپارس مستقر کرده تا در صورت درخواست باربری سریع تیم حمل بار خود را سریع به محل اعزام کند.

شرکت باربری آسان بار تهران مناطق زیادی را تحت پوشش خود کرده است که می توان به باربری شهرک غرب ، باربری ولنجک نیز اشاره کرد که توسط یک تیم حرفه ای و با تجربه مدیریت می شود اشاره کرد.

اتوبار تهرانپارس با کارگران ماهر وخاورها، نیسان، وانت بار و دیگر ماشین های باری مجهز آماده انجام اثاث کشی های شما عزیزان میباشد. دسترسی سریع به باربری تهران در تمام نقاط تهران، تخفیف های ویژه، ارایه بارنامه و ... از ویژگی های باربری ما میباشد. باربری تهرانپارس با بسته بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه جایی ایمن آماده میکند. باربری تهرانپارس با تجهیزات مختلف بسته بندی مانند کارتن های چندلایه، نایلون های حبابدار و ضربه گیر، ساک های مخصوص بسته بندی تختخواب و .... اثایه ی شما را به بهترین شکل بسته بندی میکند تا در طول مسیر جابه جایی دچار خسارت نشوند.

 

ویژگی ها و خدمات باربری تهرانپارس

 

اتوبار-تهرانپارس

 

 • باربری تهرانپارس به بهترین نحو شما را در حمل و نقل اثاثتان همراهی میکند.
 • تمام هفته و شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
 • کارشناس حضوری و رایگان جهت کارشناسی بار و بسته بندی اثاثیه در خدمت شما هستند.
 • هر جا که هستید ما فقط 15 دقیقه با شما فاصله داریم.
 • بیمه کردن تمام اثاث شما وظیفه اصلی شرکت ماست.
 • آسان بار در تهرانپارس کمک به کاهش دغدغه های مستأجران گرامی میباشد.
 • کوچه به کوچه تهرانپارس هستیم تا خدمتگزار شما باشیم.
 • کارگر مخصوص بسته بندی و حمل وسایل سنگین و بزرگ شبانه روزی خدمات ارائه میدهند.
 • شرق تهران را با شرکت آسان بار بشناسید که همه چیز را برای اثاث کشی در دست دارد.
 • برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • حمل اثاثیه منزل در تهرانپارس با آسان بار بی دغدغه به پایان میرسد.
 • کارشناسان ما بصورت تخصصی شما را در بسته بندی و جابجایی راهنمایی میکنند.

 

نحوه ارائه خدمات باربری آسان بار در محدوده تهرانپارس

اگر قصد دارید از خدمات باربری تهرانپارس بهره‌مند شوید، بهتر است بعد از اینکه تاریخ دقیق اسباب‌کشی مشخص شد چند روز قبل را برای تماس با مجموعه در نظر بگیرید و با کارشناسان ما در رابطه با تعداد وسایلی که باید جابه‌جا شوند و نوع خودروهایی که برای حمل مدنظرتان است، صحبت کنید تا آن‌ها قیمت و روز معینی را برای حمل اثاثیه با هماهنگی شما تعیین کنند. بعد از توافق نهایی در رابطه با تعداد کارگر، خودرو و قیمت، اسباب‌کشی در روز تعیین شده انجام خواهد گرفت و بهتر است که این فرآیند صبح‌ها صورت بگیرد که انرژی کارگران نیز بیشتر است.

 

