باربری اوین

باربری اوین

باربری اوین

باربری اوین یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده اوین برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار اوین را با 35% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری اوین خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری اوین درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار اوین دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

باربری اوین با بیش از یک دهه سایقه ی درخشان در بسته بندی مدرن اثاثیه ی منزل در حین اثاث کشی است ، بسته بندی وسایل نکته ای بسیار حیاتی در حفظ سلامت اثاث است ، اگر یک بسته بندی استاندارد داشته باشیم احتمال شکستن و آسیب دیدگی وسایل را به مرز صفر درصد می رسانیم ، با در هنگام حمل اثاثیه دیگر نگران شکستن وسایل نیستیم ، زیرا ما در اتوبار اوین برای بسته بندی خوب امکانات لازم داریم.

شرکت با داشتن جعبه های محکم (سه لایه و پنج لایه) و فوم های ضربه گیر، سلفون و …. در حفظ سلامت وسایل شما امانت دار خواهد بود ، و خاطره خوش را از یک اثاث کشی بدون دغدغه و استرس تجربه نمایید . بسته بندی کالاها نیاز به دانسته های دارد و هر کسی نمی تواند به طور حرفه ای کالاها را بسته بندی نماید ، افراد باربری اوین با دوره های آموزشی و بهره گرفتن از روش ها و شیوه های مدرن متد روز بهترین و مرتب ترین بسته بندی ها را برایتان انجام خواهند داد . بسته بندی هی منزل خود را به دست افراد کاربلد باربری اوین بسپارید ، و شکستن کالاها و غیره را تجربه ننماید ، با اسباب کشی آسان و سریع و شیک ترین بسته بندی ها فقط تماس با باربری اوین را برای خود و خانوادیتان رقم بزنید .

باربری اوین با بهترین ها و مجهز ترین و سبک ها و تکنیک هایی به روز در خدمت شماست ، و اثاثیه ها و اسباب های شما را در سریع ترین زمان و بدون معطلی به مقصد می رسانند ، با رعایت نکات امنیتی و صبر و دقت در بسته بندی ها و حمل و نقل ها سلامت کالاها و اثاثیه های شما را به مقصد می رسانند ، با اطمینان به باربری اوین پشیمان نخواهید شد ، با استفاده از حمل اثاثیه با خاورهای بزرگ و کوچک و مسقف و دستمال کشیده شده انجام می شود.

برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، دیواره ی داخل کانتین ها موکت کاری شده است. ماشین ها مجهز به پتو و موکت و کارتن برای قرار دادن بین وسایل و جلوگیری از شکستگی هستند. در راستای رفع نگرانی های شما می کوشد. و در سالم رساندن کالاها به مقصد نهایت تلاش و سعی خود را دارند . و در برابر کالاهای شما مسئول می باشند . بار شما را به نقطه ای از داخل تهران و بیرون از تهران که بخواهید حمل و نقل می کنند و اتوبار اوین ضامن بار شما می باشند .

برای جلوگیری از شلوغی خانه در هنگام چیدمان و سردرگم نشدن می توانید از مشاوره ی پرسنل شرکت باربری آسان بار استفاده کنید. راه حل بهتر در چیدن وسایل این است که اول وسایل دست و پا گیر را بچینید و پس از آن اثاث کوچک تر را بچینید. راه حل های واقعی و نکات کلیدی در اسباب کشی را از اتوبار اوین بخواهید. و با خیالی آسوده و با باربری اوین تماس گرفته ، تا در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان در خدمت شما باشیم .

اتوبار اوین با ایجاد شعبات مختلف در سرتاسر تهران سعی بر این دارد که شما عزیزان در زودترین زمان ممکن سرویس های باربری خود را به مقصد برسانید. آنچه که در یک اثاث کشی از اهمیت زیادی برخوردار است زمان سرویس دهی است. در با توجه به دسترسی سریع میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و اثاثیه ی خود را در زودترین زمان ممکن جابه جا کنید. تمام شعبات ما دارای مشاورین حرفه ای هستند که ۲۴ ساعته آماده ی پاسخ دادن به سوالات شما در زمینه ی بسته بندی اثاثیه ، باربری ، و قیمت های باربری هستند. کافی است روی نزدیک ترین شعبه به محل خود کلیک کنید.

