حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق

بسته بندی و حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق برای اسباب کشی یکی از مهم ترین بخش ها است زیرا امروزه در بیشتر شرکتهای دولتی و یا خصوصی، هتل ها، بانک ها، موسسات، سازمان ها و حتی منزل بسیاری از افراد گاوصندوق وجود دارد که زمان اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم باید توسط کارگران حمل بار به مقصد حمل شوند.

کلا دو نوع گاوصندوق وجود دارد :

 1. گاوصندوق های بزرگ
 2. گاوصندوق های کوچک

کارگران شرکت های باربری میتوانند گاوصندوق های کوچک را به تنهایی حمل و جابجا کنند اما گاوصندوق های بزرگ  را که وزنشان بیشتر از 120 کیلو گرم است و معمولا برای شرکت های مهم و بزرگ است را کارگران نمیتوانند تنهایی حمل کنند پس یا به تعداد بیشتری افراد متخصص نیاز است یا باید وسایلی مثل چرخ حمل گاوصندوق موجود باشد.

همانطور که می دانید حمل و نقل وسایل سنگین مثل گاو صندوق، یخچال، اجاق گاز و… در اسباب کشی کار بسیار دشواری است. هرکاری راه و روش خاص خودش را دارد. حمل و نقل وسایل سنگین نیز اگر توسط فرد تعلیم دیده ای انجام شود کاری آسان است. 

امروزه به علت مشکلات اقتصادی زیادجابجایی و اسباب کشی افراد افزایش یافته است و حتما برای همه افراد چگونگی بسته بندی و جابجایی وسایلشان مهم است به ویژه مثلا بسته بندی مبلمان و مهم تر از همه حمل جهیزیه عروس که مهم ترین قسمت های اثاث کشی هستند.

 

چگونگی بسته بندی گاوصندوق

 

حمل-گاوصندوق

 

شاید برای شما هم این مشکل بوجود آمده باشد که میخواهید به مکان جدید نقل مکان کنید  و با مشکل چگونگی حمل گاوصندوق مواجه شوید و یا حتی خواستید در منزل خود گاوصندوق را از اتاقی به اتاق دیگر جابجا کنید.اگر گاوصندوق مورد نظر کوچک باشد و بخواهید از اتاقی به اتاق دیگر ببرید میتوان با چند نفر دیگر آن را جابجا کرد اما اگر بخواهید یک گاوصندوق بزرگ را از خانه ای در طبقات بالا به یک خانه دیگر در طبقات بالا جابجا کنید حتما نیاز به افراد نیرومند و متخصص دارید زیرا هر کسی نمیتواند از عهده این کار برآید چون کار آسانی نیست. 

 

 روش حمل و نقل و جابجایی گاوصندوق

 

گاوصندوق یکی از سنگین ترین  و بد حمل ترین وسایل موجود در منزل به شمار می رود که جابه جایی آن کاری بسیار دشوار است و مانند سایر کارها نیاز به مهارت و اطلاعات خاص خودش را دارد. حمل و نقل گاوصندوق باید توسط فردی تعلیم دیده انجام شود. در غیر اینصورت کسی قادر به جابه جایی آن نخواهد بود ویا در صورت جابه جایی ممکن است بسیار خطرناک باشد و صدمات جبران ناپذیری به شخصی که این کار را کرده  وارد کند.

با توجه به کارایی گاوصندوق تمامی افراد با ارزش ترین و مهمترین دارایی هایشان را در گاوصندوق نگه داری می کنند. پس اولین قدم در حمل و نقل گاوصندوق حفظ امنیت آن است.

امروزه در کشور های خارجی از وسیله ای به اسم Hand truck  برای جابجایی گاوصندوق ها استفاده میشود.Hand truck دارای ابعاد و اندازه های مختلفی است که نسبت به گاوصندوق انتخاب میشود و گاوصندوق روی آن قرار میگیرد و توسط چند فرد حرفه ای و کار بلد جابجا میشود.

البته بجز Hand truck،در کشور های پیشرفته برای حمل گاوصندوق های خیلی بزرگ از جرثقیل هم استفاده میشود زیرا وسایل نقلیه معمولی کافی نیستند.

