باربری امیر آباد

باربری امیر آباد

باربری امیر آباد

جابجایی و انتقال اثاثیه در زمینه باربری معمولا امری مشکل و پر دردسر حساب میشود زیرا ممکن است در طول جابجایی وسایلی مهم و مورد نیاز خراب یا گم شوند و یا حتی آسیب ببینند.از این رو باربری آسان بار برای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی ناشی از انجام باربری و در جهت آرامش خاطر مشتریان آغاز به ارائه خدمات باربری در تمامی ایام سال به صورت بیست و چهار ساعته در تمامی ایام حتی ایام تعطیل هم کار کرده است.

منطقه امیر آباد یکی از مناطق تحت پوشش اتوبار آسان بار است که خدمات صفر تا صد باربری را از جمله بسته بندی انواع وسایل بزرگ و کوچک،جابجایی وسایل سبک و سنگین و چیدمات انواع وسایل زیر و درشت را به بهترین شکل با افراد متخصص با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام میدهد.

آسان بار علاوه بر خدمات وسایل خانه و حتی ادارات،خمات ویژه حمل جهیزیه عروس را هم انجام میدهد.شرکت ما دارای کادر و پرسنل با جربه و کاربلد است تا شما خیالتان از همه نظر بابت اسباب کشی راحت باشد و یک تجربه عالی و رویایی برای اسباب کشی را با ما تجربه کنید.

با گذشت زمان و گسترش شهر ها و شهرستان ها و همچنین پیچیدگی راه های درون شهری و بیرون شهری بعالیت های باربری و حمل و نقل اهمیت بیشتری در زندگی مردم پیدا کرده اند به همین علت ها آسان بار هم شعبه های زیادی در تمام نقاط کرج و تهران ایجاد کرده است تا مشتریان در کمترین زمان اسباب کشی خود را انجام دهند و همچنین انواع خدمات را نیز به مشتریان ارائه میدهد تا به ساده ترین و راحت ترین روش ها حمل و نقل خود را انجام دهند.

 

آسان بار در محدوده امیر آباد

امیر آباد در منطقه 6 شهرداری تهران واقع شده است و نام خیابان اصلی آن کارگر شمالی یا امیر آباد است.امیرآباد از سوی شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف‌آباد، از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از سوی جنوب به بلوار کشاورز محدود می‌شود.

آسان بار متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه منزل،شرکت ها،ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص به وسیله انواع وسایل نقلیه موکت کاری شده و مجهز خدمات خود را به مشتریان محترم ارائه میدهد.

 

تعرفه آسان بار در امیر آباد

نرخ تعرفه آسان بار در امیر آباد منصفانه ترین قیمت در باربری های فعال در تهران است و میتوانید با ما تماس بگیرید و به صورت رایگان هم از تعرفه ها مطلع شوید و هم مشاوره رایگان دریافت کنید و با اتوبار های دیگر مقایسه کنید.منصفانه بودن قیمت های شرکت ما دلیلی بر پایین بودن کیفیت و کمیت کار ما نیست بلکه شعار ما این است که "همین بار سالم به مقصد برسد کیفیت ماست" همچنین شما میتوانید بهترین تجربه را با ما داشته باشید.

 

خدمات باربری در امیر آباد

 1. باربری اینترنتی در تهران
 2. حمل بار با سرعت و دقت لازم
 3. حمل بارهای حجیم و سنگین در
 4. خدمت رسانی در سریع ترین زمان
 5. مشاوره رایگان
 6. بسته بندی البسه در کارتن رگال دار
 7. بسته بندی وسایل با بابل رپ و استرج رپ
 8. حمل بار بدون آسیب به وسایل
 9. ارائه بیمه نامه قبل بارگیری
 10. بیمه کردن وسایل برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 11. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص
 12. ارائه طرح های چیدمان منزل جدید
 13. حمل جهیزیه عروس ، لوازم ادارات ، شرکت ها
 14. باربری در منطقه ۶ تهران
 15. پوشش تمام مناطق تهران
 16. باربری شمال تهران

 

از جمله خدمات بسته بندی آسان بار

 • بسته بندی با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و رگال لباس
 • بسته بندی تخصصی وحرفه ای توسط کادرمجرب وکارگران ورزیده 
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی 
 • سرویس VIP بسته بندی در تمام نقاط تهران و شهرستان
 • کارگران مجرب و ورزیده
 • بسته بندی مبلمان بزرگ و کوچک
 •  بسته بندی انواع وسایل اداری و تجاری
 • بهترین خدمات حمل و نقل با کامیون، وانت شهر و شهرستان
 • فوم - کارتون - فوم شیشه - بابل رپ - استریج رپ برای بسته بندی تخصصی
 • بسته بندی و حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید 

 

سایر مطالب مفید

 1. باربری یوسف آباد
 2. حمل بار با خاور
 3. باربری تجریش
 4. باربری تهران به نور
 5. باربری جنت آباد

ارسال نظر درباره این موضوع