باربری الهیه

باربری الهیه

باربری الهیه

شرکت باربری و اتوبار آسان بار با استفاده از کارکنانی با اخلاق و حرفه ای به منظور ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر استان تهران در خدمت شماست. انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما بدون هیچ مشکلی انجام خواهیم داد. ارائه مشاوره رایگان و ارسال کارشناس حضوری برای ارائه قیمت کامل قبل رزرو وقت از خدمات ویژه ما برای مشتریانمان می باشد. منتظر تماس تان هستیم.

شرکت باربری آسان بار یک شرکت انتقال بین المللی مستقر در تهران، ایران است. در اردیبهشت 1378 تاسیس شده است، اتوبار و باربری الهیه، باربری زعفرانیه و باربری کاشانی که  از شعبه های باربری آسان بار است متخصص در جابجایی درون شهری و برون شهری به تمام نقاط ایران است، همچنین اتوبار و باربری الهیه جابجایی هایی نظیر شرکت ها، سفارت خانه ها، بانک ها، مدارس و ... انجام داده است. باربری الهیه برای مشتریان الهیه خدمات تخصصی را ارائه می دهد و بسته بندی را با بهترین مواد اولیه بسته بندی ارائه می دهد.

یکی از مواردی که باعث نگرانی و خستگی در زمان اسباب کشی می شود، جابه جایی وسایل سنگین می باشد، باربری الهیه با داشتن کارکنان جوان، آموزش دیده و دلسوز و متعهد، جا به جایی وسایل سنگین مانند یخچال و ماشین لباسشویی و غیره را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند، اتوبار الهیه به خود می بالد که در خدمت شما شهروندان عزیز می باشد.

باربری الهیه در مورد وسایلی مانند یخچال از بسته بندی مخصوص استفاده می کند که هنگام جابه جایی وسایل سنگین آسیبی به آن وارد نشود، اتوبار الهیه برای جابه جایی هر کدام از این وسایل با توجه به ابعاد و وزن آن از دو کارگر استفاده می کند تا جابه جایی را برای شما آسان کند.

باربری الهیه برای حمل هر کدام از وسایل سنگین به داخل وسیله ی نقلیه از رمپ استفاده می کند، اتوبار و باربری الهیه برای این کار کارگران را گزینش می کنند و آن ها را در این زمینه آموزش می دهند، جابه جایی وسایل سنگین برای یک نفر به تنهایی سخت می باشد، به ما اعتماد کنید تا بهترین نتیجه برای شما رقم زده شود.

باربری الهیه به کیفیت انجام کارها در زمان اسباب کشی بیشتر از هر مورد دیگری اهمیت می دهد، ما برای انواع نیازهای جابجایی شما خدمات مقرون به صرفه را آماده کرده ایم و در روز جابجایی ارائه می دهیم. نیازهای جابجایی بسته بندی، وسایل مورد نیاز بسته بندی، حمل بار، بارگیری و تخلیه می باشد که کارکنان ما بهترین ها را برای شما انتخاب می کنند و جابجایی را با امنیت بالا انجام می دهند.

باربری الهیه در ابتدا کارکنان و کارگران خود را از نظر مهارت و تعهد داشتن، گزینش می کند، تا از بابت هر مرحله از اسباب کشی، خیالی آسوده و راحت داشته باشید.

اتوبار و باربری الهیه همیشه در دسترس بوده و هنگامی که با شرکت حمل و نقل و باربری تماس می گیرید قطعا به یک کامیون برای جابجایی وسایل خود نیاز دارید، باربری الهیه به شما تمام آن چیزی که باید بدانید را تعریف می کند و اشتراک شما را ثبت می کند.

باربری الهیه برای شما سرویس خودکار را ارائه می دهد، این سرویس شامل کامیون، جعبه بسته بندی و کارگر می باشد. موضوع این است که کارگران ما به خانه شما می آیند و وسایل خود را به بهترین شیوه بسته بندی می کنند، سپس اقلام را به شیوه درست در کامیون بارگیری کرده و پس از رسیدن به مقصد آن را تخلیه می کنند. همیشه شرکت های حمل و نقل یکسان نیستند!

باربری الهیه با استفاده از تجارب چندین ساله ی خود در زمینه جابه جایی و حمل ونقل، در کمترین زمان ممکن آماده ی خدمات رسانی به شما می باشد. 

