باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

شرکت باربری و اتوبار آسان بار با استفاده از کارکنانی با اخلاق و حرفه ای به منظور ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر استان تهران در خدمت شماست. انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما بدون هیچ مشکلی انجام خواهیم داد. ارائه مشاوره رایگان و ارسال کارشناس حضوری برای ارائه قیمت کامل قبل رزرو وقت از خدمات ویژه ما برای مشتریانمان می باشد. منتظر تماس تان هستیم.

باربری شرق تهران متخصص در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی در محدوده شرق تهران می باشد این شرکت که داری مجوز و برند باربری شرق تهران می باشد یکی از بهترین ها در امر اسباب کشی در شرق تهران می باشد که خدمات خود را به صورت تخصصی و هدفمند انجام می دهد ، موسسه باربری شرق تهران با داشتن تجربه کافی در زمینه باربری در شرق تهران خود را موظف می داند با تجربه ای که در این چند سال اخیر در زمینه حمل و نقل و باربری کسب کرده است بهترین ها را برای شما به عمل آورده و نیازمندی های شما را برای اسباب تامین نماید و در هر مرحله از اسباب کشی شما یاری دهد ، شرکت ما دارای بهترین سرویس دهی در استان تهران است و خدمات تخصصی اثاث کشی را در شرق تهران برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد داد.


آسان  بار از شرکت های با سابقه در زمینه اثاث کشی در تهران است. اسباب کشی در شهر تهران نیاز به تخصص و دانش کافی از کلیه مناطق و محلات این شهر دارد. این شرکت کلیه مناطق مختلف تهران را زیر پوشش خدمات شبانه روزی خود قرار داده است. اما از مهم ترین خدماتی که این شرکت در راستای اسباب کشی آسان در تهران ارائه می نماید تقسیم بندی مناطق مختلف تهران و ارائه سرویس های مدرن در این مناطق است. در این قسمت با سرویس های حمل و نقل در شرق تهران آشنا خواهیم شد.

 

باربری در شرق تهران

اگر ساکن محدوده شرق تهران باشید و در همین روزها باید اسباب کشی کنید شرکت های زیادی در استان تهران وجود دارند که خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را انجام میدهند و کار باربری در شرق تهران را انجام می دهند اما شرکتی که خدمات تخصصی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را در محدوده شرق تهران انجام دهد می تواند خیلی کم باشد و شاید شرکت هایی این ادعا را داشته باشند که در زمینه باربری در شرق تهران تخصص کافی را دارند ، از این رو شرکت باربری آسان بار با داشتن تجربه کافی در زمینه اسباب کشی و حمل بار در محدوده شرق تهران و آشنایی کامل با خیابان های این منطقه در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا خدمات تخصصی اسباب کشی و باربری را برای شما انجام داده و خدمات حرفه ای باربری را برای شما انجام بدهند این شرکت که در شرق تهران واقع شده است تصمیم به ایجاد سرویس دهی شبانه روزی برای حمل بار و اسباب کشی کرده است که شما عزیزان می توانید مشاوره را در زمینه اسباب کشی از این شرکت دریافت کرده و با خدمات این شرکت اثاث کشی منزل خودتان را انجام بدهید و بارهای خودتان را به مقصدتان برسانید ، شرکت ما برای بهبود سرویس دهی خود در زمینه اسباب کشی بهترین خدمات را برای شما به عمل می آورد و می تواند بهترین گزینه برای حمل و نقل و باربری در شرق تهران باشد ، همانطور که خدمت شما عرض کردیم ما می خواهیم خدمات صفر تا صد اسباب کشی را برای مشتریانمان انجام بدهیم یعنی نحوه انجام کار را به صورت تخصصی برای مشتریان عزیزمان در منطقه شرق تهران توانسته باشم ارائه بدهیم ، ما در مرحله اول امور بسته بندی اثاثیه منزل را برایتان انجام می دهیم که کار امور بسته بندی و حمل لوازم منزل به سبک کشورهای اروپایی با روشی حرفه ای برای شما به عمل می آوریم ، ارائه خدمات توسط افرادی خبره انجام می شود که در ادامه این مقاله به بحث بسته بندی بارها می پردازیم ، مرحله بعدی کار حمل و نقل و در نهایت کار چیدمان وسایل منزل را به صورت تخصی انجام می دهیم.

