باربری محمودیه

باربری محمودیه

باربری محمودیه

باربری محمودیه یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده محمودیه برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار محمودیه را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری محمودیه خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری محمودیه درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار محمودیه دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری محمودیه، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار محمودیه خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری محمودیه را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری پاسارگاد افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار محمودیه به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

 باربری آسان بار خدمات اتوبار محمودیه را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

خدمات باربری محمودیه

 

اتوبار-محمودیه

 

 • بسته بندی اثاثیه و لوازم خانگی محدوده محمودیه
 • حمل با ماشین های VIP ویژه حمل و نقل اثاثیه خانگی
 • ارائه کامیون – خاور – ایسوزو – وانت بار . نیسان وانت
 • حمل اثاثیه از محدوده محمودیه به کلیه نقاط تهران
 • اتوبار و نقل با نیسان تحت پوشش بیمه میباشد.
 • خدمات باربری و حمل اثاثیه ارزان سریع مطمئن
 • شعبه اتوبار محمودیه
 • حمل بار داخلی و شهرستان بار بسته بندی حرفه ای
 • بسته بندی و حمل بار ۱۰۰درصد تضمینی
 • کارگرهای ماهر، منظم، امانت دار و خوش اخلاق
 • باربری محمودیه با سرویس دهی شبانه روزی
 • باربری محمودیه سرویس دهی به تمام نقاط تهران
 • اتوبار محمودیه با کادری مجرب
 • باربری محمودیه با کامیون های بزرگ و سرویس  V.I.P
 • اتوبار محمودیه با بیمه نامه معتبر
 • حمل بارو اثاثیه به تمامی شهرستان های ایران
 • حمل بار به شهرستان تا مبلغ ۳۰ میلیون تومان بیمه می شود
 • حمل بار و اثاثیه منزل به شهرستان با بارنامه محمودیهی رایگان
 • حمل وسایل سنگین مانند گاو صندوق، یخچال ساید بای ساید و پیانو
 • حمل حرفه‌ای مبلمان
 • حمل و جابجایی تضمینی انواع بوفه های شیشه ای
 • ارائه بارنامه بر اساس تعرفه باربری و نرخ های اتحادیه اتوبار تهران میباشد.
 • باربری محمودیه به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • ارائه خدمات با کامیون های بزرگ و موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی
 • بزرگترین ناوگان باربری تهران و بین شهری برای تمام نقاط
 • بسته بندی تضمینی و پرداخت خسارت در صورت وجود هرگونه مشکل
 • بیمه نامه معتبر و مجوز رسمی از اتحادیه

 

باربری آسان بار در محمودیه

اتوبار آسان بار درسال ۱۳۷۲ تاسیس شده است و یکی از بزرگترین ناوگان حمل و نقل در ایران ، اتوبار تهران می‌باشد.اتوبار تهران بار دارای بیش از ده‌ شعبه دیگر در تمامی نقاط مختلف کشور میباشد. تهران بار بصورت صورت شبانه روزی با سرویس دهی بسیار عالی و مدیریت بسیار قوی و کارگران ورزیده ، مجرب و همچنین زبده‌ترین افراد ،که در کارخود حرفه ایند را داراست.

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل در جابجایی آنها می شود . این کار به صورت VIP انجام می گردد.بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست ، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی میگردد .اتوبار آسان بار در این زمینه کار شما را به درستی و به نحو احسنت و آنچنان که مد نظرتان هست را انجام می دهد. دیگر شما هیچ نگرانی و استرسی را در کنار اتوبار تهران بار نخواهید داشت.نوع بسته بندی در اتوبار و باربری تهران بار در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است.وسایل اثاثیه منزلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند.از این رو ماشین کوچکتر و یا بزرگترین و یا تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد. از این طریق بر قیمت جابجایی اسباب منزل و حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

باربری محمودیه یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری آسان بار تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن شمال تهران هستید تیم باربری در محدوده محمودیه آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند .جابجایی بار و اثاثیه خانه و اداره جات با ماشین های مسقف و موکت کاری شده و پتو دار جهت سته بندی و ایمن کردن بار در هنگام حرکت از مسیر مبدأ تا مقصد در داخل کانتین در تمام محدودهای تهران و ارسال انواع بار به هر شکل ، اندازه و مقداری چه یک کارتن و چه یک کامیون به هر کدام از شهرستان های کشور با صدور بار نامه و 20 میلیون بیمه رایگان و بیمه نمودن بار تا هر سقف و مبلغ به پیشنهاد شما مشتری عزیز امکان پذیر است .