اتوبار اوین با بهترین کامیون های مسقف وپتودار جهت انجام هر نوع اثاث کشی لوازم منزل و اداری اماده همکاری است.باربری برای اثاث کشی لوازم و اثاث شما با هر شکل، اندازه،  و وزنی اماده است. تا بدون خستگی و تاخیری بار شما را در سراسر تهزان و شهرستان ها هم جابجا کند.

باربری و اتوبار در با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما همشهری گرامی انجام خواهد داد. باربری در تهران با بهترین تجربه حمل بار در کل مناطق تهران با بیش از 30 سال تجربه باربری و اثاث کشی که می تواند به بهترین شکل لوازم ارزشمند و قیمتی شما را انجام دهد. کامیون های این باربری در تهران بهترین  هستند کامیون های لوکس و مدرن ما برای حمل لوازم و اثاث شما مکانی امن و ایمنی را فراهم کرده است. باربریبا تهران با بسته بندی لوازم و اثاث شما انتقال سریع و بدون شکستن لوارم محل کار و منزل شما را تضمین می کند با ما همراه باشید.  

آسان بار با دایر کردن شعب متعدد در مناطق مختلف تهران جهت ارائه خدمات خوب و عالی، بصورت انی و انلاین تمرکز و خوش خدمتی خود را نشان می دهد. در حمل اثاثیه منزل بین شهری ما این مژده را می دهد که با تخفیف ۳۰ درصدی اقدام به جابجایی اثاث و بار شما می کند. باربری های همکار ما در تمام مناطق مشغول به کار و فعالیت هستند تا بتوانم در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن در هنگام اثاث کشی در  کنار شما با ارزان ترین قیمت باربری و اتوبار باشیم.

شرکت باربری آسان بار این افتخار دارد که همشیه خدمت گذار منطقه در امر اثاث کشی منزل و حمل بار ادارات و حمل بار شرکت ها در محدوده تهران باشد و رضایت مندی مشتری ها خیلی اهمیت دارد. و شرکت باربری این تعهد و گارانتی را برای مشتریان خود تضمین می کند. و یادمان باشد از درآمد این شرکت باربری چندین خانواده امرار و معاش میکنند و همیشه دعای خیرشان پشت سر شما عزیز خواهد بود. ما منتظر تماس و همکاری شما عزیزان هستیم. موفقیت و پیروزی شما آرزوی باربری میباشد.

 

برخی خدمات باربری اوین

 

اتوبار-اوین

 

 1. ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب
 2. - کارتن حمل لباس
 3. – کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل
 4. و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس
 5. ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ - بابل رپ
 6. و کارتن های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی
 7. جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
 8. ارائه ی سرویس های مناسب
 9. جهت اسباب کشی ادارات ،
 10. اثاث کشی منازل و
 11. جابجایی کالا بصورت تجاری
 12. ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس
 13. بیمه ی کالا
 14. ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی
 15. کادری از خانم های مجرب و متخصص برای بسته بندی وسایل
 16. کادری از آقایان نیرومند و حرفه ای برای جابجایی وسایل

 

 

بسته بندی حرفه ای وسایل و لوازم

هر اندازه ای که وسایل و اثاثیه ی شکستنی را با دقت بیشتری بسته ‌بندی کنید در مقصد با خیال آسوده ‌تری آنها را باز خواهید کرد و سالم خواهید دید. برای ایمنی بیشتر وسایل سنگین را کف کارتن قرار دهید و وسایل سبک‌ و شکستنی را بالای آنها بگذارید.حتماً روی یک کارتن ها اطلاعاتی که در مورد وسایلی که درون جعبه قرار دارد بنویسید و روی کارتن بچسبانید. این کار در موقع باز کردن کارتن ها کمک بزرگی به شما خواهد کرد. با بسته بندی خیالتان از بابت سلامت وسایلتان راحت می شود. اثاث کشی و باربری حرفه ای را با باربری اوین تجربه کنید. هدف اتوبار اوین رفع نگرانی های شما در اثاث کشی و باربری است.

 

سایر خدمات آسان بار

 1. حمل گاوصندوق
 2. باربری مرکز تهران
 3. باربری شهر زیبا
 4. باربری تهران به فومن
 5. بسته بندی مبلمان

 


ارسال نظر درباره این موضوع