در اسباب کشی نکات زیر را رعایت کنید

 • بسته بندی را به روز اسباب کشی موکول نکنیم و از چند روز قبل آن را انجام دهیم.
 • برای جستجوی راحت تر وسایل بعد از اسباب کشی آن ها را در حین بسته بندی نام گذاری کنیم و جای هر کدام را یادداشت کنیم.
 • برای اجتناب از شکستن وسایلی چون بشقاب، لیوان و … باید دور آن ها پارچه و روزنامه بپیچیم و جعبه را با چسب نواری محکم کنیم.
 • مطمئن باشیم که جعبه محکم است و وسایل از داخل آن بیرون ریخته نمی شود.
 • برای جلوگیری از خالی ماندن جعبه درون آن پارچه و روزنامه قرار دهیم و نگذاریم فضای خالی درون آن باقی بماند.
 • وسایلی که شکستنی هستند را در جعبه های کوچک تر قرار دهیم.
 • از یک ملافه برای پیچیدن لباس هایی که همراه با آویز هستند استفاده کنیم.
 • دور مبلمان پارچه ای بپیچیم تا رنگ و روکش آن آسیب نبیند
 • آن دسته از اسباب و لوازمی که زاویه دار هستند و احتمال آسیب در آن ها زیاد است را با نایلون حباب دار پوشش دهیم.
 • برای جلوگیری از پارگی کارتن ها از سنگین کردن آن ها پرهیز کنیم.
 • سعی کنیم هر دسته از وسایل را جداگانه بسته بندی کنیم و وسایل شکستنی را همراه با وسایلی چون کتاب بسته بندی نکنیم.

 

شرکت باربری آسان بار برای همشهریان عزیز تهرانپارس خدمات ویژه باربری تهران به شهرستان مثل باربری تهران به مازندران ، باربری تهران به رشت و باربری تهران به گیلان را نیز ارائه میدهد.

 

بسته بندی وسایل در باربری تهرانپارس

مهم‌ترین بخشی که در اسباب‌کشی ممکن است افراد خانواده را بیش از بیش درگیر کند، بسته‌بندی است. چون اگر به‌درستی انجام نشود، ممکن است سبب شود حمل اثاثیه با مشکل روبه‌رو شود و ناراحتی و دغدغه‌های فراوانی به همراه داشته باشد. برای داشتن تمرکز در اسباب‌کشی باید بسته‌بندی را به درستی انجام دهید تا اسباب‌کشی و چیدمان خوبی را تجربه کنید. بسیاری از خانواده‌ها از شکستن وسایل خود حین جابه‌جایی هراس دارند و بهتر است که در این زمینه مشاوره‌های لازم را دریافت کنند. باربری تهرانپارس با سال‌ها سابقه در این زمینه انواع جهیزیه عروس، مبلمان اداری، بار کارخانجات و … را با بهترین پرسنل بسته‌بندی و جابه‌جا می‌کنند. با سپردن این امور به مجموعه ی ما از سلامت وسایل خود اطمینان حاصل خواهید کرد.

از ویژگی‌های باربری تهرانپارس به‌کارگیری پرسنلی است که در زمینه بسته‌بندی کاملاً مسئولیت‌پذیر و حرفه‌ای هستند و در طی دوره ی فعالیتشان هیچ‌گونه مشکلی را ایجاد نکرده‌اند. تیم باربری تهرانپارس در زمینه بسته‌بندی آموزش دیده‌اند و وسایل را در کارتن‌های سه لایه و پنج لایه بسته‌بندی می‌کنند بدون اینکه سبب نگرانی صاحبان آن‌ها شوند. در طی بسته‌بندی دقت می‌شود که کارتن‌ها خیلی سنگین نشود و فضای خالی نیز درون آن‌ها باقی نماند. بسته‌بندی اصولی و استاندارد از وسایل طی جابه‌جایی محافظت می‌کند و نمی‌گذارد خط و خشی به آن‌ها وارد شود. مجموعه ما این نکات را حین بسته‌بندی رعایت می‌کند تا از سلامت وسایل اطمینان حاصل کنید و استرس و نگرانی نداشته باشید.

 

قیمت باربری در تهرانپارس

قیمت حمل بار در تهرانپارس براساس نرخ اتحادیه باربری به شرح زیر است :

کرایه خاور به مدت سه ساعت: بین 110 تا 140 هزارتومان

کرایه نیسان به مدت سه ساعت : بین 80 تا 100 هزار تومان

کرایه پیکان وانت به مدت سه ساعت  : بین 60 تا 80 هزار تومان

دستمزد کارگر برای سه ساعت: 40 هزار تومان

 

سایر مناطق تهت پوشش آسان بار

 1. باربری شهران
 2. باربری تجریش
 3. باربری گیشا
 4. باربری سهروردی
 5. باربری اقدسیه

ارسال نظر درباره این موضوع