باربری باغ فردوس

باربری باغ فردوس

بابریری باغ فردوس

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات برای شهروندان ساکن باغ فردوس می باشد . باربری می تواند بارهای شما را هم در سطح استان تهران و هم به سایر استان های کشور بار بزند و هزینه باربری را باتوجه به نوع وسیله باربری و مسافتی که قرار است طی شود حساب میکند که تمامی این هزینه ها در نرخ اتحادیه باربری ثبت وهزینه با توجه به آن حساب می گردد . باربری به همراه بیمه رایگان برای وسایل چه در مسافت های طولانی یا کوتاه و یا داخل استان تهران و یاخارج از استان بیمه رایگان می گردد.

اولین چیزی که در حمل و نقل جاده‌ای مطرح می‌شود آب و هواست. شما باید اطلاعات کافی از شهر خود داشته باشید وهمین طور درباره شهری که می‌خواهید به آن نقل مکان کنید اطلاعات جغرافیایی کسب کنید. از میزان رطوبت، گرما وسرمای آن شهر کاملا آگاه باشید و متناسب با شرایط جوی تصمیم بگیرید.

 به طور مثال اگر به شهر سردسیر مهاجرتمی‌کنید باید بدانید که کمی از لباس‌های گرم خود را دم دست بگذارید و همه آنها را داخل جعبه‌ بسته بندی نکنید.ممکن است در طول مسیر هوا بسیار سرد شود و یا برف و باران ببارد. اگر همه لباس های خود را جمع کرده باشید و درانتهای ماشین باربری قرار داده باشید در چنین شرایطی قادر نخواهیدمحافظت می‌کنند. 

وقتی صحبت از باربری بین شهری می‌شود یکی از مهم ترین مواردی که مطرح می‌شود بحث راه و جاده است. ایمنی راه و جاده مسئله‌ای بسیار و هوایی منطقه مورد نظرتان مطلع باشید بهترمی‌توانید تصمیم گیری کنید. در صورت نیاز می‌توانید از زنجیر چرخ استفاده کنید. بسته به اینکه چه مسافتی را باید طی کنید باربری بین شهری هزینه متفاوتی را در بر می‌گیرد. معمولا مشتریان برای مسافت‌های طولانی هزینه بیشتری را پرداخت می‌کنند.

شرکت باربری و اتوبار آسان بار مفتخر است که در خدمت ساکنین منطقه باغ فردوس است.

باربری تهران ابتدا در نقاط محدودی از تهران شروع به فعالیت کرد اما با افزایش تقاضای مشتریان شعبات متعددی از باربری آسان بار در سطح شهر تهران احداث شد. هدف اتوبار تهران آسان بار جلب رضایت مشتری است و مشتری مداری یکی از اولویت های اصلی این باربری به شمار می آید.

برای داشتن یک اثاث کشی راحت شرکت آسان بار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اثاث کشی شما را در انجام یک اثاث کشی راحت همراهی میکند.

برنامه ریزی دقیق عملیاتی ، استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و ... ، جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت ، بسته بندی دقیق و حساب شده ، حضور به موقع آسان بار در مبدا برای اثاثیه کشی ، استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه منزل ، جابجایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که آسان بار مدتها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است .

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین اسباب کشی وقت خود و دوستان یا آشنایان را تلف نموده و به نتیجه ای نمیرسید گروه حمل و نقل اتوبار و باربری  آسان بارآماده است و خود را موظف می داند که اثاث  شما را با نهایت دقت به مقصدتان برساند  و باربری آسان بار باغ فردوس با کادر فنی خود اقدام به بسته بندی وسایل خانه شما نموده و کلیه وسایل منزل یا دفتر شما  رابه سبک کشور های اروپایی بسته بندی نموده و آنرا برای جابجایی آماده می کند بعد از این گروه  حمل بار با خاور مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی کاملا ورزیده و خوش اخلاق وارد عمل می شوند اسباب و اثاثیه شما را بارگیری می کند و آاده حمل نموده و به خانه جدید تان جابجا می کند اثاثیه منزل شما را با نهایت دقت در خانه جدیدتان تخلیه نموده و طبق چیدمانی که شما در نظر دارید را برای شما می چیند.

باربری و حمل بار از تهران به دیگر مناطق ایران با خاور ، کامیون ، کانتینر ، صورت می گیرد خاور های موجود در باربری آسان بار صورت کاملا حرفه ای و اصولی موکت کاری شده دارای پتوها و کارتن های مخصوص بار ، لباس و اثاثیه منزل می باشد .برای حمل بار در باربری آسان بار ابتدا با تماس شما ما تعداد ماشین آلات لازم و کارگر لازم را برآورد هزینه می کنیم در صورتی که نیاز به بسته بندی اثاثیه منزل نیز داشته باشید آن هم برآورد هزینه می شود و پس با در نظر گرفتن تخفیفات لازم عملیات بارگیری صورت می گیرد. هزینه های باربری طبق مسوبه تعیین شده اتحادیه می باشد.

