باربری ازگل

باربری ازگل

باربری ازگل

باربری ازگل یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده ازگل برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار ازگل را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

باربری ازگل یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری برتر می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری شمال تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن منطقه ازگل هستید تیم باربری در محدوده ازگل آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

در باربری ازگل با این ضمانت که اثاث و وسایل مشتریان حمل نمی شود مگر اینکه توسط یک شرکت بیمه ای معتبر بیمه شود وشرکت بیمه ای خود را متعهد می داند که تمام خسارت های ناشی از عوامل غیر مترقبه را جبران نماید و حمایت از خسارت ناشی از عوامل غیر مترقبه یکی از عوامل موفقیت باربری ازگل می باشد .با باربری ازگل دیگر نگران هیچ زیان و خسارتی نباشیدچون باربری ازگل به تمامی تعهدات خود در زمینه باربری عمل می نمایید.

ما همچنین برای باربری ازگل خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری ازگل درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان باربار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار ازگل دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری ازگل، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار ازگل خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری ازگل را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار ازگل به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

بله، باربری آسان بار خدمات اتوبار ازگل را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

اتوبار ازگل

 

اتوبار ازگل

 

در شرکت باربری ازگل با 30 در صد تخفیف بیمه رایگان و شبانه روزی کارگران مجرب و باربری محدوده ازگل, باربری منطقه ازگل,باربری,حمل بار شرکت,حمل بار ادارات,حمل بار شرکت در ازگل,حمل بار ادارات در ازگل,حمل بار با نرخ اتحادیه ,اثاث کشی در ازگل,اسباب کشی در ازگل,اسباب کشی منزل,اثاث کشی منزل,حمل و نقل , را انجام میدهد.

شرکت باربری ازگل این افتخار دارد که همشیه خدمت گذار منطقه ازگل در امر اثاث کشی منزل و حمل بار ادارات و حمل بار شرکت ها در محدوده ازگل باشد و رضایت مندی مشتری ها خیلی اهمیت دارد. و شرکت باربری ازگل این تعهد و گارانتی را برای مشتریان خود تضمین می کند. و یادمان باشد از درآمد این شرکت باربری ازگل چندین خانواده امرار و معاش میکنند و همیشه دعای خیرشان پشت سر شما عزیز خواهد بود. ما منتظر تماس و همکاری شما عزیزان هستیم. موفقیت و پیروزی شما آرزوی باربری ازگل میباشد.

باربری ازگل از شعبات فعال شرکت باربری تهران می باشد که خدمات باربری به همراه بسته بندی را به صورت شبانه روزی در کل تهران به مشتریان ارائه می کند.

باربری ازگل معتبرترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل در شمال تهران می باشد که قصد انجام خدمات باربری – بسته بندی – حمل بار به شهرستان – چیدمان و… را با پرسنل خوش اخلاق و مجرب را به بهترین شکل را دارد . ارسال سریع ماشین و کارگر به سراسر تهران  و کرج دارای شعبات فعال در کل تهران با سرویس دهی ارزان با قیمت های مناسب زیر نظر اتحادیه باربری تهران با سالها تجربه حمل و نقل بار منزل با خاور های موکت کاری شده . دارای انواع ماشین ایسوزو – هیوندا – خاور – نیسان – وانت بار – با رانندگان حرفه ای و مجرب در تهران . در هر کجایی تهران که هستید تنها نیم ساعت با ما فاصله دارید.

باربری ازگل دارای کامیون های ویژه مخصوص اسباب کشی با دیواره های موکت کاری شده در سایز های مختلف و همین طور تند رو با سرویس دهی سریع VIP با کارگران قوی حمل ساید بوفه کنسول شیشه پیانو و… کار را به کاردان بسپارید ارائه دهنده بهترین خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای با قیمت های مناسب عضو رسمی اتحادیه باربری تهران .کیفیت شعار ما نیست اعتبار ماست . کار را به کاردان بسپارید و بهترین خدمات را تجربه کنید ارائه دهنده سرویس باربری در کل تهران . ارائه مشاوره دهی رایگان به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی و همین طور تجربه یک اسباب کشی بی دردسر را با ما تجربه کنید.

شرکت باربری آسان بار در جهت ارائه خدمات باربری و اتوبار در جنوب تهران آغاز به فعالیت کرد.