باربری الهیه از چند روز قبل از شروع اسباب کشی تا پایان کار و چیدمان وسایل با شما همراه خواهد بود، چون از نظر مردم حمل بار اغلب به عنوان یکی از کارهای سخت و پر استرس در نظر گرفته می شود، اما با برنامه ریزی آن نباید علت استرس باشد. اگر مستاجر هستید پیدا کردن خانه دید تنها نگرانی شما نیست. برای کمک از اتوبار و باربری الهیه درخواست کمک کنید تا در اسرع وقت یک چک لیست برای شما آماده کند و با امنیت بالا جابجایی انجام شود. ما خدمات خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهیم زیرا بیشتر مردم روزها کار می کنند و وقت اثاث کشی خانه خود و محل کار را ندارند به همین دلیل باربری الهیه شب‌ها نیز برای خدمت رسانی آماده است. 

اتوبار و باربری الهیه تمامی تلاش خود را می کند که در زمان اسباب کشی جای ابهامی برایتان باقی نگذارد، همه روزه افراد زیادی در حال جابه جایی و اسباب کشی خانه یا محل کار خود هستند و به دنبال یک شرکت باربری با خدماتی با کیفیت و هزینه کم هستند. با اتوبار الهیه خدماتی عالی و با کیفیت را با کم ترین هزینه باربری و در کوتاه ترین زمان ممکن تجربه کنید و با برنامه ریزی پیش بروید. شرکت باربری الهیه خدماتی همچون مشاوره های رایگان، بیمه اثاثیه، بسته بندی وسایل، کمک در چینش اثاثیه و... را با کمک کارگران مجرب و حرفه ای به شما عزیزان ارائه می دهیم. ما برای مواقع ضروری و در صورت نیاز، کانکس هایی را به عنوان انبار در اختیار شما قرار می دهیم تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

باربری الهیه قبل از شروع بسته بندی و بقیه ی مراحل اسباب کشی به یک لیست نیاز دارد، لیستی که تمامی اثاث و وسایل شما در آن نوشته شود و برمبنای این لیست هم برنامه ریزی انجام می دهد و هم در انتها اتوبار الهیه وسایل شما را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد. 

 

اتوبار و باربری الهیه با توجه به مکان و مقصد جدیدی که به آن جا اسباب کشی می کنید، برای وسایل اضافی مانند کتاب و.. تصمیم هایی دارد، این که آیا شما کتاب های دوران مدرسه فرزندانتان را نگه داشته اید یا کتابخانه ای دارید که دیگر کتاب های آن برایتان جالب نیست باربری الهیه به شما توصیه می کند به نکات زیر توجه کنید :

 1. اکثر کتابخانه ها برای اهدای کتاب به آن ها خوشحال می شوند.
 2. از موتور جستجو گوگل استفاده کنید برای یافتن شرکت آنلاین که کمک مالی انجام می دهند.
 3. آخرین گزینه این است که کتاب ها را در مخزن زباله  کاغذ بندازید تا بازیافت شوند.
 4. کتاب هایی که حالت کاربردی دارند را به افرادی که در آن حرفه نیاز دارند، اهدا کنید.

 با مراجعه کنندگانی که با ما جابجایی انجام داده اند مشاورت کنید.

مشتری های ثابت ما را نیز بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که شرکت دارای مجوز و ثبت در اتحادیه باربری است.

شرکت های باربری، قبل از حرکت هزینه ای را به شما می گویند.

برای اطلاع بیشتر خود با ما تماس بگیرید.

باربری الهیه از انواع ماشین مختلف کامیون و نیسان بار و وانت تلفنی و ... استفاده می کند تا متناسب با مقدار و حجم بارتان از این ماشین ها استفاده کنید، فقط کافی است با شماره تماس های اتوبار و باربری الهیه  تماس گرفته و وانت یا هر کدام از این وسایل نقلیه را برای خود رزرو نمایید.

باربری الهیه کارشناس متخصص در جابجایی بین شهری است. این که آیا شما در حال جابجایی رستوران یا کافه باغ در مرکز شهر یا در اطراف شهر هستید، جابجایی هایی از بیرون به داخل شهر، یا بسته بندی کامل وسایل آشپزخانه رستوران و وسایل تزئینی؛ هیچکس، تهران بزرگ را بهتر از باربری آسان بار شعبه الهیه نمی شناسد! 

