باربری شهرک اکباتان

باربری شهرک اکباتان

باربری شهرک اکباتان

باربری اکباتان یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده شهرک اکباتان برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار شهرک اکباتان را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

باربری در اکباتان کار راحتی نبوده و از آنجایی که شهرک اکباتان از شهرک های پر جمعیت و شلوغ تهران محسوب می شود، باربری باید به نحوی انجام شود که خللی برای ساکنین و همچنین خود مشتری در طول اتوبار اکباتان به وجود نیاید که نیازمند رعایت یکسری از نکات اصولی می باشد از جمله ایجاد نکردن سر و صدای زیاد، تعرض نکردن به رفت و آمد ساکنین، صدمه نزدن به محیط در حین جابجایی و از این جور موارد که به دقت باید در طول باربری اکباتان رعایت شود.

ما همچنین برای باربری اکباتان خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی و حمل لوازم منزل را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری در اکباتان درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری اکباتان دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری شهرک اکباتان، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار شهرک اکباتان خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری شهرک اکباتان را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار شهرک اکباتان به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

بله، باربری آسان بار خدمات اتوبار شهرک اکباتان را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

اتوبار شهرک اکباتان

 

اتوبار-شهرک-اکباتان

 

باربری شهرک اکباتان همان طور که از نام آن مشخص است در تهران و شهرک اکباتان واقع شده است، کسانی که در شهرک اکباتان و محدوده آن ساکن هستند می توانند از خدمات باربری اکباتان استفاده کنند، باربری امروزه به یک حوزه تخصصی تبدیل شده است و دیگر به مانند گذشته نیست که هرکسی به طور شخصی باربری را انجام دهد چرا که در باربری و حمل اثاثیه منزل نیازمند رعایت ظرافت های خاصی هستیم و رعایت نکردن این ظراف می تواند هزینه بسیار بالایی را در پی داشته باشد به همین دلیل است که در حوزه باربری به صورت تخصصی شرکت هایی فعال هستند و باربری  اکباتان نیز در این زمینه فعال است ، شرکت های زیادی را می توان نام برد که امور اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهد و ساکن محدوده غرب تهران هستند و به عبارتی از خدمات باربری غرب تهران استفاده می کنند ، این موسسه های باربری را می توان باربری جنت آباد را نام برد که در زمینه اسباب کشی متخصص هستند و در راستای ارائه هر چه بهتر این خدمات قدمی بلندی برداشته اند ، از این باربری های نیز که در شمال تهران هستند نیز می توان به باربری هروی اشاره کرد که در حوزه خود از بارزترین باربری هایی است که به صورت فعال به عنوان بهترین اتوبار تهران فعالیت می کنند.

 

خدمات باربری شهرک اکباتان

 1. انواع ماشینالات باربری و تجهیزات برای حمل نقل و جابجای [ خاور 6متری و 4 متری داخل مکت کاری شده با 40 تا پتو برای لابلای اثاثیه منزل  نیسان کفی مبلی ]
 2. بسته بندی بصورت تضمینی و تخصصی با کادری مجرب و کار ازموده و متخصص در امور بسته بندی اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری 
 3. کارگر ماهر و باتجربه و خوش اخلاق و با ادب در امور باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل 
 4. سرویس دهی بصورت شبانه روزی 24 ساعته                 
 5. کارگر خالی برای تخلیه بار از شهرستان و جابجای اثاثیه منزل در تمام امور
 6. با بیمه و بارنامه دولتی زیرنظر اتحادیه و صنف باربری تهران 

 

enlightened آسان بار خدماتی همچون حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل گاوصندوق و حمل پیانو را با مجرب ترین پرسنل و با جدید ترین روش ها و تجهیزات برای همشهریان عزیز شهرک اکباتان انجام میدهد.