 

خدماتی که در زمینه بسته بندی توسط شرکت ما ارائه داده می شود می تواند شامل گزینه های زیر باشد : 

 1. ارائه ضربه گیر های مخصوص اسباب کشی که کاملا مخصوص اسباب کشی هستند
 2. ارائه کارتن های رگال دار مخصوص لباس
 3. ارائه کارتن های سه لایه و پنج لایه مخصوص اسباب کشی
 4. سرویس بسته بندی مبلمان توسط نیرویی حرفه ای
 5. ارائه چسب های میکرون بالا
 6. ارسال پرسنل مخصوص و حرفه ای توسط شرکت باربری شرق تهران
 7. بقچه های زیپ دار مخصوص کار بسته بندی رختخواب و …

 

خدمات و ویژگی های آسان بار در شرق تهران

 • بسته بندی اثاثیه منزل

ما تمام سعی خود را برای رضایت و آسودگی شما خواهیم کرد ، بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص می توان خیال شما را راحت کند

 • اسباب کشی ایمن

خانه و اثاثیه شما میتواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. ما اثاثیه منزل شما را بیمه خواهیم کرد

 • باربری شبانه روزی

پیدا کردن شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی که در تمام طول روز و هفت روز هفته خدمات ارائه دهد کار آسانی نیست ولی باربری شریف بار یک باربری شبانه روزی است

 • قیمت باربری منصفانه

باربری ما با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران فعالیت می کند و هزینه اسباب کشی خود را زیر نظر اتحادیه محاسبه می کند. بهترین قیمت اسباب کشی را از ما بگیرید

 • رضایت مشتریان

ما در تمام طول اسباب کشی رضایت مشتری خود را می گیریم و همیشه در پایان پروسه اسباب کشی سوال نظر مشتریان خود را مبنی بر رضایت از تیم را داشتند یا نه.

 

حمل اثاثیه در شرق تهران

بعد از انجام کارهای که خدمت شما عرض کردیم وارد پروسه حمل و نقل می شویم ، پروسه حمل و نقل یک پروسه زمانبر است که باید توسط تیمی حرفه ای و متخصص انجام شود ، این کار شامل کارهایی می شود که می شود که باید توسط افرادی انجام شود که تخصص کافی را در این زمینه داشته باشند ، تیمی که وارد پروسه حمل اثاثیه در شرق تهران می شوند افرادی با تجربه هستند و در شرکت حمل اثاثیه در شرق تهران فعالیت اسباب کشی را انجام می دهند و دارای سابقه ای ۵ ساله در زمینه اثاث کشی منزل هستند ، مهمترین نکته ای که می تواند بسیار حاد باشد اخلاق کارگر هایی می باشد که کار جابجایی وسایل منزل را انجام می دهند ، از این رو ما افرادی را در این شرکت استخدام می کنیم که تجربه کافی را در زمینه حمل اثاثیه را دارند و خوش اخلاق هستند ، این افراد که شامل یک تیم چهار نفره هستند کلیه بارها و اثاثیه منزل شما را بارگیری می کنند و برای حمل بارهای شما اعزام می شوند ، کار بارگیری وسایل منزل توسط این افراد انجام داده می شود که راننده خاورهم جز کارگرهایی است که باید کار حمل اثاثیه را انجام بدهند ، این افراد که دارای قدرت بدنی بالایی دارند کار حمل بار و حمل وسایل سنگین شما را بر عهده خواهند گرفت که این وسایل می تواند شامل حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل گاو صندوق ، حمل پیانو و سایر وسایل سنگینی که دارید خواهد شد که توسط این پرسنل بارگیری می شود ، کامیون هایی که برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران در نظر گرفته ایم کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند که مخصوص کار اسباب کشی هستند و در داخل کانتن این ماشین ها تعدادی پتو قرار داده ایم که اگر کار بسته بندی را انجام ندهید می توانید از این پتو ها برای لا به لای وسایل منزلتان استفاده کنید  ما همیشه خدمات تخصصی را در این زمینه ارائه داده و ارائه خواهیم داد ، پس مطمن باشید کار اسباب کشی را به صورت حرفه ای و بی دردسر برای شما انجام خواهیم داد و بارهای شما را به خانه جدید شما منتقل کرده و در خانه جدید شما کار تخلیه بار را برای شما انجام می دهیم ، مطمن باشید که به بهترین روشهای ممکن کار اثاث کشی را برای شما انجام می دهیم ، شرکت ما به صورت تخصصی در خدمت شما خواهد بود از شرکت های همسطح با این شرکت می توان باربری مرکز تهران را نام برد که در مرکز تهران فعالیت می کند.

