باربری داوودیه

باربری داوودیه

باربری داوودیه

شرکت باربری آسان بار در جهت ارائه خدمات باربری و اتوبار در جنوب تهران آغاز به فعالیت کرد.با توجه به افزایش تقاضا و استقبال مشتریان ، اتوبار نسیم بار ، خود را بر آن داشت که خدمات باربری و اتوبار خود را توسعه دادهو امکان خدمت دهی در زمینه باربری، اتوبار و حمل اثاثیه منزل را برای تمام مناطق شمال تهران از جمله داوودیه فراهم آورد.باربری آسان بار کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم.باربری آسان بار از بسته بندی وسایل تا مرحله آخر اسباب کشی که چیدمان می باشد ، شما را همراهی میکند.

باربری در داوودیه با خدمات نوین و ویژه باربری در داوودیه با کادری مجرب بصورت شبانه روزی با بهترین خودرو های باربری و قیمت مناسب در خدمت شماست.

اسباب کشی آسان و سریع با هزینه پایین یکی از مهم ترین مسائل و نیاز های امروزه هر خانواده،خصوصا در کلان شهرهایی همچون داوودیه است.

باربری در داوودیه با خدمات نوین و ویژه باربری در داوودیه با کادری مجرب بصورت شبانه روزی با بهترین خودرو های باربری و قیمت مناسب در خدمت شماست.
اسباب کشی آسان و سریع با هزینه پایین یکی از مهم ترین مسائل و نیاز های امروزه هر خانواده،خصوصا در کلان شهرهایی همچون داوودیه است.
باربری در داوودیه با سابقه درخشان و با داشتن کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در زمینه باربری و حمل ونقل این امکان را در اختیار همشهریان ساکن در منطقه داوودیه قرار داده است تا تنها با یک تماس از خدمات باربری داوودیه استفاده کنند.باربری داوودیه با داشتن مدیریتی منسجم و پیگیر به صورت کاملا تخصصی خدمات حمل اثاثیه منزل و اداری را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند.بهره گیری از کادری مجرب و ورزید و همچنین ماشین های مدرن و امروزی در صنعت حمل ونقل، حمل اثاثیه منزل و اداری، نظم و انسجام و رعایت زمان مشتریان توسط باربری داوودیه موجب جلب رضایت کامل و ایجاد اعتماد در میان مشتریان ما شده است.
باربری داوودیه با دارا بودن شعب فعال در نقاط اصلی داوودیه امکان ارائه خدمات سریع و مناسب در اسرع وقت را به همشهریان عزیز دارد.تعرفه ارائه خدمات توسط باربری محدوده داوودیه با توجه به تعرفه اتحادیه و بطور کاملا منصفانه است. زمان، مسیر، تعداد ماشین برای حمل بار و تعداد کاگر جهت حمل وسایل از جمله عوامل موثر در تعیین نرخ کرایه و حمل بار به شمار می رود.در همین راستا باربری داوودیه کوشیده است تا با حذف حداکثری هزینه های اضافی میزان هزینه اسباب کشی را به حداقل ممکن برساند.

باربری آسان بار با ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه حمل بار و جابه جایی اثاثیه منزلیا ادارات و اسباب کشی شهری و برون شهری با کادری مجرب و خوش اخلاق آمادهارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز میباشد.

