باربری دزاشیب

باربری دزاشیب

باربری دزاشیب

باربری دزاشیب یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده دزاشیب برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار دزاشیب را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری دزاشیب خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری دزاشیب درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار دزاشیب دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

باربری دزاشیب آماده ارائه خدمات باربری اعم از حمل و نقل اثاث منزل و ادارات و شرکت ها و یا حمل لوازم سنگین از مبدا منطقه 1 تهران به سراسر کشور با در اختیار داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین مجهز و همچنین کارکنان کار آزموده و مجرب آماده ارائه انواع خدمات به شماست.

شرکت باربری آسان بار بجز خدمات جابجایی و حمل و نقل،خدمات بسته بندی وسایل را هم با روش های استاندارد و معتبر روز دنیا و همراه تجهیزات پیشرفته توسط کادری از خانم های متخصص در بسته بندی انجام میدهد.

از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما هستیم اگر نگران سختی و استرس اسباب کشی هستید ما به شما اطمینان میدهیم که این کار را به بهترین نحو احسن انجام دهیم، هدیه ما به شما یک اسباب کشی بدون دغدغه می باشد.

بلند کردن جسم سنگین اگر اصولی نباشد مشکلات زیادی را برای ستون فقرات ما به وجود می آورد وموجب درد کمر، درد گردن، درد شانه، درد بازو و درد دست و مچ می شود .
بسیاری از ما هنگام بلند کردن اجسام سنگین دچار کمر درد و سایر درد های ستون فقرات می شویم . بلند کردن جسم سنگین فشار زیادی را به ستون مهره وارد میکند و باعث کشیده شدن عضلات و تاندون ها در ناحیه کمر و یا رگ به رگ شدن آن می شود .

باربری آینده با بکار گیری افراد آموزش دیده و حرفه ای تمام نیاز های شما مربوط به حمل بار را در بهترین حالت ممکن انجام میدهد.

هرگونه لوازم سنگین و حجیم که شما قادر به جابجایی آن نیستید ( یخچال, پیانو, بوفه , لباس شویی , مبل , گاوصندوق و …. ) توسط افراد ماهر ما با لوازم مخصوص با ایمنی کامل حمل میشود.

چگونگی ارائه خدمات با کیفیت در زمینه حمل و نقل کالا و اثاثیه ذهن فعالان این عرصه را به شدت مشغول کرده است. هر بنگاه خدماتی در این زمینه تلاش می کند با به کارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن کمیت و کیفیت خدمات خود را ارتقاء دهد. باربری دزاشیب در تهران یکی از معروفترین و معتبرترین باربری های فعال تهران است و تلاش می کند کیفیت خدمات خود را هر چه بیشتر بالا ببرد و به درآمد و سود بیشتر دست یابد. در ادامه با اتوبار دزاشیب بیشتر آشنا شوید.

 

مراحل انجام کار در آسان بار

 1. مشتری باربری با استفاده از شماره های زیر با دفتر اتوبار دزاشیب تماس می گیرد.
 2. مشاوران کاربلد در رابطه با چگونگی حمل صحیح لوازم و زمان مشخص آن و هزینه های دریافتی با مشتری صحبت می کنند.
 3. پس از آگاهی یافتن از شرایط کاری و چگونگی ارائه خدمات در مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب تصمیم می گیرد ، کار حمل و نقل اثاثیه و ملزومات خود را به این شرکت بسپارد.
 4. پس از آن تصمیم همکاری بین مشتری و اتوبار دزاشیب گرفته و بارنامه تنظیم میشود. در این مرحله مدیریت اتوبار متعهد می شود با امنیت تمام جنس مشتری را در زمان تعین شده صحیح و سالم به مقصد برساند. مشتری نیز در رابطه با پرداخت هزینه رضایت خود را اعلام و بارنامه را طرفین امضاء می کنند.
 5. قبل از حمل و نقل ،  ملزومات را بیمه می کنند .
 6. پرسنل اتوبار به محل اثاثیه می روند.
 7. عوامل اتوبار دزاشیب ، بار را به صورت اصولی بسته بندی و سپس منتقل می کنند.
 8. بار به  سمت مقصد راهی میشود و در مقصد توسط کادر موجود به محل ثانوی با احتیاط منتقل میشود.
 9. کادر موجود در چیدمان مجدد لوازم در مقصد به صاحب بار کمک می کنند.