کارشناسان داخلی باربری الهیه می توانند پیاده سازی و بازسازی کسب و کار در تمام اشکال و اندازه ها را کنترل و مدیریت کنند و همه چیز را از کسب و کارهای کوچک تا شرکت های ملی پوشش دهند. به این ترتیب فضای جدید شما دارای طرح هایی است که به همان اندازه امکان تنظیم دفتر پیشین خود را دارد، تا جابجایی های کاملا جدید و مجدد انجام شود. و شما می توانید همه مسئولیت ها را به ما تحویل دهید - ما به دنبال روابط با پیمانکاران، تمام برنامه ریزی و مشاوره ضروری، کنترل هزینه ها و مدیریت سایت خواهیم بود.

باربری آسان بار ۵۱ شعبه باربری الهیه با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه حمل و نقل  و جابه جایی، مفتخر است که همواره توانسته است، رضایتمندی مشتریان را با ارائه خدمات با کیفیت کسب نماید . اتوبار الهیه با دارا بودن کادری مجرب و با تجربه و همچنین استفاده از تجهیزات حمل و نقل با کیفیت و مطمئن، همواره خدمات باربری را بصورت شبانه روزی به مشتریان گرامی ارائه داده و امیدوار است که در آینده نیز بتواند یک خدمت صادقانه را برای شما اهالی محترم منطقه الهیه به انجام برساند.

با یک جستجوی ساده در اینترنت تعداد بیشماری از شرکت های باربری و حمل بار را خواهید یافت که با تبلیغات حمل بار و باربری ارزان قیمت درصدد جلب مشتری هستند. بسیاری از مشتریان نیز که به دنبال یک باربری ارزان قیمت و مناسب هستند به سمت شرکت هایی متمایل می شوند که کمترین قیمت جابجایی اثاثیه و حمل بار را دریافت میکنند اما بسیاری از این شرکت ها متاسفانه ارزان بودن را فقط در حد شعار تبلیغاتی اعلام میکنند و کیفیت خدماتی که ارائه میدهند ضعیف میباشد. اتوبار و باربری الهیه با پایبندی به اصول اخلاقی و  و رعایت انصاف همواره تعرفه‌های باربری ارزان قیمتی را برای مشتریان فراهم نموده است و همواره خدمات با کیفیتی را ارئه نموده است و اعتماد و رضایت شما ساکنین الهیه گواهی بر این مدعاست. به منظور اطلاع از قیمت‌های باربری ما به صفحه تعرفه باربری مراجعه فرمایید یا با شماره‌های ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی در هر نقطه جهان که باشد را میتوان سهل و آسان نمود البته به شرطی که با برنامه ریزی و توسط شرکتی با اعتبار انجام شود. اما از آنجایی که اکثر افراد تجربه مناسبی را از حمل اثاثیه منزل نداشته اند موجب شده است اسباب کشی کمی طاقت فرسا و استرس زا تصور شود. حمل اثاثیه منزل در الهیه تهران را به شرکت باربری الهیه بسپارید که با سابقه ای طولانی در امر اسباب کشی ، شناخت کامل محله های شهر تهران ، سبک های مختلف زندگی افراد ، آشنایی و تهیه ی ملزومات یک اسباب کشی آسان با تکیه بر رزومه ی طولانی و درخشان خود با کمک پرسنل زبده و مجرب خود همواره توانسته است بهترین خدمات باربری را برای مشتریان و شهروندان عزیز ارائه نماید.

 

enlightenedهمچنین بخوانید : خدمات باربری در سعادت آباد

برخی خدمات باربری الهیه

 

اتوبار-الهیه

 

 • بسته بندی تخصصی با کارگران آقا و خانم .
 •  حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 • ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 • کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 • ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری .
 • استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 • بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 •  بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روش‌های نوین در بسته بندی.
 • تهیه انواع باکس‌ها و سبدهای محکم (لایف پک، رگال‌دار، ۵ لایه)
 • کارگران متخصص و آموزش دیده در زمینه بسته‌بندی جابه‌جایی لوازم.
 • استفاده از چسب‌های محکم مخصوص بسته بندی و ضربه‌گیرهای پوششی در داخل و خارج از باکس‌های بسته بندی. 
 • حمل مبل
 • حمل گاوصندوق

 

دیگر خدمات و ویژگی های آسان بار در الهیه

 • باربری تهران به شهرستان

ارائه خدمات اسباب کشی از تهران به شهرستان با کامیون ، خاور و نیسان به همراه قیمت مقرون به صرفه

