حمل جهیزیه عروس

حمل جهیزیه عروس

حمل جهیزیه عروس

حمل بار مخصوصا حمل جهیزیه عروس یکی از کار های سخت و پیچیده ای است که شرکت های اتوبار حرفه ای انجام میدهند.اصولا جابجایی جهیزیه عروس حساسیت های خاص خود را دارد و لازم به دقت و توجه بالایی دارد.این کار در گذشته تفاوت های زیادی با امروز دارد.در گذشته جهیزیه عروس شامل چند وسیله ضروری و مقداری لباس و لوازم آرایشی و ... میشد که آن ها را خود خانواده ها در سینی های بزرگ تزئین میکردند و با اسب یا قاطر توسط افرادی که لباس های مخصوص میپوشیدند و این سینی ها را روی سر میگذاشتند طبق رسم ورسومات به خانه عروس و داماد منتقل میکردند که این کار ها با موسیقی های سنتی انجام میشد و بسیار هیجان انگیز بود.

اما امروز اصلا مثل قبل نیست زیرا جهیزیه و وسایل عروس کاملا با گذشته متفاوت است و این حجم از وسایل را نمیتوان به راحتی با نیرو های انسانی یا حیوانی جابجا کرد.بجز حجم وسایل زمان نیز برای عروس و داماد بسیار مهم است و برای انتقال و چیدمان وسایل خانه خود نیز زمانبندی کرده اند که باید به آن توجه داشت.جهیزیه عروس نیاز به حساسیت بالایی دارد و بسیار دشوار است و نیاز به بسته بندی ویژه و همچنین نیاز به ماشین های باربری و افراد مجرب دارد تا بتوان وسایل حساس،نو و گران قیمت را بدون آسیب و خسارت انتقال داد.

شرکت اتوبار آسان بار ضمن تبریک به کلیه زوج های جواب اعلام میکند که آماده است تا نگرانی و استرس عروس و داماد را برای جابجایی جهیزیه و وسایل بر طرف کند و با کمترین زمان و بالا ترین کیفیت در خدمت شما باشد.شما میتوانید برای حمل جهیزیه عروس به شرکت باربری آسان بار که سال ها تجربه دارد اعتماد کنید تا یک تجربه فوق العاده در زمینه باربری به دست آورید.

 

 

شرکت باربری آسان بار

 

 حمل جهیزیه عروس

 

بسیاری از عروس خانم ها علاوه بر جهیزیه تمایل دارند وسایل سفره عقدشان را با خود به خانه جدید ببرند.اگر حمل جهیزیه عروس همراه با وسایل سفره عقد باشد اهمیت و توجه بیشتری نمیاز دارد بخصوص اگر حمل اثاثیه منزل به شهرستان باشد.

اگر قصد اسباب کشی از شهری به شهر دیگر را دارید شرکت آسان بار دارای خدمات زیر نیز میباشد :

  1. باربری تهران به فومن
  2. باربری تهران به مازندران
  3. باربری تهران به چالوس
  4. باربری تهران به بندر انزلی
  5. باربری تهران به گیلان

 

اگر قصد اسباب کشی دارید و میخواهید خیالتان کاملا از طرف بسته بندی و حمل لوازم منزل راحت باشد میتوانید با ما تماس بگیرید.ما افرادی متخصص در زمینه بسته بندی استخدام کردیم که با ابزار مجهز تمامی وسایل را به صورت حرفه ای بسته بندی میکنند و با وسایل نقلیه مناسب بدون هیچ خط و خش و ضربه ای به مقصد انتقال میدهند و اگر مایل باشید همکاران ما میتوانند خدمات چیدمان را طبق سلیقه شما نیز ارائه دهند.

 

 

اقدامات لازم برای حمل جهیزیه عروس

اگر برای جابجایی جهیزیه از شرکت های باربری کمک گرفته اید بهتر است قبل از آمدن باربران اقداماتی را برای بهبود جابجایی انجام دهید.جهیزیه عروس و داماد معمولا نو هستند و درون کارتن قرار دارند پس بهتر است آن ها را برای جابجایی از کارتن خارج نکنید زیرا بهترین محافظ برای وسایل کارتن خودشان هستند زیرا وسایل درون آن ها ثابت قرار میگیرند.

تنها کافیست از مقداری سلفون بسته بندی و پلاستیک حباب دار برای محافظت نهایی از کارتن حمل بار و جهیزیه استفاده کنید و در نهایت با چسب نواری پهن آن ها را محکم کنید.اگر در بسته بندی وسایل با مشکل مواجه هستید لیست وسایلتان را تهیه کنید و از شرکت های باربری که خدمات بسته بندی دارند بخواهید افراد متخصص در این زمینه را برای بسته بندی وسایل شما ارسال کنند.علاوه بر این اگر برخی وسایل کارتن بسته بندی مناسبی ندشاتند هم به شرکت باربری اعلام کنید تا خودشان اقدامات لازم را انجام دهند.

لازم است بدانید که بسته بندی جهیزیه عروس حساسیت زیادی دارد زیرا وسایل عمدتا گرانقیمت , شکستنی و بسیارحساس می باشند.
از این رو نیاز به یک بسته بندی حرفه ای دارند که این کارها را شرکت باربری آسان بار انجام می دهد.

 

 

برخی هدیه های آسان بار به عروس و داماد ها

  • ضمانت صد در صدی سلامت بار
  • کادر خوش لباس،خوش اخلاق و حرفه ای
  • قیمت مناسب ویژه عروس و داماد ها
  • سرعت و دقت و کیفیت بالا در بسته بندی و انتقال و چیدمان تمامی وسایل

 

علاوه بر خدمات و هدیه های فوق که گفته شد شرکت باربری آسان بار تصمیم دارد خدمات حمل بار با تریلی ، حمل بار با خاور و حمل بار با نیسان شرکت خود را با 35% تخفیف ویژه مخصوص عروس و داماد های عزیز ارائه کند تا شروع زندگی ساده و راحتی داشته باشند.

 


ارسال نظر درباره این موضوع