باربری چیتگر

باربری چیتگر

باربری چیتگر

حمل و نقل اثاثیه منزل و ادارات در هر ساعت از شبانه روز با مجرب ترین کارگرهای پایتخت

بسته بندی و حمل لوازم منزل و اسباب منزل توسط تیم ماهر آسان بار

کارگر برای تخلیه بار شهرستان و بارگیری خدمت شما میفرستیم

کارگر جهت حمل وسایل سنگین برای تمام نقاط تهران میفرستیم

کارگر مخصوص بسته بندی و اسباب کشی در کوچه به کوچه چیتگر شما را همراهی میکند.

هفت روز هفته بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشیم.

باربری تهران به شهرستان با بزرگترین سایز ماشین باربری انجام میشود.

بقیه ساعات شبانه روز پشتیبانی و منشی دفتر در خدمت شماست.

برای بارهای داخل شهری انواع ماشین تدارک دیده شده اند.

ماشینها شامل وانت نیسان، وانت پیکان، خاور و ایسوزو میباشد.

شرکت حمل و نقل چیتگر متخصص در حمل اثاثیه منزل.

اتوبار چیتگر استاد بسته بندی اثاثیه منزل و شرکتها.

حمل اثاثیه در چیتگر را به شرکت بزرگ، مطمئن و مجوزدار ما بسپارید.

صادر کردن بیمه و بارنامه جهت حمل تمام بارهای شهرستان.

باربری مقرون بصرفه، بدون جنگ اعصاب و قیمت واقعی فقط همین آسان بار..

تمام شبانه روز و تمام هفته با قیمت مناسب در خدمت شما هستیم.

پرسنل بسته بندی خانم هم برای پک کردن لوازم منزل شما عزیزان حضور دارند.

ما تمام تلاش خود را در زمینه بسته بندی و حمل بار برای رفاه حال مشتریان بکار میبریم.

نحوه بسته بندی ظروف شیشه ای و آرکوپال آشپزخانه بمنظور جلوگیری از شکستگی و ضربه خوردن

 

اتوبار چیتگر

شرکت باربری چیتگر با سال‌ها تجربه در زمینه حمل بار و باربری در محدوده تهران و همچنین باربری به مقصد شهرستان، خدماتی ناب را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. این خدمات در جهت آسان شدن پروسه اسباب کشی و حمل بار و همچنین کمال شرکت سپند بار در نظر گرفته شده است. خدمات ارائه شده در این شرکت به شیوه‌ای حرفه‌ای به عمل می‌آید که می‌تواند این شرکت را به انتخابی مطمئن مبدل سازد.

این شرکت همواره در تلاش است در جهت رضایت مشتری بهترین خدمات باربری و حمل بار را ارائه دهد. قیمت‌های در نظر گرفته شده کاملا متناسب با کیفیت خدمات ارائه شده می‌باشد. هزینه ‌های باربری در شرکت اتوبار چیتگر زیر نظر اتحادیه باربری است.برای آگاهی از قیمت ها مقاله قیمت اثاث کشی در تهران را مطالعه کنید.

در محدوده چیتگر حمل و نقل هر کالایی را که در نظر دارید را به ما بسپارید. از حمل بار سنگین گرفته تا حمل بار سبک، شرکت باربری چیتگر سپند بار با استفاده از کادر حرفه ای و مجرب و بهره‌گیری از ماشین‌های باربری استاندارد، حمل و نقل ایمنی را به عمل خواهد آورد. قیمت‌های ارائه شده کاملاً زیر نظر اتحادیه و مناسب می‌باشد.

 

خدمات باربری چیتگر

 

اتوبار-چیتگر

 

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • انجام خدمات اسباب کشی و حمل بار در ۷ روز هفته حتی روزهای تعطیل
 • امکان رزرو اینترنتی سرویس
 • ارسال سرویس اسباب کشی به صورت بلادرنگ در صورت نیاز مشتری
 • حمل اثاثیه سبک و سنگین با ماشین‌های باربری استاندارد
 • ماشین‌های باربری کوچک و بزرگ
 • ماشین‌های باربری دارای سقف و بدون سقف
 • کادر متخصص و مورد اطیمنان با دستانی پرتوان
 • انجام خدمات بسته‌بندی همگام با بهترین متدها
 • فروش تجهیزات بسته‌بندی در صورت تمایل مشتری
 • چیدمان اثاثیه در ماشین باربری به شیوه‌ای نوین
 • چیدمان اثاثیه پس از اتمام پروسه اسباب کشی
 • تعرفه‌های حمل بار و باربری ارزان و زیر نظر اتحادیه