 

 

اتوبار باغ فردوس

 

اتوبار-باغ-فردوس

 

اطلس بار می تواند کلیه اثاثیه شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و جابجا نماید. تمامی لوازم ریز و درشت شما به خوبی در کارتن های اثاث کشی مقاوم قرار می گیرد. سپس در بازچینی کلیه بسته بندی ها به خوبی باز شده و لوازم در سر جای خود طبق سلیقه شما قرار می گیرد. فروش لوازم بسته بندی از دیگر خدمات مان می باشد.
صفر تا صد بسته بندی و جابجایی و چیدمان را به بهترین نحو ممکن و با نازلترین قیمت  برای شما انجام می دهیم.

با ما در تماس باشید و از بهترین خدمات مان بهره ببرید.
با حضور ما دیگر برای جابجایی دغدغه ای نخواهید داشت. کلیه خدمات باربری در باغ فردوس را به شما ارائه می نماییم. می توانید برای ارسال بار به سراسر ایران نیز از خدمات باربری بین شهری مان استفاده کنید.

معتبرترین باربری در شمال تهران هستیم. قطعا این اعتبار را بی تلاش به دست نیاورده ایم.
در شمن شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان ما نیز بهره ببرید. همکاران ما در بخش فروش به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند. بدون نیاز به پیش شماره با شماره تماس 1511 در ارتباط باشید.

همچنین برای رفاه حال شما دوستان عزیز امکان محاسبه قیمت آنلاین را ایجاد نموده ایم. این امکان برای اولین بار تنها در سایت ما امکان پذیر می باشد. کافیست بر روی ایکون سمت چپ کلیک نمایید.

 

 

رانندگان باربری باغ فردوس

راننده ای که قصد حمل وسایل شما را تا مقصد دارد باید کاملا از نوع بار شما مطلع باشد، تا با اطلاع از آن به نحوه بارگیری و چگونگی چیدمان اثاثیه شما واقف شود.

راننده ی حامل اسباب و اثاثیه شما باید در صورت وقوع هرگونه توقف یا ترمز ناگهانی وهمچنین قبل از تخلیه وسایل شما در مقصد بار ها را کنترل کند و از محکم بودن آنها اطمینان کامل حاصل کند تا حتی کوچک ترین آسیب دیدگی برای وسایل شما بوجود نیاید.

 

وی همچنین باید پس از طی هر 80 کیلومتر از شروع مسیر ، اسباب و اثاثیه را بازبینی کند و از سلامت سیستم چیدمان بار ها مطمئن شود و اگر در این بین نقصی مشاهده کرد، سریعا به اتوبار اطلاع داده و خود نیز به رفع آن بپردازد و از منحرف نشدن اسباب شما در ادامه مسیر اطمینان حاصل کند.

 

 

انواع وسایل نقلیه در اتوبار باغ فردوس

انتخاب درست در اجاره کامیون حمل اثاثیه یکی از عوامل مهم برای موفقیت در اسباب کشی است.مشاوران باربری باغ فردوس تنها با یک تماس شما را در انتخاب درست ابعاد و اندازه های کامیون حمل اثاثیه منزل و نوع خودرو جهت حمل بار یاری می کنند.ما با برخورداری از انواع خودروهای حمل بار پاسخگوی تمام نیازهای جزئی و کلی جهت باربری هستیم.همچنین اعزام نیروی ماهر جهت حمل بار و جابجایی در محل از جمله خدمات ما است.گروه باربری ما با ارائه وسائل نقلیه وانت و نیسان برای جابجایی انواع بارهای کوچک و متوسط از تمام نقاط تهران و ایران با راننده های مجرب و آگاه و شناخت کافی به مناطق تهران در خدمت شماست.

 

قبل از هر کاری موارد زیر را رعایت کنید

 1. ابتدا لیستی از کارهایی که باید انجام گیرند: با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جا به جا شوند، بر روی کاغذ یادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندی را آغاز کنید.
 2. بدانید برای بسته بندی به چه موادی نیاز است: طناب، جعبه های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف (شما می توانید این قبیل جعبه ها را از فروشگاه هایی مانند سوپرمارکت ها به مبلغ اندک خریداری کنید)، جعبه های پلاستیکی یا چوبی مخصوص میوه، پارچه، چسب نواری محکم و پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک های حباب دار مخصوص بسته بندی شکستنی ها، روزنامه های باطله، ماژیک درشت مشکی یا آبی و قرمز برای بسته بندی نیاز است .
 3. پیش از بسته بندی، لوازم را شسته و یا پاک کنید: البته این مسئله در مورد ظروف مصرفی، لیوان ها، آئینه، کریستال ها و امثال اینها باید به صورت مجدد در محل جدید نیز انجام گیرد.

