بسته بندی و حمل لوازم منزل

بسته بندی و حمل لوازم و اثاثیه منزل

قبل اسباب کشی یک امر بسیار مهم و ضروری وجود دارد که بسته بندی لوازم است به همین علت شرکت هایی تاسیس شده اند مخصوص بسته بندی وسایل اما شرکت باربری آسان بار این خدمت را نیز به مشتریان عزیز به صورت حرفه ای و مناسب و با کیفیت ارائه میدهد.امروز برای خانواده مشغله های زیادی وجود دارد و یا ممکن است هردو شاغل باشند و وقت بسته بندی وسایل خانه خود را نداشته باشند به همین منظور ما این خدمت را به مشتریان ارائه میدهیم تا از این بابت نگرانی و استرس نداشته باشند.

اگر کار بسته بندی لوازم منزل حرفه ای و درست انجام شود،هنگام اسباب کشی مشکلی بوجود نمی آید و کار ها سریع و راحت تر انجام میشود به همین علت آسان بار خدمات تخصصی بسته بندی هر نوع وسایل را به صورت تخصصی انجام میدهد تا رضایت کامل مشتریان را جلب کند و باعث راحتی کار افراد شود.

 

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل

نحوه بسته بندی وسایل و لوازم خانه بستگی به نوع و اندازه آن وسایل دارد و وسایل و لوازم هم روی قیمت اثاث کشی در تهران تاثیر دارد پس بهتر است این امر ضروری را به تیمی حرفه ای سپرد تا هیچ نگرانی نداشته باشید.اتوبار آسان بار با داشتن کادری مجرب و حرفه ای میتواند بسته بندی را به صورت تخصصی و با داشتن تجربه ای کافی انجام دهد و رضایت شما را جلب کند.

ما از افرادی در این زمینه استفاده میکنیم که تجربه دارند و این امر تخصص آنها است و میتوانند گونه ای بسته بندی کنند که وسایل مشتریان بدون هیچ آسیب و ضربه ای به مقصد برسد.امر بسته بندی وسایل منزل در وهله اول بیشتر برای تازه عروس و داماد ها مورد استفاده قرار میگیرد زیرا آنها تجربه بسته بندی و حمل جهیزیه عروس را ندارند و شرکت ما تجربه کافی و حرفه ای را به آن ها میدهد.

 

خدمات ارائه شده توسط شرکت آسان بار

شرکت های زیادی وجود دارند که فقط مخصوص بسته بندی هستند اما شرکت هایی که هم بسته بندی و هم حمل و نقل وسایل را به صورت حرفه ای انجام دهند اندک هستند اما شرکت آسان بار یکی از این شرکت هاست.

 • جمع آوری و بسته بندی

یکی از مهم ترین بخش ها در جابجایی،جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل است.اگر بسته بندی درست و اصولی انجام شود اسیب کمتری به وسایل وارد میشود یا اصلا هیچ مشکلی پیش نمی آید.تهیه وسایل بسته بندی نیز بخشی از خدماتی است که شرکت ها برای بسته بندی قبل از اسباب کشی به شما ارائه می دهند.

 • حمل و نقل

بعد از اینکه وسایل جمع آوری و بسته بندی و برچسب زده شدند وارد بخش انتقال وسایل میشوید.انتخاب نوع ماشین حمل و نقل یکی از بخش های مهم است که به میزان بار بستگی دارد که این مورد روی قیمت حمل و نقل نیز تاثیر میگذارد.

 • باز کردن و چیدمان وسایل

چیدمان وسایل یکی از دیگر خدمات شرکت ماست.تمامی این خدمات ذکر شده توسط تمام شرکت های مخصوص بسته بندی یا اتوبار ها ارائه نمیشوند اما شرکت آسان بار یکی از معدود شرکت هایی است که علاوه بر حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل پیانو و حمل گاوصندوق ، کلیه خدمات گفته شده را از صفر تا صد انجام میدهد.

 

برخی وسایل مورد نیاز برای بسته بندی 

 • کارتن بسته بندی لوازم منزل

کارتن بسته بندی

کارتن 5 لایه با اندازه 2 برابر کارتن موز با مقاومت بسیار بالا برای بسته بندی و حمل و جابجایی بار لازم است.ابعاد استاندارد یک کارتن مناسب برای انواع بار عبارت است از طول ۵۹ سانتیمتر،عرض ۳۸ سانتیمترو ارتفاع ۴۰ سانتیمتر.

باربری آسان بار فکر جدید و مناسبی برای حمل لباس های مشتریا هم کرده است و برای بسته بندی لباس ها از کارتن های رگال دار استفاده میکند که مخصوص خود شرکت است و از کثیفی و چین و چروک شدن لباس ها جلوگیری میکند و نیازی نیست که مشتریان وقت و هزینه ای برای شستن و اتو کردن لباس ها صرف کنند.

 

 • ساک حمل رخت خواب

ساک-رخت-خواب

اتوبار آسان بار برای بسته بندی و حمل رخت خواب های شما از ساک رخت خواب مخصوص استفاده میکند تا گنجایش زیادی را بتوان جابجا کرد و رخت خواب ها پاره یا کثیف نشوند.

عرض ۵۵ سانتیمتر 

 طول ۱۲۰ سانتیمتر

 ارتفاع ۴۴ سانتیمتر

 

 • کیف جا کفشی

کیف جا کفشی

کیف های جا کفشی مخصوص آسان بار میتواند 6 جفت کفش یا کتونی را بدون فشردگی و خراب شدن در خود جای دهد و حمل شود بدون اینکه کفش های داخل آن کوچکترین ضربه ای ببینند.

عرض ۱۹ سانتیمتر

 ارتفاع ۳۵ سانتیمتر 

 طول ۳۲ سانتیمتر

همچنین پرسنل مجرب آسان بار برای بسته بندی انواع کارتن های لوازم از چسب های محکم و مخصوص 5 سانتی استفاده میکنند تا وسایل شما را با ضمانت و اطمینان جابجا کنند.

 

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی آسان بار

 • کاهش استرس و نگرانی
 • کاهش خسارت اسباب کشی
 • صرفه جویی در زمان
 • صرفه جویی در هزینه
 • بسته بندی اصولی برای کلیه وسایل
 • اسباب کشی آسان

 

دیگر خدمات شرکت ما عبارت اند از :

 1. باربری تهران به شهرستان
 2. باربری شمال تهران
 3. باربری مرکز تهران
 4. باربری غرب تهران
 5. باربری کرج به شهرستان

ارسال نظر درباره این موضوع