باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران

جابه جایی و اسباب کشی در فصول مختلف نیاز به خدمات باربری جنوب تهران را روز به روز افزایش می دهد. از این رو اطلاع از خدمات اتوبارهای تهران که در مناطق جنوبی فعالیت دارند، می تواند بسیار مفید باشد. آسان بار به عنوان بزرگ ترین شرکت باربری در جنوب تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است. لازم نیست در بازه های زمانی مختلف سال نگران پیدا کردن ماشین های باربری خوب ، بسته بندی لوازم منزل و حمل اثاثیه خود باشید. آسان بار خدمات خود را به صورت شبانه روزی ، با نرخ بسیار مناسبی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

اتوبار تهران دارای خدمات ارزنده برای مشتریانی که باربری خود را  به این شرکت می سپارند، ارائه می دهند.

از جمله این خدمات می توان به باربری تهران به شهرستان ، بسته بندی وسایل، بیمه نامه جمل و نقل، کارگران مجرب و خوش اخلاق و حمل بار خرده بار و… اشاره کرد. 

باربری جنوب تهران همه روزه آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی از جنوب تهران به سراسر کشور و از تمام نقاط کشور به جنوب تهران می باشد. برای همین از تمام امکانات موجود بهره گرفته و تصمیم دارد هر طور شده رضایت مشتری را جلب کند. برای جلب رضایت مشتری کادری مجرب ، آموزش دیده و حرفه ای  و تجهیزات و ماشین آلات حمل بار مجهز را به خدمت گرفته است. استفاده از خدمات حمایتی و جبران خسارت ناشی از صدمات وارده به بار از دیگر مواردی است که در این موسسه برای کسب رضایت مشتری به آن اهمیت ویژه داده شده است. در ادامه با محدوده این باربری آشنا شوید.

 

ویژگی های آسان بار در جنوب تهران

 • کادر مجرب و آموزش دیده

همه اعضای اتوبار جنوب تهران افرادی کار آزموده ، متخصص و حرفه ای در حیطه وظایف و مسئولیت های خود هستند. راننده های حرفه ای  ، مشاوران کاربلد و مسلط و کارگران کاردان و متخصص در این مرکز حمل بار مشغول فعالیت هستند و برای این که حمل بار ایمن و مطمئن داشته باشند ، از جان و دل مایه می گذارند. حمل بار از یک مکان به مکانی دیگر به تخصص و مهارت نیاز دارد و هر کس از عهده این کار به خوبی بر نمی آید.

 کارگر حرفه ای کسی است که چم و خم چگونگی حمل و نقل بار را به خوبی بلد است و می داند به چه شیوه ای یک بار بزرگ ، سنگین و حساس را از راهروهای باریک و تنگ و طولانی به گونه ای عبور دهد که  لوازم آسیب نبیند.

 • امکانات و تجهیزات پیشرفته و خودروهای حمل بار مدرن

در این مرکز حمل بار انواع مختلف خودرو حمل بار سبک و سنگین ، ساده و مجهز و به روز و پیشرفته موجود است. بار مشتری هر نوع ، جنس و اندازه ای که باشد ، متناسب با آن در این مرکز ماشین متناسب با آن پیدا می شود. مشتری برای بار کم مجبور نیست هزینه ماشین بزرگ را بپردازد. وانت و نیسان ، کامیون های کوچک و بزرگ ، خودروهای حمل بار سقف دار و بدون سقف و ترانزیت های بسیار مجهز و پیشرفته برای خدمت رسانی به هموطنان آماده هستند. برای حمل و انتقال بار خود با دفتر اتوبار جنوب تهران از طریق شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش انتقال بار بدهید.

 • بسته بندی و چیدمان اصولی

در اتوبار جنوب تهران ، کادر باربری در بسته بندی اولیه وسایل و چیدمان مجدد بار در مقصد نهایی به مشتریان کمک می کنند. در این مرکز حمل بار برای بسته بندی اثاثیه و لوازم ، از مواد صنعتی و پیشرفته بسته بندی استفاده می شود. تا بار در زمان حمل و نقل از خطر آسیب دیگری محافظت شود. پس از این که بار به مقصد رسد کادر آموزش دیده مرکز حمل بار در چیدمان مجدد وسایل و دکوراسیون خانه و محل کار به مشتریان کمک می کنند.

 • بیمه بار و خدمات حمایتی

در ضمن در روش استاندارد حمل بار و سپردن آن به مراکز معتبر از خدمات حمایتی و تضمینی برای حمل بار استفاده می شود. مدیر مرکز نسبت به امنیت بار متعهد می شود که در صورت وارد آمدن هر نوع خسارت به بار ، هزینه صدمات وارده را جبران نماید. در اتوبار جنوب تهران هر نوع بار با هر کمیت و کیفیتی بیمه می شود و شرکت های بیمه گذار مسئولیت جبران خسارت را به عهده می گیرند.

