باربری شهرک آزادی

باربری شهرک آزادی

باربری شهرک آزادی

باربری شهرک آزادی یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده شهرک آزادی منطقه 21 برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار شهرک آزادی را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری شهرک آزادی خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری شهرک آزادی درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار منطقه شهرک آزادی دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری شهرک آزادی، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار شهرک آزادی خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری شهرک آزادی را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار شهرک آزادی به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

بله، باربری آسان بار خدمات اتوبار شهرک آزادی را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

اتوبار شهرک آزادی

بهترین باربری در محدوده شهرک آزادی و تهرانسر،جابجایی لوازم منزل و اداری آماده خدمات رسانی به ادارات و شرکت ها در زمینه حمل و نقل، اتوبار شهرک آزادی،باربری شهرک آزادی،بسته بندی و مبلمان و اثاثیه منزل در غرب تهران،حمل بار به شهرستان ها با بارنامه دولتی و بیمه رایگان،اسباب کشی با کامیون مسقف و موکت کاری شده مخصوص باربری و اثاث کشی

ارائه خدمات باربری آسان بار در منطقه شهرک آزادی متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل اثاثیه منزل , حمل لوازم اداره ها و شرکت های تجاری به صورت حرفه ای با کادری خوش اخلاق , مجرب و کاربلد با تجربه و شبانه روزی و هفت روز هفت در خدمت همشهریان و مشتریان عزیز هستیم با تخفیف های ویژه ، اگر در منطقه شهرک آزادی هستید میتوانید از خدمات باربری آسان بار در این منطقه استفاده کنید ، و از تخفیف ویژه سایت نیز بهره مند شوید . در صفحه خدمات ما نیز میتوانید از خدمات باربری آسان بار مطلع شوید ، برای دریافت مشاوره رایگان نیز حتما با ما تماس بگیرید 

باربری و اتوبار شهرک آزادی بصورت شبانه روزی با سالها سابقه درخشان درامرباربری واتوبار شهرک آزادی  با ۲۰ درصد تخفیف تلفن تماس ۴۴۳۳۵۲۲۳اتوبار محدوده شهرک آزاده  و باربری شهرک آزادی محدوده شهرک آزادی اتوبار منطقه شهرک آزادی باربری شهرک آزادی باربری منطقه شهرک آزادی اتوبار شهرک آزادی حمل بار شرکت حمل بار ادارات حمل بار شرکت در شهرک آزادی حمل بارادارات در شهرک آزادی حمل باربانرخ اتحادیه اثاث کشی در شهرک آزادی ،اسباب کشی در شهرک آزادی اسباب کشی منزل و اثاث کشی منزل حمل ونقل اسباب کشی منزل در شهرک آزادی باربری ،اتوبار شهرک آزادی ارائه دهنده بهترین سرویس های ویژه حمل بارو سایل خانه واداره با بهترین کامیون های مسقف وپتودار جهت انجام هرنوع اثاث کشی لوازم منزل و اداری و اماده همکاری است .باربری برای اثاث کشی لوازم و اثاث شما با هرشکل و اندازه ووزنی اماده است تابدون خستگی و تاخیری بارشمارا درسراسر تهران وشهرستان هاهم جابجا کند.با خدمات باربری و اتوبار سریهترین وبهترین تجربه اثاث کشی رادربزرگ اتوبارو باربری تهران تجربه کنید.

 

آشنایی با منطقه شهرک آزادی

این شهرک در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع شده است.
شهرک آزادی از شمال به اتوبان تهران – کرج ، از جنوب به جاده مخصوص و از غرب به اتوبان آزادگان محدود می شود.
ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی در شمال به این شهرک نزدیک بوده و در جنوب به جاده مخصوص میرسد.
دسترسی های اصلی این محله اتوبان تهران – کرج و اتوبان شهید لشگری است.

ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی به این شهرک نزدیک بوده و علاوه بر آن دارای خطوط اتوبوس و تاکسی نیز هست.
بوستان مریم و ورزشگاه آزادی از مراکز تفریحی این محله به شمار می رود.
شهرک آزادی و اطراف آن دارای مراکز خرید محلی و میدان تره بار هستند.
رستوران ایرانی و فست فود با سطح قیمت متوسط در این محله وجود دارد.