اتوبار سان بار مفتخر است با پوشش شبانه روزی تمام مناطق تهران از جمله :
اتوبار آراج ، اتوبار اقدسیه ، اتوبار آجودانیه ، اتوبار کاشانک ،اتوبار منظریه ،اتوبار جماران ، اتوبار ازگل ، اتوبار
فرمانیه ، اتوبار چیذر ، اتوبار قیطریه ، اتوبار تجریش ، اتوبار زعفرانیه ، اتوبار اوین ، اتوبار سعادت آباد ، اتوبار اسد
آباد ، اتوبار جعفر آباد ، باربری ولنجک ، باربری دزاشیب ، باربری الهیه ، باربری کامرانیه ، باربری نیاوران ، باربری داراباد ، باربری شهرک محلاتی ، باربری دربند ، باربری درکه ، باربری سوهانک ، باربری فرشته ، باربری نیاوران ، باربری تهران نو ، باربری نیرو هوایی ، باربری سلیمانیه ، باربری ابوذر ، باربری پرستار ، باربری شکوفه ، باربری چهارصددستگاه ، باربری صددستگاه ، باربری افسریه ، باربری شیخ الرئیس ، باربری دماوند ، باربری ۱۷ شهریور ، باربری اقبال ، باربریخاوران ، باربری خراسان ، باربری دولاب ، باربری شهرک گلها ، باربری بسیج و …
بهترین خدمات رسانی را برای شما هموطنان عزیز داشته است.

باربری آسان بار با در اختیار داشتن کارگران با تجربه و ورزیده با استفاده از انواع خاور ، نیسان و وانت آماده خدمت رسانی برای امور بسته بندی اسباب منزل ، حمل بار به شهرستان ، حمل بار درون شهری ، اسباب کشی و جا به جایی اسباب خاص ازقبیل گاو صندوق ، پیانو و غیره به صورت شبانه روزی به شما مشتریان عزیز می باشد.

مشاوره و ارائه راه کار مناسب برای داشتن اسباب کشی بدون دردسر و در زمان مناسب بدون ایجاد خسارت در اسباب و اثاثیه منزل را به مشاوران باربری بهار بسپارید .

تنها با یک تماس در کنار شما خواهیم بود.

دفاتر شبانه روزی اتوبار بهار به صورت تمام وقت حتی روزهای تعطیل در سراسر تهران فعال می باشد و شما عزیزان می توانید تنها با یک تماس با شماره تلفن ما از خدمات اتوبار ، باربری ، اسباب کشی و غیره بهره مند شوید.

حمل بار به شهرستان به سراسر کشور تخصص ماست. اتوبار بهار این امکان را دارد تا بار تحویلی شما در تهران را به صورت کاملاسالم در شهرستان مقصد تحویل شما بدهد پس نگران حمل جهیزیه و اسباب منزل خود نباشید.

همکاران ما در باربری و اتوبار داوودیه برای حمل بار به صورت شبانه روزی و به سراسر کشور آماده ی خدمت رسانی به شما هم وطنان گرامی هستند. 
خودروهای مورد استفاده در باربری داوودیه به دو دسته کلی بزرگ و کوچک تقسیم می‌شوند. خودروهای بزرگ برای حمل بار سنگین و خودروهای کوچکتر برای انتقال لوازم سبک تر و ظریف تر استفاده می‌شوند. اتوبار داوودیه منظور از ماشین های حمل بار کوچک وانت بار و نیسان بار می باشد، بسته به نوع و اندازه وسیله مورد جابجایی باید تصمیم بگیرید که به کدام یک از خودروها نیاز دارید.

رانندگان باربری داوودیه بسیار باتجربه و خوش برخورد می باشند و در کمال دقت بار شما را در مبدا بارگیری و در مقصد تحویل می دهند.پرسنل خوش اخلاق و باتجربه و باسابقه اتوبار داوودیه در تمام ساعات شبانه روز حتی ایام تعطیل به تمام نقاط تهران و کشور آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشند. 

 

 

خدمات باربری داوودیه

 

اتوبار-داوودیه

 

 • اسباب کشی منازل : بهره گیری از رانندگان و کارگران مجرب، دوره دیده و متعد جهت اسایش و جلب رضایت مشتریان در محدوده داوودیه
 • ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل.
 • ارائه خدمات بسته بندی : خدمات بسته بندی مناسب و مستحکم
 • ارسال بار به تمام نقاط ایران
 • مشاوره رایگان و ارائه راه کاری مناسب برای داشتن حمل و نقلی سریع.
 • حمل و نقل سریع : ارائه خدمات باربری و حمل ونقل در سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران.
 • اجاره خورو : اجاره انواع خودرو های حمل بار و وانت بار با کارگر و یا بدون کارگر با توجه به حجم بار و نیاز شما.
 • ارائه خدمات باربری به تمامی کارخانه ها، فروشگاه ها، کارگاه های صنعتی و تولیدی، سازمان ها و ادارات مختلف.
 • ارائه ضمانت نامه.