 • اعتبار و اعتماد

باربری جنوب تهران چندین سال است که به صورت حرفه ای در جنوب تهران مشغول فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. کسب رضایت مشتری شعار این موسسه است. تا کنون نیز با استفاده از این سیاست و جلب مشتریان  اعتبار عالی را در بین مشتریان به دست آورده است. هر روزه بر تعداد مشتریان این مرکز حمل بار افزوده می شود. دقت در سلامت و امنیت بار و جبران خسارت ناشی از صدمات احتمالی اعتبار این مرکز را بالا برده است.

 

 

خدمات باربری جنوب تهران

۱- آسان بار قبل از اسباب کشی یک مشاوره رایگان به شما ارائه می دهد. که در طی آن می توانید بهترین زمان و شرایط را برای اسباب کشی خود و جابه جایی بار داشته باشید. در طی این مشاوره می توانید تمام نیازمندی های خود را با مشاورین آسان بار مطرح کنید و از همه مهمتر از قیمت و لوازم مورد نیاز برای بسته بندی لوازم خود مطلع می شوید.

 • آسان کادری مجرب از افراد حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه را به عهده بگیرند. از همه مهمتر اینکه شما می توانید از آنها کمک بگیرید تا حمل اثاثیه منزل خود را به صورت امن و بدون هیچگونه خسارتی انجام دهید.
 • راننده های باربری جنوب تهران حرفه ای هستند و تمام مسیرهای داخل شهر و بین شهری را می شناسند. تجربه کاری بالا و رانندگی با احتیاط به شما ضمانت یک جابه جایی اثاثیه امن را می دهد.
 • لازم نیست نگران بسته بندی لوازم خودتون باشین. افراد مجرب آسان بار بسته بندی اثاثیه منزل ، ساید بای ساید ، گاو صندوق و اشیا قیمتی و معمولی منزل شما را به بهترین شکل انجام می دهند.
 • بهترین ماشین های باربری در اختیار شما قرار می گیرد. پس نگران نباشید که حجم بار شما چقدر است.
 • بیمه نامه باربری هم خواهید داشت. پس در صورت هر گونه خسارتی به شما هزینه بیمه پرداخت می گردد.
 • استفاده از بهترین وسایل برای بسته بندی
 • ارائه بیمه نامه
 • استفاده از ماشین های مجهز به ردیاب
 • استفاده از انواع ماشین مخصوص
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • ارائه سریع ترین خدمات
 • رانندگان مسلط به مسیرهای شهری
 • دادن مشاوره های رایگان

 

مناطق تحت پوشش آسان بار در جنوب تهران

 

اتوبار-جنوب-تهران

 

باربری میدان نمازی، اتوبار میدان نمازی، اتوبارمیدان نمازی.

باربری اسلام شهر، اتوبار اسلام شهر، اتوباراسلام شهر.

باربری خزانه، اتوبار خزانه، اتوبارخزانه.

باربری شوش ، اتوبارشوش ، اتوبار شوش.

باربری مولوی، باربری محله مولوی، اتوبار مولوی، اتوبارمولوی، اتوبار محله مولوی،اتوبارمحله مولوی.

باربری راه آهن، اتوبار راه آهن، اتوبارراه آهن.

باربری نازی آباد، اتوبارنازی آباد، اتوبار نازی آباد.

باربری شهر ری، باربری شهرری، اتوبار شهرری، اتوبارشهرری، اتوبار شهر ری، اتوبارشهر ری.

باربری ترمینال، اتوبار ترمینال، اتوبارترمینال.

باربری دروازه غار، اتوباردروازه غار، اتوبار دروازه غار.

باربری فلاح، اتوبار فلاح، اتوبارفلاح.

باربری کوی سیزده آبان، اتوبار کوی سیزده آبان، تاوبارکوی سیزده آبان، اتوبارسیزده آبان، باربری سیزده آبان.

باربری تختی، اتوبار تختی، اتوبارتختی.

باربری بازارتهران، اتوبار بازارتهران، اتوباربازارتهران، اتوباربازار تهران، اتوبار بازار تهران.

باربری خانی آباد، اتوبار خانی آباد، اتوبارخانی آباد.

باربری مشیریه، اتوبارمشیریه، اتوبار مشیریه.

 

مراحل انتقال بار در جنوب تهران

 1. پس از این که با این مرکز تماس برقرار کردید ، مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد.
 2. پس از مشاوره در صورتی که اعتماد شما جلب شو ، بار خود را به این موسسه می سپارید و قرارداد همکاری امضاء می کنید.
 3. با بستن قرارداد کادر مجرب موجود در اتوبار جنوب تهران در بسته بندی و چیدمان اصولی بار با شما همکاری می کنند.
 4. پس از بسته بندی بار شما به داخل خودرو حمل بار و چیدمان منظم آن و اطمینان از استحکام آن ، بار را به مقصد منتقل می کنند.
 5. بار در مقصد توسط افراد حرفه ای به مکان مورد نظر منتقل می شود.
 6. کادر باربری در چیدمان و دکوراسیون مجدد بار به شما کمک می کنند. 