 

خدمات و ویژگی های باربری شهرک آزادی

 

اتوبار-شهرک-آزادی

 

 • باربری تهران به شهرستان

ارائه خدمات اسباب کشی از تهران به شهرستان با کامیون ، خاور و نیسان به همراه قیمت مقرون به صرفه

 • بسته بندی اثاثیه منزل

ما تمام سعی خود را برای رضایت و آسودگی شما خواهیم کرد ، بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص می توان خیال شما را راحت کند

 • اسباب کشی ایمن

خانه و اثاثیه شما میتواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. ما اثاثیه منزل شما را بیمه خواهیم کرد

 • باربری شبانه روزی

پیدا کردن شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی که در تمام طول روز و هفت روز هفته خدمات ارائه دهد کار آسانی نیست ولی باربری شریف بار یک باربری شبانه روزی است

 • قیمت باربری منصفانه

باربری ما با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران فعالیت می کند و هزینه اسباب کشی خود را زیر نظر اتحادیه محاسبه می کند. بهترین قیمت اسباب کشی را از ما بگیرید  

 • رضایت مشتریان

ما در تمام طول اسباب کشی رضایت مشتری خود را می گیریم و همیشه در پایان پروسه اسباب کشی سوال نظر مشتریان خود را مبنی بر رضایت از تیم را داشتند یا نه.

 • مشاوره رایگان

شرکت آسان بار تهران در زمینه مشاوره قبل از باربری دارای بیش از دوازده مشاور میباشد که به صورت شبانه روزی آماده پاسخگوی به همشهریان عزیز می باشد

 • بسته بندی حرفه ای

در هنگام جابجایی لوازم منزل قبل از هر کاری باید بسته بندی حرفه ای انجام بشه که وسایل سالم به مقصد برسد که آسان بار تهران این کار را به صورت حرفه ای انجام میدهد.

 • وسایل بسته بندی

وسایل کامل بسته بندی از قبیل کارتن بسته بندی وسایل شکستنی ، نایلون حباب دار ، کاور مخصوص حمل رختخواب و کارتن مخصوص حمل لباس را از ما بخواهید.

 • حمل بار به شهرستان

آسان بار در زمینه حمل بار به سرتاسر کشور با هر نوع کامیونی از قبیل خاور،ایسوزو،ده تن و هیجده چرخ در تمام ساعت شبانه روز در خدمت شما عزیزان میباشد.

 • بیمه باربری

بیمه بار برای همه همشهریانی که اسباب کشی بیرون شهری دارند خیلی مهم است که تیم آسان بار تهران این امر را به نحو احسن برای هشهریان عزیز انجام میدهد.

 • نیسان و وانت

در هنگام جابجای لوازم منزل همیشه نیاز به کامیون نیست گاهی اوقات خرده باره که جابجا میشه و نیاز به نیسان میباشد و وانت را از ما بخواهید.

 

جابجایی وسایل سنگینتان را به ما بسپارید

بلند کردن جسم سنگین اگر اصولی نباشد مشکلات زیادی را برای ستون فقرات ما به وجود می آورد وموجب درد کمر، درد گردن، درد شانه، درد بازو و درد دست و مچ می شود .
بسیاری از ما هنگام بلند کردن اجسام سنگین دچار کمر درد و سایر درد های ستون فقرات می شویم . بلند کردن جسم سنگین فشار زیادی را به ستون مهره وارد میکند و باعث کشیده شدن عضلات و تاندون ها در ناحیه کمر و یا رگ به رگ شدن آن می شود .

 

افراد متخصص در باربری شهرک آزادی

باربری آسان بار با بکار گیری افراد آموزش دیده و حرفه ای تمام نیاز های شما مربوط به حمل بار را در بهترین حالت ممکن انجام میدهد.

هرگونه لوازم سنگین و حجیم که شما قادر به جابجایی آن نیستید ( یخچال, پیانو, بوفه , لباس شویی , مبل , گاوصندوق و …. ) توسط افراد ماهر ما با لوازم مخصوص با ایمنی کامل حمل میشود.

