باربری ظفر

باربری ظفر

باربری ظفر

محدوده ظفر تهران یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آسان بار است که متخصص حمل و نقل و بسته بندی هرگونه بار سنگین و سبک و اثاثیه منزل میباشدکه خدمات خود را به صورت درون شهری و برون شهری در تمام روز های هفته حتی روز های تعطیل و به صورت شبانه روزی به تمام شهروندان عزیز تهرانی ارائه میدهد.

حمل و نقل و بسته بندی هرگونه بار و اسباب و اثاثیه منزل کاملا تضمینی انجام میشود و در صورت وارد شدن خسارت های احتمالی به بار،تمامی خسارات وارد شده به بار پرداخت میشود زیرا آسان بار تمامی وسایل وسایل مشتریان را بیمه میکند پس خیالتان راحت باشد و البته کارکنان ما افراد آموزش دیده و کاربلد هستند که کار و وظایف خود را به خوبی و به صورت حرفه ای انجام میدهند.

شهروندان ساکن در محدوده ظفر  و منطقه های اطراف آن مثل خیابان دستگردی , شریعتی , میرداماد , ولیعصر ,بلوار آفریقا , بخارا و ... در هر روزی و هر ساعتی اگر نیاز به بسته بندی و یا حمل و نقل و اسباب کشی داشته باشند میتوانند با شماره های موجود در سایت ما تماس گرفته و طبق شرایط خود هر چیزی میخواهند سفارش دهند تا کارگران و سفارشات آن ها در اسرع وقت در محل مورد نظر آماده باشند و خدمات را به بهترین شکل و به صورت تخصصی انجام دهند و رضایت کامل مشتریان را جلب کنند زیرا مشتریان تنها سرمایه ما هستند.

باربری و اتوبار ظفر با تجربه بالای خود در زمینه بسته بندی و حمل و نقل سعی کرده از بهترین و مجهز ترین امکانات باربری از ماشین های جدید و سالم و مجهز تا تخصصی ترین تجهیزات و وسایل بسته بندی و جابجایی استفاده کند.پس خیالتان از ارائه تمامی خدمات ما راحت باشد زیرا هدف ما جلب رضایت مشتریان است.

معرفی باربری ظفر

باربری ظفر با کارگران ماهر وخاورها، نیسان، وانت بار و دیگر ماشین های باری مجهز آماده انجام اثاث کشی های شما عزیزان میباشد.دسترسی سریع و آسان به آسان بار در ظفر،تخفیف های ویژه، ارایه بارنامه و ... از ویژگی های باربری ما میباشد. باربری ظفر با بسته بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه جایی ایمن آماده میکند. باربری ظفر با تجهیزات مختلف بسته بندی مانند کارتن های چندلایه، نایلون های حبابدار و ضربه گیر، ساک های مخصوص بسته بندی تختخواب و .... اثایه ی شما را به بهترین شکل بسته بندی میکند تا در طول مسیر جابه جایی دچار خسارت نشوند.

 

آسان بار در ظفر تهران

 

اتوبار-ظفر

 

آسان بار یکی از باربری های تهران میباشد که با خدمتی چندین ساله و مطمئن در امر باربری و اسباب کشی تمامی خدمات و سرویس ها را با روش های اروپایی و بهترین روش ها در اختیار همشهریان قرار میدهد و اسباب اثاثیه شما را هم به صورت تخصصی و حرفه ای بسته بندی و حمل و نقل میکند و شما میتوانید یکی از بهترین تجربه های باربری بدون استرس و دغدغه خود را تجربه کنید و در خاطرات خوبیان از ما یاد کنید.

بدون شکستن و آسیب دیدن کوچک ترین وسیله و خراش برداشتن کالایی حمل و نقل هایتان را به انجام برسانید ، با کادری جوان و زبده که با خوش مشربی و به دور از خستگی در تمام اوقات شبانه روز آماده می باشند تا در خدمت شما باشند و کالاهایتان را به بهترین شکل جابجا می نمایند ، با باربری ظفر تماس بگیرید و جزوه مشتریان ثابت ما باشید و همکاری و پشیبانی شما عزیزان سرمایه اتوبار آسان بار می باشد. جابجایی و حمل و نقل تخصص ماست.

آسان بار در کمترین زمان که حتی فکرش را هم نمیکنید به حضور شما می آید و در خدمتتان خواهد بود.بدون اتلاف وقت و هدر دادن وقت همه کار های مربوط به بسته بندی یا جابجایی و حتی چیدمان را انجام میدهد.با ضریب ایمنی بالا و بدون آسیب دیدن وسایل را حمل و نقل میکند.پس اگر به دنبال یک شرکت باربری هستید که در کمترین زمان و با بالا ترین کیفیت هم وسایل شما را بسته بندی و هم جابجا و چیدمان کنند حتما با ما تماس بگیرید تا بهترین تجربه عمرتان را با ما داشته باشید.

