باربری تهران به گیلان

باربری تهران به گیلان

اتوبار آسان بار

باربری تهران به گیلان از سرویس های تحت پوشش باربری آسان بار می باشد که به صورت 24 ساعته و به همراه بیمه نامه انجام می گردد. خدمات مربوطه شامل باربری از تهران به گیلان و همچنین باربری از گیلان به تهران می باشد.

باربری تهران گیلان در کنار باربری تهران مازندران و باربری تهران گرگان در سامانه باربری آسان بار است آماده خدمت رسانی به مردم عزیز شمال کشور در زمینه باربری تهران به رشت، باربری نیسان رشت، اتوبار رشت، وانت بار رشت و حمل اثاثیه منزل رشت میباشد.

باربری تهران به گیلان

یکی از تقاضاهای بسیاری از ساکنان و شرکت های تهران استفاده از خدمات اتوبار و حمل بار از تهران به گیلان و برعکس است. چنانچه قصد اسباب کشی و جابجایی اثاث و لوازم خود از تهران به گیلان و یا از گیلان به تهران را دارید، شرکت باربری تهران آسان بار، می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه کند.

باربری و حمل بار به شهرستان و استان های دیگر کشورمان، نیازمند دقت و تخصص بالاست. از جمله باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه مشتریان به گیلان. جهت استفاده از خدمات ما در زمینه باربری تهران به گیلان، می توانید در هر زمان با همکاران ما تماس گرفته و سپس بعد از هماهنگی های اولیه جهت در زمینه استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت و همچنین خدمات اسباب کشی ، جهت حمل و انتقال کالا و یا اسباب و لوازم مورد نظرتان از تهران به مقصد هر یک از شهرهای رشت، بندر انزلی، لاهیجان، لنگرود، فومن، تالش، آستارا، هشتپر، رودبار، رودسر، آستانه و.. با بهترین کیفیت را به ما بسپارید.

بنابراین از شما عزیزان دعوت می کنیم که چنانچه از تهران قصد اسباب کشی به گیلان را دارید، با اتوبار آسان بار تماس بگیرید. ما با ارائه بهترین خدمات، در کمترین زمان و با ارائه بارنامه و بیمه باربری برای مشتریان، می توانیم خیال شما را راحت کرده و اطمینان بدهیم که حمل و جابجایی بار از تهران به گیلان و مسیر برعکس را با نهایت دقت و بدون هیچ گونه آسیبی به وسایل و لوازم شما انجام خواهیم داد.

 

باربری-گیلان

 

بسته بندی وسایل منزل قبل از اسباب کشی امری مهم و بسیار تخصصی است به همین منظور شرکت هایی به منظور کمک به شما عزیزان جهت بسته بندی اسباب کشی به وجود آمده اند و در بسیاری از شرکت های حمل و نقل سرویس هایی برای بسته بندی قبل از اسباب کشی به مشتریان ارائه می شود. با پیشرفت علم و مشغله هایی که در عصر حاضر تمامی افراد در زندگی خود دارند و همچنین شاغل شدن هر دو زوج در خانه ها امر اسباب کشی برای بسیاری از افراد بسیار سخت شده است. به همین خاطر سپردن کار به شرکت بسته بندی وسایل منزل و اسباب کشی برای این افراد نه تنها مقرون به صرفه است بلکه می تواند از استرس ها و مشکلات آنها کم کند.

همکاران ما با دانستن مسیر راه تهران به رشت و یا سایر شهرهای گیلان و آشنایی کامل با جاده ها و مسیرها ، جابجایی بارهای شما را با کیفیت عالی انجام داده و با استفاده از بهترین ابزارها حمل بار شما از تهران به گیلان و همچنین گیلان به تهران را تضمین می نمایند.

همانطور که می دانید جاده تهران به رشت از شهرهای کرج و قزوین می گذرد، بنابراین گاهی ترافیک در این مسیر ممکن است موجب کمی  معطلی در طول مسیر شود از این رو اگر می خواهید در ایام تعطیل به گیلان (و یا سایر استان ها) اسباب کشی کنید، این نکته را در نظر داشته باشید.

مسیر اصلی بین تهران و گیلان بصورتی است که معمولا مسافران و ماشین های حمل بار از طریق تهران به کرج و از آنجا به سمت قزوین رفته و سپس از جاده قزوین به رودبار و سپس به رشت تردد می کنند. خوشبختانه این جاده بر خلاف بعضی از جاده های دیگر (مانند جاده هراز)، چندان خطرناک نیست و آمار تصادف و همچنین ترافیک آن کمتر است و بنابراین می توان آنرا به عنوان یک مسیر مناسب جهت باربری تهران گیلان به شمار آورد.

چیدمان وسایل در منزل جدید

چیدمان

 

یکی دیگر از خدماتی که شرکت آسان بار بعد از بسته بندی اسباب کشی به شما ارائه می دهند چیدمان منزل جدید است .

لازم به ذکراست که تمامی این خدمات توسط همه شرکت ها ارائه نمی شود و بسیاری از شرکت ها تنها برخی از این خدمات را به شما ارائه می دهند. اما شرکت ایزی پک جزو معدود شرکت هایی است که کلیه این خدمات را از صفر تا صد بدون نیاز به حضور شما انجام می دهد.

 

سایر خدمات آسان بار

  1. حمل یخچال ساید بای ساید
  2. حمل پیانو
  3. حمل جهیزیه عروس
  4. بسته بندی مبلمان
  5. حمل بار با خاور

ارسال نظر درباره این موضوع