 

سایر ویژگی ها و خدمات باربری آسان بار در شهرک آزادی

 • بسته بندی اثاثیه و لوازم خانگی محدوده سوهانک
 • حمل با ماشین های VIP ویژه حمل و نقل اثاثیه خانگی
 • ارائه کامیون – خاور – ایسوزو – وانت بار . نیسان وانت
 • حمل اثاثیه از محدوده سوهانک به کلیه نقاط تهران
 • اتوبار و نقل با نیسان تحت پوشش بیمه میباشد.
 • خدمات باربری و حمل اثاثیه ارزان سریع مطمئن
 • شعبه اتوبار سوهانک
 • حمل بار داخلی و شهرستان بار بسته بندی حرفه ای
 • بسته بندی و حمل بار ۱۰۰درصد تضمینی
 • کارگرهای ماهر، منظم، امانت دار و خوش اخلاق
 • باربری سوهانک با سرویس دهی شبانه روزی
 • باربری سوهانک سرویس دهی به تمام نقاط تهران
 • اتوبار سوهانک با کادری مجرب
 • باربری سوهانک با کامیون های بزرگ و سرویس  V.I.P
 • اتوبار سوهانک با بیمه نامه معتبر
 • حمل بارو اثاثیه به تمامی شهرستان های ایران
 • حمل بار به شهرستان تا مبلغ ۳۰ میلیون تومان بیمه می شود
 • حمل بار و اثاثیه منزل به شهرستان با بارنامه سوهانکی رایگان
 • حمل وسایل سنگین مانند گاو صندوق، یخچال ساید بای ساید و پیانو
 • حمل حرفه‌ای مبلمان
 • حمل و جابجایی تضمینی انواع بوفه های شیشه ای
 • ارائه بارنامه بر اساس تعرفه باربری و نرخ های اتحادیه اتوبار تهران میباشد.
 • باربری سوهانک به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • ارائه خدمات با کامیون های بزرگ و موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی
 • بزرگترین ناوگان باربری تهران و بین شهری برای تمام نقاط
 • بسته بندی تضمینی و پرداخت خسارت در صورت وجود هرگونه مشکل
 • بیمه نامه معتبر و مجوز رسمی از اتحادیه

 

ماشین های باربری شهرک آزادی

حمل بار و اثاثیه آسان بار با ماشین های ۵ و ۶ متری مسقف و بسیار تمیز انجام می شود. دیواره داخل کانتین ها برای پیشگیری از آسیب دیدن وسایل موکت شده اند و همه ی ماشین های اتوبار شهرک آزادی مجهز به پتو و موکت برای قرار دادن بین وسیله ها و پیشگیری از افتادن خط و خش و شکستی  وسایل هستند.

در اتوبار شهرک آزادی کامیون های حمل بار در اندازه و نوع های مختلف موجود است. در این باربری تلاش شده است تعداد ، امکانات و انواع کامیون های باربری افزایش یابد تا مشتری با مشکل کمبود کامیون برخورد نکند. کامیون های مسقف و موکت کاری شده برای حمل اثاثیه منزل در جاده های بین شهری و درون شهری تهران و کامیون های بدون سقف و روباز در اندازه های بزرگ و بسیار بزرگ برای حمل بار بزرگ در مسیرهای طولانی به کار می روند.

 

 

کارکنان باربری شهرک آزادی

باربری شهرک آزادی با کارگران خوش اخلاق، ورزیده، ماهر و مجرب خود این اطمینان را به شما می دهد که جابجایی وسایل شما با دقت و مهارت انجام می شود. جابجایی انواع بار, حمل یخچال ساید بای سایدحمل گاو صندوقحمل پیانو و حمل بوفه های شیشه ای و مبلمان به راحتی توسط کارگران ماهر اتوبار شهرک آزادی انجام می شوند. در صورت تمایل برای خدمات بسته بندی ، کارگران ویژه باربری شهرک آزادی آسان بار کلیه امور مربطو به بسته بندی ، بسته بندی و قرار دادن چینی ها و وسایل شکستنی داخل کارتن و بسته بندی ویژه وسایلی مانند تابلوها ، میزهای شیشه ای وسایل زینتی را با دقت و تخصص انجام می دهند و این اطمینان را به شما می دهیم که وسایل شما بدون هیچ گونه آسیبی بسته بندی و جا به جا شوند.

 

سایر خدمات آسان بار

 1. باربری باغ فردوس
 2. باربری جنوب تهران
 3. باربری لویزان
 4. باربری ولنجک
 5. باربری اقدسیه

ارسال نظر درباره این موضوع