 

 

ویژگی ها و خدمات باربری باغ فردوس

 • کارگر اسباب کشی ورزیده و ماهر خانم و آقا جهت بسته بندی و حمل بار
 • ماشین های اسباب کشی مدرن دارای کلیه تجهیزات حفاظتی
 • رانندگان ماهر و خوش برخورد و آشنا به تمامی مسیرها
 • امکان ارائه بیمه نامه
 • سرویس های شبانه روزی
 • ارسال بار به شهرستان های سراسر کشور به صورت تضمینی
 • حمل و نقل بین المللی

 

 

کارهایی که قبل از اسباب کشی باید انجام دهید

 1. قدم اول پیدا کردن نزدیک ترین شرکت باربری مناسب با نیروی مجرب و توانا و خدمات با کیفیت
 2. آمادگی تمامی اعضای خانواده برای پروسه ی اسباب کشی و تنظیم برنامه با زمان بندی دقیق
 3. رفتن به محل جدید و اطمینان از سلامت سیستم های ایمنی آب، برق و…
 4. در صورت نیاز به تعمیرات محل جدید قبل از شروع به اسباب کشی تمامی کارها را انجام دهید
 5. کمک گرفتن از اقوام در چنین شرایطمی خالی از لطف نیست
 6. تهیه وسایل مورد نیاز اسباب کشی از نوع درجه یک و به تعداد کافی
 7. در صورت لزوم می توانید با شرکت باربری هماهنگ کرده و از خدمات VIP آنها بهره بگیرید.

 

 

نرخ باربری باغ فردوس

نرخ اتوبار اثاث منزل و یا قیمت حمل اثاثیه منزل جزء موارد ضروری به حساب می آید که باید به آن توجه کنید. این روزها شرکت های اتوبار مختلفی با برآورد هزینه اولیه و هزینه ای که پس از اسباب کشی اعلام می کنند باث شده اند مشتریان زیادی اعتماد و اطمینان خود را نسبت به شرکت های اتوبار از دست بدهند و تمایلی برای همکاری با ما نداشته باشند.

طی سالیان سال فعالیت اتوبار و اتوبار ایران زمین در زمینه ارائه خدمات اتوبار به شما عزیزان اعتماد و اطمینان ، شما باعث افتخار ما بوده است و در همه زمینه ها سعی کردیم با صداقت و تعهد کامل با شما همکاری کنیم.و ضمانت پرداخت وجه در صورت عدم رضایت تضمین می کنیم

از این رو همه تلاش خود را کرده ایم که با کارشناسی صحیح مناسب ترین هزینه اسباب کشی در تهران و حمل بین شهری را برای شما عزیزان برآورد کنیم شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس 02144746456 حاصل فرمایید و از نرخ حمل اثاثیه منزل مطلع شوید.

 

 

خدمات بسته بندی در باربری باغ فردوس

بسته بندی دقیق و حرفه ای در هر اسباب کشی از جمله موارد مهم در سرعت باربری و حفظ اثاثیه هر منزل به شمار می رود که موجب جلوگیری از آشفتگی در هنگام باربری خواهد بود.باربری باغ فردوس با کادر مجرب و با تجربه در بسته بندی و با استفاده از ملزومات بسته بندی مانند کاور و کیسه، چسب و همچنین لفاف و وکیوم های ضربه گیر، نایلن های حباب دار بسته بندی و با استفاده از کارتن های اسباب کشی مخصوص و استاندارد و روش های بسته بندی اصولی و با ضمانت تمامی وسایل مهم و شکستنی شما را بدون کوچکترین آسیبی به مقصد می رساند.توصیه می شود قبل از اثاث کشی مدارکی مانند شناسنامه و گذرنامه، اسناد ملکی و بانکی، اوراق بهادار، سوابق تحصیلی و پزشکی و غیره را جدا کرده و دسته بندی کنید و به همراه طلا، جواهر، سکه و پول نقد منزل در کیفی مشخص قرار دهید این اجناس حتما با وسیله شخصی شما حمل شوند.

بسته بندی انواع وسایل منزل شامل ظروف شکستنی، کریستال و گران و لوازم حساس، وسایل تزئینی، شیشه و آینه، انواع لباس اعم از لباس های شب مجلسی و کت شلوار، یخچال و ماشین لباس شویی، مبلمان و انواع کمد و بوفه، رختخواب بصورت پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز شما از جمله خدمات ماست.

 

 

سایر خدمات شرکت باربری آسان بار

 1. باربری کامرانیه
 2. باربری گاندی
 3. باربری قلهک
 4. حمل اثاثیه منزل به شهرستان
 5. باربری تهران به منجیل

ارسال نظر درباره این موضوع