 

اسباب کشی در چیتگر

آسان بار باربری چیتگر شعبه غرب تهران با سالها تجربه در زمینه حمل و نقل در 24 ساعت شبانه روز به تمامی مناطق و باربری تهران به شهرستان آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشد. شرکت آسان بار با تمامی تجهیزات و پرسنل خود اعم از کامیون، کامیونت، کامیون و وانت و نیسان همراه با کارگر و بدون کارگر، با کارگران مجرب و تسلط کامل بر مناطق مختلف تهران با بسته بندی منظم و اصولی و خدمات ویژه در خدمت شماست.

اتوبار و باربری چیتگر در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما سروران گرامی می باشد. پیشنهاد سبز ما به شما جهت حفاظت بیشتر از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی بیشتر شهر تهران حمل بار درصورت امکان در شب یا ساعاتی از روز انجام می شود که دارای ترافیک کمتری باشد حمل و نقل بدین شکل هم به محیط زیست آسیب نمیرساند هم از آلودگی های شهر تهران کم می کند.

باربری و اتوبار چیتگر آسان بار با 10 سال سابقه کار در زمینه حمل‌ بار اسباب کشی ، باربری به شهرستان ، حمل اثاثیه و جابجایی وسایل اداری و دفتری و ارائه خدمات ویژه همانند ارسال رایگان مشاور به محل شما، جهت بازدید از محل و ارئه راهکارهای حرفه ای جهت حمل هرچه راحت‌تر و ایمن‌تر بار، همچنین اتوبار چیتگر با ارایه خدمات بسته‌بندی اصولی و منظم با بسته‌بندی جداگانه تمامی وسایل از قبیل وسایل شکستنی، تزئینی و گرانقیمت، بسته‌ بندی و پوشش مناسب مبل و میز نهارخوری، حمل مناسب فرش و اثاثیه منزل به ویژه فرشهای دست‌باف و وسایل با ارزش همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان عزیز را کسب نماید از دیگر خدمات ویژه باربری چیتگر حمل‌ بار سنگین و تخصصی با توجه به بار شما می باشد.

 

وسایل نقلیه باربری چیتگر

این شرکت با داشتن ده‌ها ماشین باربری از جمله خاور، وانت و نیسان در محدوده چیتگر ماشین‌های باربری را با نام و نشان اتوبار چیتگر جهت انجام امور باربری به مشتریان گرامی ارائه می‌کند. به این صورت که در صورت رزرو وقت یا درخواست خدمات به صورت لحظه‌ای، بهترین ماشین‌های  حمل بار و باربری چیتگر در محل حاضر می‌شوند. اعزام نوع ماشین کاملا بستگی به حجم اثاثیه شما دارد. در صورت تشخیص کارشناسان ماشین‌های باربری کوچک یا بزرگ به همراه تعدادی کارگر ماهر، به محل اعزام خواهند شد.

 

رانندگان حرفه ای اتوبار چیتگر

مشتریان معمولاً تمایل دارند تا بارهای ایشان در کمترین زمان ممکن به مقصد منتقل شود. حال حمل بار صنعتی باشد یا حمل جهیزیه و اسباب‌کشی و …

از این رو برخی رانندگان اولویت خود را بر افزایش سرعت می گذارند! اما در شرکت باربری چیتگر چنین نیست. اولویت احتیاط است و سپس سرعت! مشتری مداری آرمان همیشگی ما بوده و از آنجایی که ایمنی و سلامت کالا حرف اول را برای مشتری می‌زند، جهت حفظ ایمنی، احتیاط را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم.

رانندگان مجموعه باربری و اتوبار سپند بار در هر شهری که باشند فرقی نمی‌کند، آن‌ها محتاط، ماهر و قابل اطمینان هستند. رعایت سرعت مطمئنه در مسیر بسیار بسیار حائز اهمیت است. در غیر این صورت اثاثیه حتی با وجود بسته‌بندی بدون نقص و چیدمان اصولی باز هم آسیب خواهند دید. بدون شک راننده یکی از شروط باربری ایمن است.