 

 

نکاتی که باید برای اسباب کشی رعایت کنید

 1. حتما حمل اثاثیه و اسباب کشی توسط شرکت باربری صورت پذیرد تا از هرگونه آسیب احتمالی پیشگیری گردد.
 2. خودروها مسقف و مبلی باشد و همراه با پتو برای شما ارسال گردد تا به بهترین شکل حمل بار شما صورت پذیرد.
 3. راننده و کادر باربری محجوب و حرفه ای باشند تا به بهترین شکل حمل اسباب شما صورت پذیرد.
 4. سرویس شما بیمه و بارنامه شما گردد تا اطمینان خاطر شما جلب گردد.
 5. هر سرویس باربری شامل سه ساعت و یک سرویس می باشد و ساعت اضافه به صورت متناسب اضافه می گردد.
 6. یخچال ساید بای ساید ؛ گاوصندوق ؛ ویترین بزرگ شامل هزینه اضافه می گردد و به صورت توافقی می باشد.
 7. در صورت نیاز وسائل و اثاثیه بسته بندی می گردد و به صورت کامل اسباب کشی انجام می گردد که هزینه آن به صورت مستقل صورت محاسبه می گردد.
 8. حمل تولیدات و مرسولات به صورت تضمینی و با عقد قرارداد صورت می پذیرد.

 

 

بسته بندی حرفه ای در باربری داوودیه

بسته بندی مستحکم و حرفه را از ما بخواهید
بسته بندی از جمله مهم ترین بخش ها در هر اسباب کشی است.بسته بندی مناسب و ایمن باعث سهولت، سرعت و راحتی اسباب کشی و عدم آسیب دیدن وسایل منزل خواهد شد.باربری داوودیه با سال ها تجربه مفید و پیشینه ی موفق در زمینه بسته بندی انواع اسباب و وسایل منزل و اداری از کوچترین تا بزرگترین اندازه مفتخر است با استفاده از بهترین جعبه های کارتنی و ابزارهای تخصصی محکم ترین و مجهز ترین بسته بندی ممکن را جهت حمل امن و ایمن وسایل ارائه نماید.
خدمات بسته بندی ما شامل بسته بندی انواع اسباب منزل و اداری و همچنین وسایلی مثل گاو صندوق، داوودیه فریزر، سای بای ساید، پیانو، کتابخانه و بوفه سنگین، تردمیل و بوفه های بزرگ شیشه ای و بسته بندی ویژه و با استحکام جهت کالاهای شکستنی و عتیقه محسوب می‌شوند.

ارسال بار به تمام نقاط ایران در باربری محدوده داوودیه
باربری داوودیه با بهره گیری از بهترین و مناسب ترین خودرو های حمل نقل و کادری برگرفته از رانندگان با تجربه و مجرب بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آمادگی ارائه خدمات باربری به اقصی نقاط کشور را دارد.رسیدن سالم و بدون دغدغه بار شما تا مقصد از جمله وظایف اصلی باربری در محدوده داوودیه به شمار می رود. باربری در محدوده داوودیه پس از سال ها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل، اداری و تجاری و همچنین بهره گیری از کادر متخصص و خودرو ها مناسب و بروز در زمینه حمل نقل توانسته بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.رضایت مشتریان از مهمترین دست آوردهای باربری داوودیه است.

 

سایر خدمات آسان بار

 1. بسته بندی و حمل لوازم منزل
 2. باربری شمال تهران
 3. باربری سردار جنگل
 4. باربری تهران به بندر انزلی
 5. حمل بار با خاور

ارسال نظر درباره این موضوع