آسان بار تمامی وسایل از کوچکترین تا بزرگترین وسیله های شما را بیمه میکند تا در صورت آسیب رسیدن به وسیله های شما خسارات چرداخت شوند.با بیمه نامه ها و بارنامه های دولتی به هر نقطه ار تهران و کرج و حتی شهرستان ها که بخواهید بارتان را انتقال دهید،شرکت آسان بار این اطمینان را میدهد که وسایلتان صحیح و سالم به مقصد برسند و خیالتان کاملا راحت باشد.

شما عزیزان میتوانید با مشاوران باربری تماس نمایید و نگران هیچ چیز نباشید که تنها باربری در ظفر میباشد با کارگرانی خوش مشرب و مسئولیت پذیر در خدمتتان میباشند.در تمام ساعات یعنی شب و روز شبانه وز در انجام خدمات و سرویس رسانی آماده میباشند.

 

ویژگی ها و خدمات باربری ظفر

 1. متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه منزل ، ادارات و شرکت ها
 2. متخصص در حمل گاو صندوق ، پیانو ، ساید باید ساید ، مبلمان ، بوفه های یک تیکه ، وسایل ورزشی حساس و ...
 3. با کارگران ورزیده و متخصص با کامیونهای مخصوص اثاث کشی و فول امکانات روز
 4. با سالها سابقه حمل بار و اثاث کشی
 5. رعایت نکات ایمنی در حمل نقل
 6. با بکارگیری کارگران آموزش دیده
 7. ارسال بار به تهران و حمل بار از تهران به شهرستان
 8. بیمه و بارنامه معتبر شرکتی برای بارهای شهرستان شما عزیزان.
 9. تمامی وسایل نقلیه با قیمت مناسب
 10. جابجایی از مبدا به مقصد سریع , کاملا مطمئن و تحویل تضمینی بار به مشتری
 11. حمل بار و اثاثیه منزل  با کامیونت مسقف واستاندارد , خاور , وانت بار و نیسان
 12. مشاوره تخصصی ورایگان جهت اسباب کشی راحت و بدون دردسر
 13. ارائه خدمات همه روزه ۲۴/۷ حتی در روزهای تعطیل
 14. حمل بار با اندازه های بزرگ و کوچک بدون محدودیت وزن واندازه 
 15. ارائه تخصصی خدمات بسته بندی بار و اسباب خانه و شرکت
 16.  قیمت های کاملا پایین و ارزان

 

 

بسته بندی وسایل

باربری ظفر با داشتن نیروی کار زبده و ماهر در زمینه باربری تمام تلاش خود را در جهت حمل سالم وسایل و اثاث شما انجام می دهد.یکی از اصول مهم در باربری اصول بسته بندی وسایل می باشد که در بسته بندی اثاث از وسایل بسته بندی مانند چسپ های پهن ،کارتون هایمیوه و کارتون های چند لایه ونایلون های حباب دار برای وسایل شکستنی استفاده می گردد باربری ظفر تمام تلاش خود را در جهت سالم نگه داشتن وسایل شما انجام می دهد ،پیشنهاد ما به شما هموطن عزیز این است که با خیالی آسوده وسایل و اثاث خود را به باربری ظفربسپارید.

بسته بندی وسایل منزل شاید یکی از قدم های اولیه و مهمترین بخش باربری باشد.ولی هیچ جای نگرانی نیست. برای کار بسته بندی وسایل منزل از افرادی استفاده می کنیم که فقط کار بسته بندی وسایل منزل را انجام می دهند و متخصص این کار هستند. قبل از هر چیزی ملزومات بسته بندی وسایل را آماده میکنیم که این ملزومات شامل کارتن ، کارتن های رگال دار ، فوم ، وکیوم ، سلفون ، چسپ و … را شامل می شود این وسایل را می توانید از شرکت باربری صداقت بار تهیه نمایید. هم اکنون این مژده را به شما می دهیم شرکت باربری صداقت بار در عرصه حمل اثاثیه منزل و باربری آماده است بسته بندی وسایل منزل شما را انجام داده و آماده بسته بندی کند.

 

 

سایر خدمات آسان بار

 1. باربری رسالت
 2. بسته بندی مبلمان
 3. حمل بار با خاور
 4. باربری تهران به گیلان
 5. باربری مرکز تهران

ارسال نظر درباره این موضوع