با توجه به افزایش تقاضا و استقبال مشتریان ، اتوبار نسیم بار ، خود را بر آن داشت که خدمات باربری و اتوبار خود را توسعه داده

و امکان خدمت دهی در زمینه باربری، اتوبار و حمل اثاثیه منزل را برای تمام مناطق شمال تهران از جمله ازگل فراهم آورد.

باربری آسان بار کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

باربری آسان بار از بسته بندی وسایل تا مرحله آخر اسباب کشی که چیدمان می باشد ، شما را همراهی میکند.

 

ویژگی های باربری آسان بار در ازگل

 1. امانت داری و رعایت حقوق مشتری از اصول اولیه باربری آسان بار است
 2. باربری و حمل ونقل لوازم خانگی و اداری
 3. استفاده از کارگران قدرتمند برای حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند پیانو ، گاوصندوق ، یخچال ساید بای ساید ، میز نهار خوری 8 نفره و …
 4. ارائه خدمات بسته بندی حرفه ای و اصولی
 5. داشتن صدها سرویس اتوبار و باربری انجام شده در رزومه کاری خود
 6. استفاده از کارگران ایرانی ماهر و متخصص برای اتوبار و باربری
 7. ارائه مشاوره رایگان جهت تهیه وسیله نقلیه و نکات باربری
 8. حمل بار و اثاث کشی سریع به منزل جدید ، کاهش طول مدت زمان اسباب کشی با ایمنی تضمین شده

 

خدمات ویژه بسته بندی با متد روز اروپایی

شرکت باربری آسان بار به جز خدمات حمل اثاثیه ( منزل، ادارات، شرکت ها) خدمات بسته بندی وسایل را نیز انجام می دهد که از روش ها و استاندارد های معتبر روز بهره میگیرد.

از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستیم اگر نگران سختی و استرس اسباب کشی هستید ما به شما اطمینان میدهیم که این کار را به بهترین نحو احسن انجام دهیم، هدیه ما به شما یک اسباب کشی بدون دغدغه می باشد.

 

جابجایی وسایل سنگینتان را به ما بسپارید

بلند کردن جسم سنگین اگر اصولی نباشد مشکلات زیادی را برای ستون فقرات ما به وجود می آورد وموجب درد کمر، درد گردن، درد شانه، درد بازو و درد دست و مچ می شود .
بسیاری از ما هنگام بلند کردن اجسام سنگین دچار کمر درد و سایر درد های ستون فقرات می شویم . بلند کردن جسم سنگین فشار زیادی را به ستون مهره وارد میکند و باعث کشیده شدن عضلات و تاندون ها در ناحیه کمر و یا رگ به رگ شدن آن می شود .

 

افراد متخصص در باربری ازگل

باربری آسان بار با بکار گیری افراد آموزش دیده و حرفه ای تمام نیاز های شما مربوط به حمل بار را در بهترین حالت ممکن انجام میدهد.

هرگونه لوازم سنگین و حجیم که شما قادر به جابجایی آن نیستید ( یخچال, پیانو, بوفه , لباس شویی , مبل , گاوصندوق و …. ) توسط افراد ماهر ما با لوازم مخصوص با ایمنی کامل حمل میشود.

 

برخی اصول بسته بندی لوازم شکستنی

 • اگر می خواهید لوستر، آباژور و یا لامپ های روشنایی را بسته بندی کنید، حتما از افراد دیگر هم کمک بگیرید چون معمولاً به نیروی بیش از یک نفر، نیاز دارند.
 • موقع قرار دادن وسایل شکستنی درون جعبه و کارتن، خوب دقت کنید تا فضای آزاد درون آن باقی نماند. چون ممکن است باعث تکان خوردن و یا ضربه به ظروف شود.
 • اگر وزن جعبه ی جابجایی، سنگین شود، ممکن است از قسمت پایین آن پاره شود و ظروف به فنا بروند. پس بهتر است کف کارتن یک تکه مقوا قرار دهید تا حد امکان این اتفاق ناگوار رخ ندهد.
 • موقع چیدن لیوان های شکستنی داخل جعبه هم سعی کنید مورد 3 را رعایت کنید. داخل جعبه را از فوم پر کنید و دقت کنید که بین ردیف ها، فاصله بماند.

 

سایر خدمات باربری آسان بار

 1. حمل یخچال ساید بای ساید
 2. حمل جهیزیه عروس
 3. باربری سردار جنگل
 4. باربری تهران به بندر انزلی
 5. بسته بندی مبلمان

 


ارسال نظر درباره این موضوع