 

ویژگی های اتوبار اکباتان

هنگامی که از خدمات اتوبار شهرک اکباتان استفاده کنید با بسیاری از ویژگی های آن آشنا خواهید شد، اگر بخواهیم به مهم ترین ویژگی های اتوبار شهرک اکباتان اشاره کنیم می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم:

 • در باربری شهرک اکباتان از افراد مجرب، متخصص و ماهر استفاده می شود.
 • در اتوبار شهرک اکباتان اصل بر سالم رساندن وسایل و اثاثیه های شما به مقصد است.
 • باربری شهرک اکباتان همچنان که در حمل بار ظرافت به کار می برد، حمل اثاثیه شما را نیز در کم ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.
 • خدماتی که در اتوبار شهرک اکباتان ارائه می شود بسیار با کیفیت است.
 • هزینه باربری اکباتان در مقایسه با سایر باربری ها بسیار مناسب است.

 

هزینه و قیمت باربری و اتوبار شهرک اکباتان

حمل‌ و نقل، مقرون ‌به‌ صرفه را با باربری و اتوبار شهرک اکباتان تجربه کنید.

باید این موضوع را به شما عزیزان بگوییم که نحوه چگونگی محاسبه هزینه ها در بیشتر باربری ها براساس یک سری قوانین و شرایط خاصی محاسبه می شود و هیچ شرکت باربری خارج از توابع و قوانین اتحادیه نمی تواند مبلغ و یا هزینه اضافی را از شما دریافت نماید.

میزان فاصله ی مسافتی که قرار است بار از مبدا به مقصد برده شود یکی از مهم ترین عواملی می باشد که در باربری شهرک اکباتان بر روی قیمت تاثیر می گذارد به عنوان مثال همانطور که می دانید شهرک اکباتان یکی از مناطقی می باشد که در غرب تهران واقع شده است میزان مبلغی که قرار است یک بار را از یک منطقه به منطقه دیگر برده شود با میزان مبلغی که بار در همان منطقه قرار است جابجا شود متفاوت می باشد.یکی دیگر از عواملی که در میزان مبلغ پرداختی تفاوت به وجود می آورد درخواست های شما از باربری شهرک اکباتان می باشد به عنوان مثال فردی قصد دارد خودش به تنهایی کار بسته بندی وسایلش را انجام دهد و فقط جهت حمل بار از شرکت باربری درخواست کارگر بکند و یا بعضی افراد هستند که جدای از اینکه درخواست کارگر دارند جهت حمل اثاثیه ای که دارند برای بسته بندی نیز درخواست دارند تا افراد متخصص حاضر در شرکت بیایند و کار بسته بندی را هم برایشان انجام دهند، خوب مسلم است که تفاوتی در هزینه ها وجود دارد.

mail برای آگاهی بیشتر از قیمت ها و تعرفه های باربری در تهران مقاله قیمت اثاث کشی در تهران را مطالعه فرمایید.

 

نکاتی درمورد بسته بندی وسایل در اسباب کشی

 • در قدم اول بهتر است که بگوییم صفر تا صد اسباب کشی را به دست تیم حمل بار شهرک اکباتان بسپارید ما به صورت حرفه ای خدمات خود را از قدم اول که بسته بندی می باشد تا آخرین قدم اثاثیه منزل را به مقصد برده و در آنجا کار تخلیه بار را نیز برای شما انجام خواهیم داد ، اما اگر خودتان می خواهید این کارها را انجام بدهید ، لطفا به نکات زیر توجه کنید
 • چند روز پیش از موعد مقرر برای اثاث کشی، بسته بندی اثاثیه را آغاز کنید و از وسایلی که استفاده چندانی از آن ها نمی کنید بسته بندی را شروع کنید.
 • هنگامی که وسایل را در داخل جعبه بسته بندی قرار می دهید بر روی آن ها نام وسیله را بنویسد تا موقع حمل بار و همچنین چیدن دچار مشکل و سردرگمی نشوید.
 • هنگامی که وسایل شکستنی منزل مانند لیوان، بشقاب، دکورها و … را در داخل جعبه قرار می دهید در ابتدا روزنامه یا پارچه دور آن ها بپیچید و جای آن ها را در جعبه با چسپ ثابت کنید.

 

سایر مناطق تحت پوشش آسان بار

 1. باربری چیتگر
 2. باربری طرشت
 3. باربری باغ فردوس
 4. باربری فرمانیه
 5. باربری لویزان

ارسال نظر درباره این موضوع