باربری تهران به رشت

باربری تهران به رشت

باربری تهران به رشت

باربری تهران به رشت از سرویس های تحت پوشش باربری آسان بار می باشد که به صورت 24 ساعته و به همراه بیمه نامه انجام می گردد. خدمات مربوطه شامل باربری از تهران به رشت و همچنین باربری از رشت به تهران می باشد.

آسان بار ارائه دهنده خدمات باربری و حمل بار به رشت با کمترین هزینه و ارسال بار از تهران به رشت با کامیون.

حمل بار به رشت با تریلی و ترانزیت و اثاث کشی به رشت و حمل اثاثیه منزل به رشت.

اگر قصد حمل بار به رشت از تهران را داريد ، خدمات آسان بار را براي اين امر برگزينيد .

ارسال بار به رشت توسط آسان بار در تمامي ساعات به صورت شبانه روزي و با كمترين هزينه باربري صورت مي پذيرد.

کامیون تک توان حمل بار تا ۱۰ تن را دارد.

این کامیون برای حمل انواع بارهای صنعتی و تجاری تا تناژ ۱۰ تن مناسب است.

اتاق این نوع کامیون دارای طول حدود ۶ متر است.

کامیون تک توان حمل بار تا ۱۵ تن را دارد.

کامیون جفت نیز مانند کامیون تک برای حمل انواع بار استقاده می گردد.

کامیون جفت دارای اتاق بار ۷ متری است.

بيمه باربری به رشت بر اساس ارزش بار كه توسط صاحبين گرامي بار به كارشناسان آسان بار اعلام ميشود محاسبه مي شود.

بيمه حمل بار از تهران به رشت داراي پوشش هاي متنوع و با قيمت هاي مختلف مي باشد.

آسان بار براي بيمه باربری به رشت برترين بيمه نامه موجود در صنعت حمل و نقل (بيمه تجارت ايران ) را به صاحبين بار پيشنهاد مي نمايد.

تمامی این خدمات و ویژگی ها شامل خدمات حمل بار با خاور ، حمل بار با نیسان و حمل بار با تریلی میشوند که از بهترین خدمات ما هستند.

 

باربری-به-رشت

استان گیلان از شمال با دریای خزر و کشور آذربایجان، از غرب با استان اردبیل، از جنوب با استان زنجان و قزوین و از شرق با استان مازندران همسایه است. فاصله بین تهران تا رشت در حدود ۳۳۰ کیلومتر است که طی کردن این فاصله با ماشین سواری بدون توقف تقریباً  ۴ ساعت  زمان میبرد.برای طی کردن مسیر تهران رشت از کرج , قزوین و رودباز باید عبور کرد تا به شهر رشت رسید.

در مطلب مربوط به باربری تهران شمال به این موضوع اشاره شده که حمل بار از تهران به رشت به عنوان مرکز استان گیلان توسط باربری تهران رشت انجام میشود که برای تماس با همکاران ما و گرفتن مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید. حمل اثاثیه از تهران به شهرستان های استان گیلان روزانه توسط باربری تهران سعادت انجام می شود. استان گیلان سرسبز ترین استان ایران است که بنادر مهمی مانند بندر انزلی و شهر آستارا را درون خود جا داده است. تعداد زیاید از بارنامه های تهران سعادت به مقصد شمال کشور صادر می شوند و روزانه تعداد زیادی بار از تهران به مقصد رشت و دیگر شهرهای استان گیلان حمل می شود.

بسته بندی و حمل لوازم

بسته بندی

قابلمه ها

قابلمه از وسایلی است که در سایز بزرگ وجود دارد هم کوچک و وجود آن نیز در هر خانه ای الزامی و ضروری است و برای جابجایی هم باید آنها را جمع کرد و در یک گوشه قرار دارد و سپس اگر کارتن های آنها را دارید،هر کدام از قابلمه ها را در کارتن خود قرار دهید و حتما در بین آنها از بابل رپ یا فوم های ضربه گیر قرار دهید و بسته بندی کنید و همچنین از روزنامه برای پر کردن فضای خالی داخل کارتن استفاده کنید.بعد از این کار ها از چسب های مخصوص یا نوار چسب پهن برای بسته بندی وسایل منزل استفاده کنید تا هنگام جابجایی تکان نخورند.

 قاشق چنگال

قاشق و چنگال ها هم جزو وسایل ضروری و پر استفاده در منازل ایرانی هستند.اگر زمانی که قاشق و چنگال مورد نیاز خود و خانه خود را خریداری کردید جعبه ها و کارتن های آنها را نگه داشته باشد برای اسباب کشی کار شما راحت تر است و میتوانید آنها را در جای خود قرار دهید ولی اگر این جعبه ها را نداشته باشید میتوانید آنها را به آسان بار بسپارید تا به بهترین شکل آنها را برای شما بسته بندی کنند.قاشق ها , چنگال ها , ملاقه ها , شربت خوری , چای خوری , کفگیر و ... را جداگانه با یک کش پول بسته و در نایلون های مخصوص قرار داد و سپس در کارتن بسته بندی کرد و این کار باعث میشود هنگام چیدن قاشق و چنگال ها سردرگم نشودی و سریع و راحت آنها را سر جای خود بچینید.

 

شرکت باربری آسان بار خدماتی از جمله حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل گاوصندوق و حمل پیانو را همراه با بسته بندی آنها با روش ها و تجهیزات و لوازم بروز برای حمل و نقل از تهران به شهرستان را به تمام مشتریان عزیز با تخفیفات ویژه ارائه میدهد.


ارسال نظر درباره این موضوع