 

تعرفه و هزینه در اتوبار جنوب تهران

امروزه تخصصی شدن کارها موجب شده که هر کس در زمینه ای که تخصص دارد به دیگران خدمت رسانی کنند و درآمد ناشی از آن را در سایر زمینه ها که تخصص ندارد (دریافت کالا ، کار یا خدمت) هزینه کند.   در اتوبار جنوب تهران هزینه های منصفانه و مقرون به صرفه از مشتری دریافت می شود. هزینه پرداختی در برابر خدمات ارزنده ای که دریافت می کنید ، کاملاً منصفانه و متناسب است. مدیریت باربری وضعیت معیشت تمام قشرهای جامعه را در دستور کار خود قرار داده و قیمت های حمل بار را منصفانه در نظر گرفته است. به گونه ای که کم درآمدترین اقشار هم بتوانند ، از خدمات باربری بهره مند شوند.

 

حمل و نقل در جنوب تهران

ارائه کلیه خدمات باربری جنوب تهران از جمله تخصص ها و خدمات ما در اتوبار جنوب تهران آسان بارمی باشد.
شهر تهران یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران محسوب می شود. در واقع این شهر 15 امین شهر پرجمعیت جهان است. جنوب تهران نیز یکی از پر تراکم ترین مناطق در تهران می باشد. اکثر مجتمع های بزرگ تجاری تهران نیز در این منطقه واقع شده است. از این رو این منطقه دارای ترافیک بسیار سنگینی نیز می باشد.

بافت شهری جنوب تهران نیز قدیمی و سنتی می باشد. از این رو صمیمیت و مهربانی در مناطق جنوبی تهران نیز بیشتر است. با این حال امروزه، با توجه به افزایش و تراکم جمعیت در این ناحیه آپارتمان های مرتفع بسیاری نیز بنا شده اند.

 • ترافیک بالا
 • تعداد طبقات بسیار زیاد برخی از مجتمع ها
 • کمبود زمان
 • و کوچه های تنگ و باریک

جابجایی ها را در این منطقه دشوار کرده است.
جابجایی نیز در جنوب تهران به مراتب رخ می دهد. از این رو ما برای کمک کردن به همشهریان خود در جنوب تهران خدمات مان را در این منطقه نیز ارائه می نماییم. در واقع ما یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها باربری در تهران می باشیم و این نظر مشتریانمان است. با داشتن آگاهی های کامل در مورد محله ها و نقاط جنوب تهران بهترین خدمات اتوبار جنوب تهران را در این منطقه را برای شما انجام می دهیم.

 

کارکنان حرفه ای و متخصص در آسان بار در اتوبار جنوب تهران

یکی از رموز موفقیت ما در  آسان بار داشتن کارکنان و کارگران حرفه ای و متخصص می باشد. پرسنل متعهد و با تجربه یکی از مهمترین نیازهایی است که شرکت ها و سازمان های مختلف برای ادامه کار خود به بهترین شکل ممکن به آن نیاز دارند. نحوه استخدام پرسنل اهمیت بسیار زیادی  دارد و استخدام تنها از میان افراد متعهد , با تجربه و ورزیده انجام می شود. همچنین آموزش این پرسنل بر عهده ما می باشد.
به این ترتیب پرسنل و کارکنان آموزش دیده  ما در  آسان بار به بهترین شکل ممکن می توانند برای خدمات رسانی به مشتری آماده باشند و تمامی کارهایی که برای یک حمل و نقل اسباب و اثاثیه موفق نیاز است در تخصص این افراد می باشد.
مهمترین ویژگی های پرسنل ما:
• داشتن اخلاق و رفتار مناسب
• داشتن تجربه
• داشتن نظم و برنامه ریزی
• داشتن سرعت بالا
• داشتن دقت بالا
• داشتن مهارت در بسته بندی اثاثیه
• داشتن تخصص
• و بسیاری موارد دیگر
می باشند. ما تضمین می کنیم که یک حمل بار بی دغدغه و بدون استرس را برای شما انجام دهیم.
در واقع توانمندی ما در این زمینه زبانزد بسیاری از مشتریانمان می باشد.

 

سایر خدمات آسان بار

 1. حمل یخچال ساید بای ساید
 2. حمل جهیزیه عروس
 3. باربری پونک
 4. باربری شهرک راه آهن
 5. باربری تهران به فومن

ارسال نظر درباره این موضوع