 • بسته بندی اثاثیه منزل

ما تمام سعی خود را برای رضایت و آسودگی شما خواهیم کرد ، بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص می توان خیال شما را راحت کند

 • اسباب کشی ایمن

خانه و اثاثیه شما میتواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. ما اثاثیه منزل شما را بیمه خواهیم کرد

 • باربری شبانه روزی

پیدا کردن شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی که در تمام طول روز و هفت روز هفته خدمات ارائه دهد کار آسانی نیست ولی باربری شریف بار یک باربری شبانه روزی است

 • قیمت باربری منصفانه

باربری ما با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران فعالیت می کند و هزینه اسباب کشی خود را زیر نظر اتحادیه محاسبه می کند. بهترین قیمت اسباب کشی را از ما بگیرید

 • رضایت مشتریان

ما در تمام طول اسباب کشی رضایت مشتری خود را می گیریم و همیشه در پایان پروسه اسباب کشی سوال نظر مشتریان خود را مبنی بر رضایت از تیم را داشتند یا نه.

 

اجاره کامیون در باربری الهیه

اجاره کامیون آسان بار شعبه الهیه یکی از بهترین خدمات کامیون از لحاظ وسایل نقلیه اعم از کامیون، ایسوزو، نیسان و وانت است. این شرکت با بیش از 50 منطقه در پایتخت و ارسال بار به تمام نقاط ایران، بیش از یک دهه نیاز مصرف کنندگان خود را در اختیار دارد. اتوبار و باربری الهیه همچنین به خدماتی مانند آب دادن به گل و گیاه های خانگی شما و همچنین پد های مبلمان برای اطمینان از حرکت صحیح و ایمنی می پردازد.

باربری الهیه به صورت 24 ساعته و هر روزه آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، فقط کافی است با شماره تلفن های درج شده در سایت اتوبار الهیه تماس بگیرید تا برای هر زمان که خواستید برای شما ماشین حمل و نقل مناسب را رزرو کند. 

 

هزینه های باربری الهیه

هزینه های باربری در باربری الهیه بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله نوع کامیون، نوع بار، تعداد بار، تعداد کارگر، بازه زمانی، هزینه به ازای هر ساعت و... .هزینه باربری در اتوبار الهیه نسبت به سایر باربری ها مقرون به صرفه تر و ارزان تر است. برای اطلاع از نرخ باربری بر روی منوی نرخ باربری کلیک کنید. باربری الهیه به عنوان باربری برتر سال 1398 معرفی شده است و فعالیت خود را دو چندان کرده است.

 باربری الهیه تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ارائه می دهد و در روزهای تعطیل و مناسبت های دیگر تخفیف های ویژه ای ارائه می دهد، این تخفیفات به صورت درصدی محاسبه می شود و خوشحال می شویم که شما تخفیف بیشتری از ما بگیرید. ما خوشحالی شما را می خواهیم! 

باربری الهیه یک سری از خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد و با این کار به مشتریان خود کمک می کند تا هزینه های باربری کمتری پرداخت نمایند و اتوبار الهیه تمام سعی خود را خواهد کرد تا شما مشتریان گرامی از ما راضی باشید.

 

بسته بندی حرفه ای در باربری الهیه

بسیاری از مشتریانی که به باربری الهیه مراجعه می کنند با روش های بسته بندی آشنایی چندانی ندارند. بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که بهتر است به صورت اصولی انجام شود تا آسیب کمتری به اثاثیه وارد شود. باربری الهیه تمام آموزش های لازم برای یک بسته بندی اصولی را به صورت رایگان به مشتریان باربری اموزش می دهد. اگر می خواهید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید بهتر است تجهیزات لازم مانند چسب، نایلون، کارتن و... را از قبل فراهم کنید.

باربری الهیه برای بسته بندی وسایل شما از بهترین و به روزترین تجهیزات استفاده می کند و بسته یندی مناسبی را انجام می دهد به طوریکه در طی باربری و اسباب کشی خسارتی به وسایل شما وارد نشود، اتوبار الهیه تمامی کارتن ها و جعبه ها را با چسب و طناب مخصوص محکم می کند، تا در هنگام اثاث کشی درب کارتن ها باز نشود.

 

سایر مناطق تحت پوشش باربری آسان بار

 1. باربری کامرانیه
 2. باربری دیباجی
 3. باربری سهروردی
 4. باربری شهر زیبا
 5. باربری دهکده المپیک

ارسال نظر درباره این موضوع