 

اتوبار شرق تهران

بعد از کار حمل اثاثیه منزل تنها چیزی که می تواند ذهن شما را درگیر کند و کار اسباب کشی را برای شما یک دغدغه بزرگ کند می تواند کار چیدمان وسایل منزل باشد ، کار چیدمان وسایل منزل می تواند بسیار وقت گیر باشد اما با توجه به درخواست مکرر مشتریان به اتوبار شرق تهران ما سرویس دهی چیدمان را نیز برای شما در نظر گرفته ایم که بعد از امور بسته بندی و حمل اثاثیه کار چیدمان را نیز به دست تیم ما بسپارید ، این شرکت باربری با داشتن سابقه ای بالا به صورت حرفه ای در اتوبار شرق تهران خدمات خود را به شما ارائه داده و در نهایت کار اسباب کشی منزل را برای شما انجام می دهند که اگر هر وقت بخواهید اسباب کشی کنید این شرکت با تخصصی که در این عرصه دارد کار چیدمان را نیز برای شما انجام می دهد ؛ چیدمان وسایل را اکثرا خانم های هر خانه در نظر می گیرند و همیشه انجام می دهند و بهترین گزینه برای مشاوره و نحوه چیدمان وسایل می تواند خانم هر خانه ای باشد ، تا این مرحله لازم نیست شما دست به هیچ کاری بزنید فقط باید در این مرحله دست به کار شده و پرسنل را راهنمایی کنید تا وسایل را در جای مناسب خود قرار دهند ؛ این افراد بنا به دستور شما و چیزی که مد نظر شماست در جای خودش قرار داده و کار چیدمان را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهند ، مطمن باشید که کار جوری که مد نظر شماست برایتان انجام داده می شود و چیزی مد نظر شماست در مرحله آخر به وجود می آید ، بهتر است که وسایل منزلتان را از وسایل بزرگتر شروع کرده تا در نهایت به وسایل بزرگتر منتهی گردد ، این افراد تخصص لازم را در این زمینه دارند و با توجه به تعداد اسباب کشی هایی که انجام شده است و کار چیدمان آنها نیز انجام شده تخصص کافی را در این زمینه کسب کرده اند ، این شرکت با نهایت دقت و با سالها سابقه در خدمت شما خواهد بود.

 

اتوبار شرق تهران

 

اتوبار-شرق-تهران

 

اسباب کشی در شهرهای بزرگ مانند تهران همیشه برای افراد عادی مشکلاتی را به همراه دارد و معمولا با نزدیک شدن به زمان آن ، مردم دچار دلهره و نگرانی های زیادی می شوند. در صورت که ساکن شرق تهران هستید و قصد اثاث کشی به مکان دیگری را دارید ؛ بهترین گزینه برای این کار سپردن کار به شرکت های حمل بار می باشد. شرکت های بسیار زیادی در این زمینه در شرق تهران فعالیت می کنند اما شرکت باربری شرق تهران با داشتن سابقه ای چندین ساله و استفاده از کادری مجرب ، ماشین آلات حرفه ای و بهترین ابزارهای بسته بندی می تواند به شما این اعتماد را بدهد که کار شما به نحو احسن برگزار خواهد شد.

