باربری طرشت

باربری طرشت

باربری طرشت

شرکت باربری آسان بار متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی کالا و اثاث با ارائه خدمات پیشرفته و حرفه ای
باربری طرشت بیش از نیم قرن است که بصورت شبانه روزی در سراسر تهران درحال فعالیت میباشد.
با ارائه سرویس باربری به سراسر تهران-شهرستانها  حمل بار به صورت درون شهری-برون شهری و...
اتوبار طرشت  اتوبار آسان بار با حمل و جابجایی هرنوع کالای تجاری و اداری - نمایشگاهی - حمل اثاث منازل - حمل جهیزیه عروس و...

تمام ماشین آلات باربری طرشت ما ایمن و مخصوص حمل و نقل میباشند مانند:وانت بزرگ - وانت کوچک - خاور روباز و مسقف-خاور 6 متری و ...
تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.
اتوبار و باربری آسان بار با ارائه بارنامه و بیمه نامه دولتی و سرویس  به vip به تمام مشتریان گرامی

اتوبار آسان بار دارای کارگران مجرب و ورزیده میباشد که تمامی کادر جوان ما در امر بسته بندی و حمل و نقل اثاث متخصص و ماهر هستند.
با ارائه و فروش انواع کارتنهای حجیم به اندازه 2 برابر کارتن موز-فوم های مرغوب -نایلون و چسپ جهت بسته بندی تضمینی و تخصصی به سبک رپ و بابل رپ

مهم نیست در کجای تهران هستید تنها با یک تماس با اتوبار آسان بار بهترین و سریع ترین سرویس های باربری ما در اختیارتان قرار خواهند گرفت.

اتوبار آسان بار آماده همکاری با تمامی مراکز و سازمانهای دولتی و خصوصی تهران میباشد.

 

بهترین باربری طرشت

پیدا کردن یک شرکت باربری خوب برای اثاث کشی سریع و ارزان در تهران می تواند یک کار پیچیده و سخت است. مخصوصا اگر برای اولین بار است که با اثاث کشی روبه رو می شوید. باربری و اتوبار آسان بار شعبه طرشت یکی از شرکت هایی است که در زمینه باربری موفق عمل کرده است. این باربری از قبل با در نظر گرفتن مبدا و مقصد حمل و نقل، حرکت را در مسیری ایمن و سریع برنامه ریزی می کند. با این کار صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه ها صورت می گیرد. باربری طرشت باعث سازماندهی سریع و آسان حمل و نقل می شود.

 

اتوبار طرشت

 

اتوبار-طرشت

 

باربری طرشت یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری آسان بار تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن غرب تهران هستید تیم باربری در محدوده طرشت آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.باربری طرشت منصف بودن در قیمت و متخصص بودن در بسته بندی و اماده جابه جای انواع بار شهری و ارسال بار به تمام شهرستان ها می باشد.

کادر مجرب باربری طرشت با مسئولیت پذیری در قبال شما خود را متعهد می داند که بهترین خدمات را در زمینه باربری و خدمات بسته بندی و حمل لوازم منزل و جابجای در تهران و و حومه و حمل و جابه جایی بین شهری با بهترین کیفیت هم از نظر بسته بندی و هم از نظر چیدمان ان در کامیون انجام می دهد تا وسایل شما هنگام جابه جایی هیچ اسیبی نبیند باربری طرشت همه تلاش و همت خود را برای رضایت شما هموطنان عزیز انجام می دهد پس به باربری طرشت اطمینان داشته باشید.

 

اسباب کشی در طرشت

باربری و اتوبار طرشت آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز طرشت می باشد. باربری و اتوبار طرشت دارای کادری ماهر، امانت دار و دارای نگرش اخلاقی می باشد.

شما عزیزان می توانید در تمام مراحل اسباب کشی به کادر کاری باربری و اتوبار طرشت اعتماد کنید. باربری و اتوبار طرشت تمام هزینه های باربری و اتوبار را با توجه به نرخ اتحادیه باربری حساب می نماید.

باربری و اتوبار طرشت تمام بارها و اثاثیه ها را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید. باربری و اتوبار طرشت دارای ناوگان حمل و نقل مجهز می باشد. باربری و اتوبار طرشت بارها و اثاثیه های شما عزیزان را هم در سطح استان تهران و هم به دیگر استان های کشور بار می زند.

باربری و اتوبار طرشت آماده است تا خدمات خود را به صوت شبانه روزی برای شما ارائه کند لذا در هر ساعت از شبانه روز به خدمات باربری نیاز داشتید با باربری و اتوبار طرشت تماس بگیرید.

