باربری فاطمی

باربری فاطمی

باربری فاطمی

باربری و اتوبار آسان بار با ارائه انواع خدمات به صورت شبانه روزی در زمینه بسته بندی،حمل بار و چیدمان توسط کارکنانی مجرب و حرفه ای در خدمت هم شهریان عزیز و مردم محترم منطقه فاطمی است.آسان بار با استفاده از تجهیزات و وسایل مدرن و تخصصی با انواع وسایل نقلیه مجهز و موکت کاری شده شما را در زمینه اسباب کشی یاری خواهد کرد تا یک تجربه عالی و رویایی را با ما داشته باشید و در خاطرات خوب خود اسم شرکت ما را بیاورید.

ارائه بار نامه و بیمه نامه یک اسباب کشی تضمینی و مطمئن را برای شما به ارمغان میاورد تا هیچ استرس و نگرانی بابت وسایل خود نداشته باشید.همچنین آسان بار در تمامی مناطق تهران و کرج شعبه دارد و یکی از ویژگی های شرکت ما سرویس دهی در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت است تا از نظر کیفیت و هزینه هم نگرانی ای نداشته باشید و خیالتان راحت باشد.

شرکت ما با داشتن مجوز از اتحادیه باربری های تهران همه روزه حتی ایام تعطیل و به صورت 24 ساعته خدمتگزار شماست،همچنین اگر قبل از جابجایی قصد بسته بندی یا بعد از جابجایی قصد چیدمان را داشتید میتوانید از آسان بار کمک بگیرید تا به بهترین شکل و به صورت حرفه ای و تخصصی این خدمات را نیز به شما ارائه دهند.

کارکنان و کادر پرسنل آسان بار در فاطمی با شخصیت و با ادب،ظاهری مرتب و آراسته و همچنین کاربلد و حرفه ای هستند و همچنین کارکنانی مخصوص حمل یخچال ساید بای ساید و پیانو و گاوصندوق  نیز در کادر جابجایی آسان بار وجود دارد.

 

آسان بار در منطقه فاطمی

بیشتر افراد سختی های اسباب کشی را تجربه کرده و با مشکلات آن مواجه شده اند.امروزه باربری ها و اتوبار ها تمام کار های مربوط به باربری را با تمام دقت برای شما انجتم میدهند و شما را از این نظر آسوده خاطر میکنند.آسان بار نیز یکی از معتبر ترین و منصفانه ترین اتوبار های منطقه فاطمی است که از صفر تا صد کار های جابجایی را انجام میدهد.

در ساختمان های امروزی که فضای کافی برای عبور وسایل وجود ندارد سخت ترین کار عبور دادن وسایل و چیدمان آنهاست که کارکنان آسان بار تمامی امور را به بهترین شکل و به صورت حرفه ای انجام میدهند.

پس اگر قصد جابجایی دارید یکی از بهترین گزینه ها است که میتوانید به آن اعتماد کنید و بدون استرس جابجای خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام دهید.

 

حمل و نقل در فاطمی

آسان بار با انواع وسایل نقلیه از جمله خاور،تریلی و نیسان های موکت کاری شده و مجهز برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل شما آماده خدمت رسانی به شماست.شرکت ما حمل اثاثیه شما را در کمترین زمان با بالا ترین کیفیت به مقصد منتقل خواهد کرد.

 

دیگر خدمات آسان بار

  • بسته بندی

بسته بندی حرفه ای چند لایه جهت حمل بار داخلی و صادرات به خارج از کشور توسط تکنسین های مجرب

  • بیمه نامه

ارایه بیمه رسمی جهت بارهای داخل شهری و شهرستان برای رضایت خاطر مشتریان

  • حمل و نقل اثاثیه

باربری و اتوبار فاطمی با کادری مجرب اثاثیه منازل، شرکت ها و ارگان شمار را به بهترین نحو ممکن و در کوتاه ترین زمان حمل و نقل می کند.

  • مشاوره رایگان

مشاوره رایگان جهت حمل و نقل کالای شما و ارایه قیمت توافقی (مناسب ترین قیمت جهت رفاه مشتریان)

 

بسته بندی وسایل در فاطمی

بسته بندی اثاثیه منزل و یا وسایل اداره باید با تجهیزات تخصصی و به روش های اصولی انجام شود تا از آسیب رسیدنم به وسایل شما جلوگیری کند.

کادر بسته بندی آسان بار از کارتن های مخصوص برای بسته بندی وسایل شما استفاده میکند که هر کدام برای بسته بندی یک نوع وسایل هستند.

کادر با تجربه و حرفه ای ما از کارتن های رگال دار برای بسته بندی لباس ها استفاده میشود که از ایجاد چین و چروک روی لباس ها جلوگیری میکند.

کارکنان ما به نحوی همه وسایل بزرگ و کوچک شما را بسته بندی میکنند که در مسافت های طولانی هم برای وسایل شما اتفاقی نیفتد و خیالتان راحت باشد.همچنین به شکلی بسته بندی میکنند که حمل و نقل و باز کردن آنها هم راحت و سریع انجام شود.

 

سایر مطالب مفید

  1. قیمت اثاث کشی در تهران
  2. باربری دهکده المپیک
  3. باربری تهران به آمل
  4. حمل بار با نیسان
  5. باربری گیشا

ارسال نظر درباره این موضوع