شرکت حمل بار شرق تهران با داشتن سابقه ای چندین ساله و تخصص در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی در محدوده شرق تهران به عنوان یکی از بهترین شرکت های جا به جایی اثاثیه و بار همواره در خدمت مشتریان و ساکنین این مناطق بوده است. این شرکت با بهترین سرویس دهی و با بهره بردن از پرسنل متخصص ، ماشین آلات سبک و سنگین مسقف و موکت کاری شده و همچنین بهترین ابزارهای بسته بندی در تمام ایام سال و به صورت شبانه روز و ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان می باشد. همچنین خدمت رسانی این شرکت در ایام تعطیل هم برقرار بوده و نیازمندی های مشتریان و ساکنین این ناحیه را تامین می نماید.

اتوبار شرق تهران به صورت شبانه روزی برای حمل بار و اسباب کشی مشتریان خود آماده خدمت رسانی می باشد و مشتریان می توانند از کارشناسان و مشاوران شرکت مشاوره های رایگان در تمامی زمینه های حمل بار دریافت نمایند. انتقال بار در این شرکت به بهترین شیوه ممکن و به صورت تضمینی صورت گرفته و خدمات آن از صفر تا صد بوده و با توجه به در خواست مشتری ، افراد در تیم ها مختلف برای ارائه خدمات به محل اعزام می شوند و از ابتدا تا انتهای کار را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام داده و بهترین تجربه ممکن را برای شما خلق خواهند کرد.

 

enlightened در شرق تهران وسایل و لوازم شما همشهریان عزیز توسط خدماتی از جمله حمل بار با خاور ، حمل بار با تریلی و حمل بار با نیسان جابجا میشوند که تمامی این وسایل نقلیه مجهز هستند و هیچ اتفاقی برای وسایل شما نمیافتد.

برای آشنایی با چگونگی جابجایی و استعلام قیمت ها بر روی مطالب مربوطه کلیک کنید.

 

خدمات اتوبار شرق تهران

 • خدمات مشاوره و برنامه ریزی رایگان : این بخش از کار باعث می شود که مشتریان با دریافت مشاوره رایگان در زمینه انواع بار ، وسیله مناسب برای حمل بار ، بهترین زمانبندی برای انتقال از مبدا به مقصد و همینطور هزینه هایی که باید برای این جابه جایی صورت بگیرد ، می توانند انتخاب های بهتری داشته باشند. در طی این مشاوره بهترین شیوه ها برای بسته بندی انواع بار به مشتریان معرفی می شود و دانش بسیار مفیدی در اختیار آنها قرار می گیرد.
 • خدمات بسته بندی بار: یکی از مهمترین بخش های جابه جایی اثاثیه و انواع بار است. در طی این پروسه افراد مجرب و آموزش دیده ای برای انجام امور بسته بندی فرستاده می شوند. در ادامه این بخش بطور مفصل توضیح داده خواهد شد.
 • خدمات چیدمان اثاثیه و بار: بدون چیدمان اصولی بار ، هیچ باری به سلامت به سر منزل مقصود نمی رسد. از این رو باربری شرق تهران خدمات چیدمان بار را در بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.
 • خدمات حمل و نقل و جابه جایی: این بخش از خدمات اتوبار شرق شامل ارائه ماشین های باربری بسیار حرفه ای ، راننده های مجرب و آموزش دیده می باشد که تا حد زیادی سلامت بار را تضمین می نماید.
 • بیمه و هزینه های باربری: در باربری شرق تهران تمام هزینه ها متناسب با خدماتی است که در اختیار مشتریان قرار می گیرد. از آنجا که بیمه باربری نیز به بار و ماشین باربری تعلق خواهد گرفت هزینه هایی نیز در صورت بروز خسارت به مشتریان پرداخت خواهد شد.