باربری و اتوبار طرشت از شما می خواهد که در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به انجام این کار شدید حتما به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد خوراکی جلوگیری می کنند.

باربری و اتوبار طرشت دارای انواع وسایل نقلیه باربری و خدمات حمل بار با خاور و حمل بار با نیسان همچنین کامیون های بزرگ می باشد. این باربری با توجه به حجم بارهایتان وسیله نقلیه مناسب با آن را فراهم می کند. وانت تلفنی طرشت به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد در همین راستا تلاش خود را نموده تا از تجهیزاتی استفاده کند که آلودگی کمتری ایجاد می کنند.

 

حمل بار از طرشت به شهرستان

برخی از مردم در طول زندگی به دنبال شغل، خانه، محیط و یا آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. نقل مکان و تغییر محیط جذاب و هیجان انگیز است اما قبل از آن باید برای اثاث کشی آماده شد. کارهای اثاث کشی از قبیل جمع آوری و بسته بندی لوازم خسته کننده و طاقت فرساست. باربری و اتوبار طرشت به منظور تسهیل این قبیل کارهای جابجایی تاسیس شده است. 

خدمات باربری و اتوبار طرشت طیف گسترده ای دارد. این باربری دارای کامیون های کوچک، متوسط و بزرگی است که برای حمل و نقل بارها و وسایل مختلف بکار می آیند. کارکنان باربری طرشت با تمام قوانین مربوط به باربری آَشنایی دارند و آماده ارائه خدمات حرفه ای و دوستانه به شما هستند.

یکی از کارهای مهم بعد از جابجایی تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید است. هنگامی که به شهر دیگری اثاث کشی می کنید به دلیل خستگی ناشی از راه و جابجایی شما به کمک افرادی نیاز دارید تا این کارها را برای شما انجام دهند. باربری و اتوبار طرشت خدمات تخلیه بار و چینش لوازم را نیز برای شما فراهم کرده است. شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان این باربری در نهایت دقت و در کوتاه ترین زمان ممکن بارها را برای شما تخلیه کنند.

معمولا حمل و نقل کالا در سراسر شهر با کامیون صورت می گیرد.باربری و اتوبار طرشت تمام مسیرهای سطح شهر تهران و از تهران به سایر شهرهای ایران را به خوبی می داند و برای جابجایی اثاثیه های شما بهترین مسیر، سریع ترین راه و ایمن ترین جاده را انتخاب می کند. این باربری دارای رانندگان مجربی است که ایمن رانندگی می کنند و تمام سعی خود را برای سالم به مقصد رساندن اثاثیه های شما انجام می دهند.

 

خدمات باربری طرشت

 1. بسته بندی اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری به صورت حرفه ای و تضمینی
 2. انواع وسایل مورد نیاز برای یک بسته بندی الی و مجهز و تضمین شده
 3. کارگر متخصص و ورزیده و مجرب در امور حمل بار و اثاثیه منزل و کالاهای حساس و سنگین
 4. پرسنل دوره دیده و ماهر در امور تکنسین نظیر(( باز بسته کردن در سای بای ساید ، باز و بسته کردن لوستر ، نسب گاز ، لباسشوی.
 5. ضرفشویی . و تخته خواب و انواع وسیله های دیگر ))
 6. انواع ماشینالات باربری (( بزرگ تا کوچک ))
 7. خاورهای مخصوص برای حمل اثاثیه منزل مسقف فلزی
 8. داخل مکت کاری شده و هر ماشین دارای 50 پتو و ضربه گیر برای لابلای اثاثیه شما عزیزان
 9. خدمات شرکت بصورت 24 ساعته و بدون تعطیلی میباشد
 10. با بیمه و بارنامه دولتی بصورت رایگان
 11. حمل و جابجای انواع بارهای سنگین نظیر (( حمل گاوصندق ، حمل یخچال سای بای ساید ، حمل پیانو ،و حمل انواع وسایل ورزشی خانگی و باشگاهی و ... ))
 12. خدمات به صورت احسن و تضمینی از ما بخواهید.

 

ویژگی های اتوبار طرشت

ما از پیشرفته ترین لوازم نقلیه سازگار با محیط زیست برای حمل و نقل استفاده می کنیم.

افراد تیم باربری و اتوبار طرشت سال ها تجربه خود در زمینه حمل و نقل و باربری را در اختیار شما قرار می هد تا اثاث کشی بهتری را تجربه کنید.

قیمت شفاف از پیش تعیین شده بدون هزینه لغو

تحویل لوازم به چند آدرس بدون هزینه اضافی

حداکثر پوشش بیمه

رانندگان حرفه ای و آموزش دیده


ارسال نظر درباره این موضوع