 

 

حالا که با نحوه بسته بندی و جابجایی گاوصندوق آشنا شدید با به شما پیشنهاد میکنیم مقالات حمل یخچال ساید بای ساید و حمل پیانو را مطالعه کنید تا با نحوه بسته بندی ، چگونگی جابجایی و قیمت ارائه خدمات نیز آشنا شوید و آگاهی داشته باشید تا بتوانید از بهترین شرکت باربری استفاده کنید.

 

 

مشکلاتی در زمینه حمل و جابجایی گاوصندوق

 

حمل و جابجایی گاوصندوق

 

وزن زیاد گاوصندوق ها بزرگترین مشکلی است که هنگام جابجایی گاوصندوق با آن روبرو میشوید.اگر خودتان قصد جابجایی داشته باشید به علت وزن زیاد آن ممکن است به کمر و دست و پای خود آسیب بزنید و یا حتی ممکن است از دستتان بیافتد و به محیط آسیب برساند پس توصیه میشود برای حمل و جابجایی گاوصندوق به دنیال یک شرکت باربری مطمئن باشید تا بدون هیچ استرسی کار را برای شما انجام دهند.

برخی مشکلات دیگر

 • به علت وزن زیاد ممکن است از دست رها شود و به سطح کفپوش آسیب وارد کند.
 • ممکن است به ستون فقرات افراد غیر حرفه ای آسیب بزند.
 • اگر محتوای داخل گاوصندوق خالی نشده باشند ممکن است وسط راه به هم بریزند یا آسیب ببینند.
 • در صورت حمل توسط افراد غیر حرفه ای ممکن است لبه های گاوصندوق به جایی برخورد کند و هر دو طرف آسیب ببینند.
 • و حتی ممکن است خدایی نکرده ناگهان از دست رها شود و روی پا بیافتد و آسیب شدید وارد کند.

 

هزینه حمل و جابجایی گاوصندوق

 

هزینه حمل و نقل گاوصندوق به یک سری شرایط و مکان خاص بستگی دارد.شرایط خاص شامل : تعداد کارگران، وسیله نقلیه، تعداد طبقه ساختمان، وزن آن و… می باشد.شرکت های اتوبار معتبر تلاش میکنند تا با خدمات زیاد و با کیفیت همه کار های اسباب کشی شما از صفر تا صد را به بهترین شکل انجام دهند و رضایت شما را جلب کنند.

هزینه حمل و نقل گاوصندوق به موارد زیر بستگی دارد :

 1. تعداد کارگران که نسبت به وزن و نوع گاوصندوق تعیین میشود.
 2. گاوصندوق هتلی به دو کارگر آموزش دیده نیاز دارد.
 3. گاوصندوق خانگی به سه کارگر ماهر نیاز دارد.
 4. و گاوصندوق بانکی به شش الی هفت کارگر نیرومند و حرفه ای نیاز دارد.

 

هزینه جابجایی گاوصندوق با توجه به وزن

 

 • اندازه کوچک هر طبقه ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان
 • مدل ۹۰ تا ۱۲۴ کیلوگرم هر طبقه ۲۰ هزار تومان
 • مدل  ۱۸۸ تا ۲۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۴۰ هزار تومان
 • مدل  ۳۰۰ تا ۳۳۰ کیلوگرم هر طبقه  توافقی
 • مدل  ۴۲۰ کیلوگرم هر طبقه توافقی
 • مدل ۴۲۰ تا ۴۸۰ کیلوگرم هر طبقه توافقی
 • مدل  ۶۷۵ تا ۷۸۰ کیلوگرم هر طبقه توافقی
 • اگر حمل و نقل از طبقات با آسانسور انجام شود ،هزینه یک طبقه محاسبه می شود.

جابجایی وسایل سنگینی مثل گاوصندوق ، پیانو و یخچال ساید بای ساید توسط خدماتی از جمله حمل بار با تریلی ، حمل بار با خاور و یا حمل بار با نیسان طبق خواسته مشتریان عزیز انجام میشود که میتوانید در مقالات مرتبط با چگونگی جابجایی و قیمت آنها بیشتر آشنا شوید.

 

دیگر خدمات آسان بار

 1. باربری دهکده المپیک
 2. باربری شهر زیبا
 3. باربری بلوار فردوس
 4. باربری کرج به شهرستان
 5. و باربری تهران به شهرستان

ارسال نظر درباره این موضوع