 

خدمات چیدمان در باربری شرق تهران

 • قبل از باربری تمام لوازم و اثاثیه ، بار و اشیایی که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند در محلی چیده می شود تا هنگام چیدمان در وسیله نقلیه در اثر بی نظمی و ضربه خوردن هیچکدام از اثاثیه آسیب نبینند و یا اسناد گرانبها گم نشوند.
 • در هنگام چیدمان در وسیله نقلیه نیز ترتیب بزرگ و کوچک بودن اشیا ، سبک و سنگین بودن و همینطور شکستنی بودن آنها رعایت می شود تا باز هم درصد آسیب دیدن لوازم کاهش یابد.
 • اما نکته بارزی که این اتوبار به آن توجه داشته است چیدمان اثاثیه بعد از انتقال بار است. شبا توجه به آنکه بسیاری از وسایل خانگی حجم و اندازه های بسیار بزرگی دارند و از آنجا که معمولا چیدمان منازل توسط خانم ها صورت می گیرد بنابراین در جا به جایی آنها نیاز به کمک فیزیکی دارند. از این رو شما می توانید  از نیروهای مجرب و ماهر شرکت در چیدمان منازل خودتان استفاده کنید و فقط کافی است که از تیم اعزامی درخواست کنید که هر وسیله ای را در کدام قسمت منزل قرار دهند.
 • همچنین در صورتی که اسباب کشی شما مربوط به ادارات شرکت ها و یا حتی منازل می باشد می توانید برای چیدمان آن از کارشناسان شرکت مشاوره دریافت کنید و از اعضای تیم بخواهید مطابق نظر شما چیدمان نهایی را انجام دهند.
 • چیدمان وسایل به عنوان آخرین مرحله اسباب کشی هم به اندازه بسته بندی اولیه دارای اهمیت می باشد چرا که باز کردن و چیدمان وسایل باید با نهایت دقت صورت بگیرد تا هیچگونه خسارتی با آنها وارد نشود بنابراین افرادی اعزامی شرکت برای چیدمان وسایل از تجربه ای بسیار بالا برخوردار هستند و امنیت ، سلامت و چیدمان بی نظیر وسایل شما را تضمین می کنند.

 

بسته بندی حرفه ای در شرق تهران

بسته بندی به عنوان مهم ترین اصل اسباب کشی  باید به صورت کاملا حرفه ای و بی نقص صورت گیرد تا خسارات وارده به حداقل برسد و امینت و سلامت آنها تضمین شود. شرکت باربری شرق تهران با ارائه خدمات خاص خود می تواند به صورت تضمینی بسته بندی وسایل شما را انجام دهد که می توان از این خدمات عناوین زیر را نام برد:

 • استفاده از ضربه گیرهای مخصوص اسباب کشی
 • استفاده از جعبه های و کارتن های رگال مخصوص لباس و پوشاک
 • استفاده از کارتن ها و جعبه های چند لایه برای جا به جایی اثاثیه
 • بسته بندی انواع وسایل از ریزترین وسیله تا وسیله های حجیم
 • سرویس بندی مبلمان و سرویس های خواب توسط نیروهای مجرب
 • فراهم کردن تمامی ابزارهای بسته بندی حرفه ای
 • ارائه مشاوره های رایگان در خصوص بسته بندی توسط کارشناسان
 • بهره بردن از به روزترین و مدرن ترین شیوه های بسته بندی روز دنیا
 • بسته بندی وسایل در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین خسارت

 