 

جابجایی وسایل سنگین در چیتگر

حمل اثاثیه سنگین بسیار حساس‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. بسیاری از افراد برای حمل اثاثیه سنگینی همچون  حمل گاوصندوق ، پیانو و … از زور بازوی خود استفاده می‌کنند با این خیال که در هزینه‌ها صرفه جویی کرده باشند. احتمال آسیب به ستون فقرات، مفاصل دست و پا در حمل اثاثیه سنگین وجود دارد. طرف دیگر ماجرا سلامت کالا است؛ احتمال دارد در طی جابجایی، وسیله با حاشیه و چهارچوب در یا محدوده راه‌پله برخورد نماید. در این صورت امکان آسیب به اثاثیه سنگین و حساسی همچون یخچال و پیانو و … وجود دارد.
حمل وسایل سنگین بدون تخصص نه ‌تنها موجب صرفه جویی در هزینه‌ها نمی‌گردد بلکه امکان چند برابر شدن هزینه‌ها جهت تعمیر یا خرید مجدد آن وسیله وجود دارد. حمل هر وسیله‌ای تکنیک خاص خودش را دارد. کارگران حمل بار شرکت سپند بار در محدوده  چیتگر از این موضوع آگاهند و بر تمام جوانب مسلط می‌باشند. شرکت باربری چیتگر با سال ها تجربه در این زمینه حمل اثاثیه سنگین را با مناسب‌ترین ماشین باربری انجام خواهند داد.

 

بسته بندی وسایل 

حتی در کم‌ترین مسافت‌ها نیز اثاثیه باید بسته‌بندی شوند. از یخچال و ماشین لباسشویی گرفته تا وسایل شکستنی و لباس‌ها و … اثاثیه از مقصد به ماشین باربری منتقل می‌شوند و توسط ماشین باربری به مقصد می‌رسند. در این بین حتی با وجود پیشبرد امور به طور بی‌نقص توسط کادر شرکت باربری چیتگر، باز هم احتمال آسیب وجود دارد و این احتمال وقتی به صفر می‌رسد که اثاثیه شما به صورت اصولی بسته بندی شده باشند. بسته بندی وسایل را در برابر رطوبت، گرد و خاک و ضربه و اصطحکاک‌ های مسیر ایمن می‌سازد. از طرفی هر وسیله ای روش مخصوصی را در بسته‌بندی می‌طلبد. کارکنان اتوبار و باربری چیتگر متخصص در این زمینه در خدمت شما هستند.

امروزه کمتر کالایی را می‌توان یافت که با استفاده از این نایلون بسته‌بندی نشده باشد. این نایلون ساختاری متفاوت از سایر نایلون‌ها دارد. سطح این نایلون  حباب‌های هوا وجود دارد که ویژگی ضدضربه بودن نایلون حباب‌دار به واسطه همین حباب‌ها است. نام دیگر نایلوت حباب دار، بابل رپ می‌باشد. از بابل رپ در بسته‌بندی وسایل شکستنی و حساس به ضربه استفاده می‌گردد. درصورتی که این نایلون را در خانه ندارید می‌توانید جهت بسته بندی اثاثیه آن را از فروشگاه ما خریداری بفرمایید. در غیر اینصورت پرسنل شرکت باربری دریاچه زیر نظر سپند بار، به بهترین روش ممکن اثاثیه شما را با این نایلون کاور می‌کنند.

 

چیدمان وسایل در باربری آسان بار

بسیاری از افراد دغدغه چیدمان وسایل پس از اسباب کشی را دارند. وارد خانه می‌شوید و با انبوهی از کارتن و اثاثیه روبرو می‌‌گردید که هیچ کدام سرجای خودشات نیستند. این موضوع یکی از عوامل نگرانی افراد در طی اثاث‌کشی است. چرا که حمل وسایل می‌تواند بسیار دشوار و وقت‌گیر باشد. اما آیا می‌دانستید که پرسنل شرکت باربری چیتگر پس از حمل کالا، در صورت درخواست مشتری کار چیدمان اثاثیه را هم انجام می‌دهند؟ پرسنل این شرکت متخصص در زمینه چیدمان، اثاثیه را بر طبق سلیقه شما جابجا و در محل مورد نظر چینش خواهند کرد. کافی است محل موردنظر جهت قرارگیری وسیله را نشان کنید. بقیه کار را به پرسنل متخصص باربری دریاچه بسپارید. همچنین پرسنل شرکت باربری به اصول چیدمان زیبا نیز مسلط اند. درصورتی که ایده ای برای چیدمان ندارید اجازه دهید چیدمان به روش ما انجام شود تا شگفت زده شوید.

 

سایر مناطق تحت پوشش آسان بار

 1. باربری رسالت
 2. باربری قلهک
 3. باربری پل رومی
 4. باربری فرشته
 5. باربری اوین

ارسال نظر درباره این موضوع