انتخاب ماشین یکی از عوامل مهم در اسباب کشی آسان است.انتخاب ماشین اسباب کشی  با توجه به حجم و اندازه می باشد اشتباه در انتخاب ماشین حمل بار می تواند دردسرهای اسباب کشی را افزایش دهد .انتخاب وسیله نقلیه مناسب می تواند دفعات رفت و امد را کمترکند و در نتیجه هزینه اسباب کشی را کاهش دهد.باربری محمودیه با استفاده از ماشین های مدرن و پیشرفته وبا استفاده از انواع خودروها از جمله کامیون کامیونت وانت نیسان بار سعی در این دارد که یک اسباب کشی عالی را برای شما عزیزان انجام دهد.باربری محمودیه همه سعی خود را برای رضایت شما انجام می دهد پس بدون هیچ گونه نگرانی حمل وسایل منزلتان را به باربری محمودیه بسپارید.

باربری آسان بار توصیه میکند که شما همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید کارتن‌ها را درست بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید

باربری محمودیه و ارائه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه در محدوده محمودیه از جمله خدماتی است که باربری آسان بار در این منطقه ارائه می دهد. به اطلاع شما عزیزان میرساند که آسان بار برای ارائه خدمات به همشهریان عزیز منطقه اتوبار محمودیه ۲۰% تخفیف ویژه اسباب کشی در نظر گرفته است.برای برخورداری از تخفیف ویژه حمل اثاثیه محمودیه می توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۴ تماس بگیرید.

خدمات بسته بندی وسایل، کارتن اسباب کشی، کارتن رگال دار برای لباس، فوم ضربه گیر، نایلن های حباب دار و خدمات VIP اثاث کشی سرویس هایی هستند که آسان بار برای باربری محدوده محمودیه ارائه می دهد .

ما همواره سعی بر این داشتیم تا  با تعدد شعبه های مختلف آسان بار در سراسر شهر تهران سرعت ارائه خدمات خود  را به همشهریان عزیر بالا ببریم. به علت نزدیکی شعبه آسان بار در منطقه محمودیه ارائه خدمات باربری و حمل اثاثیه در سریع ترین زمان ممکن برای این محدوده انجام میپذیرد و از زمان تماس شما بعد از ۲۰ دقیقه ماشین ویژه حمل بار درب منزل شما خواهد بود.

 

ویژگی ماشین ها و کارگران آسان بار در محمودیه

حمل بار و اثاثیه آسان بار با ماشین های ۵ و ۶ متری مسقف و بسیار تمیز انجام می شود. دیواره داخل کانتین ها برای پیشگیری از آسیب دیدن وسایل موکت شده اند و همه ی ماشین های اتوبار محمودیه مجهز به پتو و موکت برای قرار دادن بین وسیله ها و پیشگیری از افتادن خط و خش و شکستی  وسایل هستند.

باربری محمودیه با کارگران خوش اخلاق، ورزیده، ماهر و مجرب خود این اطمینان را به شما می دهد که جابجایی وسایل شما با دقت و مهارت انجام می شود. جابجایی انواع بار, حمل یخچال ساید بای ساید, حمل گاو صندوق, حمل پیانو و حمل بوفه های شیشه ای و مبلمان به راحتی توسط کارگران ماهر اتوبار محمودیه انجام می شوند. در صورت تمایل برای خدمات بسته بندی ، کارگران ویژه باربری محمودیه آسان بار کلیه امور مربطو به بسته بندی ، بسته بندی و قرار دادن چینی ها و وسایل شکستنی داخل کارتن و بسته بندی ویژه وسایلی مانند تابلوها ، میزهای شیشه ای وسایل زینتی را با دقت و تخصص انجام می دهند و این اطمینان را به شما می دهیم که وسایل شما بدون هیچ گونه آسیبی بسته بندی و جا به جا شوند.

 

سایر خدمات آسان بار

 1. باربری رسالت
 2. بسته بندی مبلمان
 3. باربری تهران به بندر انزلی
 4. باربری میرزابابایی
 5. باربری غرب تهران

ارسال نظر درباره این موضوع