باربری ارزان در شرق تهران

فکر میکنم خیلی با این واژه برخورد کرده باشید، امروز میخوام یه سری مسائل رو با شما در میون بزارم که خیلی بهتون کمک میکن، اولیش این که ما همه میدونیم که به قول قدیمیا هر چیزی قیمتی داره، و یا این که هر ارزونی به دلیل نیست، خوب بزارید بحث شروع کنم با یک مثال ساده مثلا فردی قسط حمل بارش رو از میدان رسالت یا خیابان هنگام و یا دلاوران به بازار بزرگ تهران داره، کلمه ای که خیلی ها با اون میخوان به یک کمپانی در زمینه حمل و نقل وصل بشن این، ارزان ترین باربری میدان رسالت خوب با این وجود فک می کنید چه شرکت هایی رو میتون پیدا کن؟
بله درست حدس زدید شرکت هایی که ارزان ترین هستند و با توجه به این موضوع که تمام نرخ های باربری در پایتخت به شکلی تنظیم میشه که نمامی نرخ ها و قیمت ها دارای یک الگو مشخص و حتی اگر جایی بخواهد قیمتی بالاتر از نرخ مصوب به مشتری اعلام کند در اوین فرصت اتحادیه مربوطه اون رو جریمه و در صورت تکرار مجوز اون رو باطل میکنه فک می کنید اون جایی که نرخ پایین تر از همه جا میده چه علت و منطقی میتون داشته باشه؟ بله با کمی فکر کردن متوجه میشویم که اون کمپانی اصلا زیر نظر اتحادیه نیست و یعنی به زبان ساده تر هیچ مجوزی از هیچ نهاد نظارتی نداره، پس در اینجا اتفاقی که میفته این که هیچ تضمینی برای کالای شما وجود نداره و شما صرفا با یک تبلیغات دروغین مواجه هستید، که اوین مهم ترین اون این که هر آسیبی متوجه بار شما بشه اون مرکز نمیتون اصلا جوابگو باشه، و در اینجاست امر فریب مشتری در فضای اینترنت مارکتینگ صورت میگیره که در اول مطلب هم مختصر توضیح دادیم که اگر کمترین ارزشی برای اون محموله قائل هستید نباید به سادگی اعتماد کنید و فکر نکنید که با یک مبلغ حالا ناچیز کمتر از اتوبار های سمت شرق در این مثال میتونید تجربه خوبی رو داشته باشید.

مهم نیست در کجای تهران ساکن هستید و یا قصد دارید به کجای تهران و حتی ایران اسباب کشی کنید. ما همیشه آماده هستیم تا بهترین و به روزترین خدمات اثاث کشی را به شما ارائه نماییم. یافتن آنچه که شما باید انجام دهید را تماما می توانید از مشاوران و کارشناسان ما سوال نمایید.

ادعای بهترین بودن در زمینه حمل و نقل و در صورتی که صدها شرکت فعالیت دارند باید زمانی باشد که تمامی خدمات ارائه شده به مشتریان بالاترین امتیاز ممکن را کسب کند. رقابت بالا باعث می شود که هر کدام از شرکت های حمل و نقل بار در تلاش باشند که خدمات خود را بهبود داده در نتیجه مشتریان می توانند در ازای هزینه هایی پایین تر خدمات ارزنده تری را دریافت نمایند.

 

تعرفه قیمت باربری شرق تهران

یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان شرکت های حمل و نقل و باربری در هنگام اسباب کشی لیست قیمت های آنان می باشد. با توجه به آنکه شرکت انتقال بار شرق تهران زیر نظریه اتحادیه باربری تهران بزرگ فعالیت می کند بنابراین این تضمین وجود دارد که هیچگونه اضافی و مازاد بر تعرفه های تعیین شده از طرف اتحاده از مشتریان دریافت نخواهد شد. میزان دستمزد و هزینه های که از مشتریان اخذ می شود به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که همگی با توجه به تعرفه های قانونی از شما دریافت خواهد شد.

تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد برای اسباب کشی
نوع ماشین در خواستی مشتریان برای حمل بار (ماشین سنگین یا وانت ها)
تعداد افراد و تیم هایی که به محل برای خدمت رسانی اعزام می شوند
فاصله بین ساختمان مبدا تا مقصد نهایی
تعداد سرویس های بار و میزان حجم بار مشتری
مسافت شهرستان مقصد ( در صورت درخواست باربری تهران به شهرستان )
میزان خدماتی در خواستی مشتریان (بسته بندی ، حمل بار ، چیدمان )
از جمله مهم ترین فاکتورهایی هستند که در تعیین میزان دستمزد و قیمت ها موثر هستند و تمامی این فاکتورها در شرکت انتقال بار شرق تهران بر اساس تعرفه های قانونی وضع از شده سوی اتحادیه باربری تهران از مشتریان دریافت خواهد شد.

 

سایر مناطق تحت پوشش آسان بار

 1. باربری داوودیه
 2. باربری دارآباد
 3. باربری گاندی
 4. باربری ظفر
 5. باربری سهروردی

میتوانید در قسمت شعبات شرق تهران دیگر مناطق تحت پوشش آسان بار در شرق تهران را مشاهده کنید.


ارسال نظر درباره این موضوع