 

 

برخی ویژگی های باربری دزاشیب

 

اتوبار-دزاشیب

 

 • ماشین های مجهز موجود

در این باربری بسیار معتبر انواع مختلف خودروهای متنوع با امکانات رفاهی گوناگون موجود است و مشتری هیچ گاه از بابت نیاز به ماشین مناسب معطل نخواهد شد. پارامترهایی چون حجم ، وزن ، جنس ، اندازه و مسیر انتقال در انتخاب ماشین مناسب دخیل است. بر اساس پارامترهای ذکر شده در این باربری ماشین مناسب برای کالا و اجناس متفاوت انتخاب می شود.

 • مشاوره رایگان

پس از ارتباط با مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب مشاوران متبحر شما را در زمینه چگونگی انتقال ایمن و مطمئن وسایل ، بهترین مسیر ، بهترین زمان ممکن و هزینه  دریافتی مطلع می کنند. این مشاوره کاملاً رایگان می باشد و بابت آن مجبور نیستید هزینه ای پرداخت کنید.

 • بیمه معتبر تمامی وسایل

کالای مشتری در هر نوع و اندازه ای ، قبل از جا به جایی در شرکت اسباب کشی دزاشیب بیمه می شود.  بیمه بار توسط شرکت های معتبر بیمه انجام می پذیرد. بیمه لوازم بیش از هر چیز دیگر سبب آرامش و آسودگی خیال صاحب بار می شود.

 

نکاتی مهم در مورد بسته بندی وسایل

 • قبل از هر کاری وسایل غیر ضروری پیچیده شود.
 • پس از بسته بندی  مشخصات و اطلاعت هر بسته و اسم محل یا شخص صاحب آن اشیاء روی  جعبه یا کارتون آن با ماژیک نوشته می شود.
 • در هنگام بسته بندی تلاش می شود یک بسته سبک و یکی خیلی سنگین نباشد. برای همین تعادل وزن بین بسته ها و تناسب بین مواد و جعبه مورد نظر به درستی ارزیابی می شود.
 • در هنگام بسته بندی فضاهای خالی و بین ظروف و اشیاء مختلف با پارچه ، حوله ، نایلون و کاغذ بالطه پر شود.
 • به صورت ویژه سطوح صاف و صیقلی و شکستنی بسته بندی می شود. دقت می شود این سطوح به صورت افقی در جعبه قرار بگیرد.
 • در حمل لوسترها و لوازم حساس شکستنی نکات و اصول ایمنی رعایت می شود.
 • وسایل حساس ، ظریف ، قیمتی و شکستنی با دقت ویژه بسته بندی می شود.
 • در پایان بسته بندی ، بسته ها محکم با چسب یا طناب بسته می شود.

 

تعرفه و هزینه باربری در دزاشیب

در برابر خدماتی که دریافت می کنید ، هزینه مناسب را به مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب می پردازید. هزینه انتقال کالا در این شرکت جا به جایی کالا منصفانه است و هیچ کس مجبور به پرداخت هزینه اضافی نمی شود. مدیریت قصد دارد با پایین آوردن هزینه انتقال بر تعداد مشتریان خود بیفزاید و از این طریق به درآمد بیشتر برسد.

 

 

سایر خدمات آسان بار

 1. باربری فرشته
 2. باربری گیشا
 3. حمل بار با خاور
 4. باربری تهران به آمل
 5. بهترین باربری تهران

ارسال نظر درباره این موضوع