باربری مینی سیتی

باربری مینی سیتی

باربری و اتوبار مینی سیتی

مینی سیتی یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شرکت باربری آسان بار میباشد که خدمات باربری خود را در محدوده مینی سیتی برای حمل اسباب و اثاثیه شما انجام میدهد.ما برای رضایت کامل و بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان خدمات اتوبار مینی سیتی را با 30% تخفیف و ارزانتر از باربری های دیگر ارائه میدهیم.

همچنین شرکت ما خدمات بسته بندی مخصوص و ویژه و حرفه ای وسایل را هم ارائه میدهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید،با خیال راحت و با اطمینان خدمات بسته بندی را از کادر مجرب ما درخواست کنید و دیگر نگران وسایلتان نباشید زیرا کارکنان ما با انواع تجهیزات حرفه ای مثل انواع کارتن های ضخیم و فوم های ضربه گیر و سلفون دست به کار میشوند و به صورت اصولی وسایل بزرگ و کوچک شما را بسته بندی میکنند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار مینی سیتی دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

آسان بار در محدوده مینی سیتی به صورت شبانه روزی و همه روزه حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز میباشد.تلاش شبانه روزی کارگران و کادر حرفه ای ما بر این است که بتوانند خدمتی نو و حمل و نقلی آسان و سریع و بدون دردسر و جنگ اعصاب را برای شما به ارمغان بیاورند ، و همراهی و تماس شما باعث پیشرفت روز افزون باربری شده و مایه دلگرمی کارکنان ما خواهید شد.

باربری مینی سیتی  با بیش از 20 سال سابقه درخشان درحوزه حمل نقل و جابجای اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری  در حال فعالیت میباشد و برای رضایت مشتریان عزیز نهایت تلاش و کوشش را به عمل اورده  است.

 

 

اتوبار آسان بار در مینی سیتی

 

باربری مینی سیتی

 

آسان بار ارائه دهنده بهترین سرویس های ویژه حمل بار و وسایل خانه و اداره با بهترین وسایل نقلیه مسقف و مجهز جهت انجام اثاث کشی منزل آماده همکاری با مشتریان عزیز است.شما میتوانید بهترین اسباب کشی عمرتان را با ما تجربه کنید و مشتری ما شوید.

برای جابجایی وسایل شما با هر شکل و وزن و اندازه ای و حتی حساسیتی که برای شما دارد افرادی کار آمزوده استخدام شده اند که همه این امور را بدون هیچ عیب و نقصی برای شما انجام دهند تا بدون خستگی و تاخیر بار شما در سر تا سر تهران و کرج جابجا شود.

آسان بار تمامی وسایل نقلیه مجهز و ابزار کار کارکنان و همچنین تجهیزات لازم را برای انجام اسباب کشی به بهترین شکل و بالا ترین کیفیت آماده کرده است تا خدمات بسته بندی و جابجایی و چیدمان برای مشتریان به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود و مشتریان رضایت کامل داشته باشند زیرا مشتریان تنها سرمایه ما هستند.

 

 

ویژگی های باربری در مینی سیتی

 • سابقه فعالیت باربری

باربری مینی سیتی با وجود پنجاه سال خدمت در این زمینه توانسته رضایت و خشنودی تمامی همراهان خود را کسب نماید و در ارائه دادن سرویس و خدمت چیزی را کم نگذاشته اند و در این راستا بهترین می باشند ، با داشتن کامیونت های باربری و ماشین های مخصوص انواع حمل و نقل و جا به جایی ها در خدمت شما می باشند و هر نوع بار و در هر اندازه بزرگ و کوچک ، سبک و سنگین را با ماشین ها و کامیونت های مسقف و تمیز برای شما جا به جا می نمایند.

 • حمل و نقل آسان باربری

حمل و نقل تخصص باربری مینی سیتی است و به بهترین شکل به انجام می رسانیم و در سطح تهران اول می باشیم زیرا همراه لحظه های شما در جا به جا کردن کالاها و اسباب و اثاثیه هایتان هستیم . با داشتن بیمه نامه ها و بار نامه های دولتی کالاها و بارهایتان را با تحت پوشش قرار دادن بیمه به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل نموده و در صورت هرگونه اسیب و خسارتی ضرر و زیان کالا  اسباب و اثاثیه هایتان به طور کامل پرداخت خواهند شد.

 • بارنامه معتبر

با بارنامه های دولتی نگران حمل و نقل به شهرستان و نباشید که بارهایتان تحت پوشش بیمه قرار می گیرند و سلامت و ایمن به مقصد رسانده می شوند.

 • بسته بندی حرفه ای

بسته بندی یعنی پوشاندن اثاث و کالاها در حینی جابه جایی برای جلوگیری از وارد امدن صدمه های بیرونی . در یعضی از مواقع هم بسته بندی مواد فاسد شدنی و گوشتی برای جلوگیری از فاسد شدن ان ها در  حین باربری انجام می شود ، ما می توانیم اثاث و کالاهای شما عزیزان را بست بندی کنیم.

 

 

خدمات شرکت باربری مینی سیتی تهران

 1. انواع ماشینالات باربری و تجهیزات برای حمل نقل و جابجای
 2. بسته بندی بصورت تضمینی و تخصصی با کادری مجرب و کار ازموده و متخصص در امور بسته بندی اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری 
 3. کارگر ماهر و باتجربه و خوش اخلاق و با ادب در امور
 4. سرویس دهی بصورت شبانه روزی 24 ساعته 
 5. کارگر خالی برای تخلیه بار از شهرستان و جابجای اثاثیه منزل در تمام امور
 6. با بیمه و بارنامه دولتی زیر نظر اتحادیه و صنف باربری تهران 

 

 

بسته بندی وسایل شکستنی

موقع اسباب کشی یکی از مهم ترین چیز هایی که خانم ها را نگران میکند بسته بندی و جابجایی وسایل و لوازم شکستنی است زیرا بسته بندی و حمل آنها نیازمند دقت و زمان زیادی است تا خیال افراد راحت باشد و هیچ نگرانی و استرسی وجود نداشته باشد.

اگر شما شاغل هستید و وقت یا حوصله بسته بندی وسایل را ندارید بهتر است وقت خود را تلف نکنید و نگران چیزی هم نباشید.آسان بار کادری از خانم های حرفه ای و متخصص برای بسته بندی وسایل و لوازم شما استخدام کرده است تا وسایل های کوچک و بزرگ شما را به بهترین شکل و به صورت اروپایی با تجهیزات لازم بسته بندی کنند و وسایل شما صحیح و سالم به مقصد برسند.

 

 

سایر خدمات آسان بار

 1. حمل یخچال ساید بای ساید 

 2. بهترین باربری تهران

 3. باربری عدل

 4. باربری تهران به رشت

 5. بسته بندی مبلمان


ارسال نظر درباره این موضوع