حمل پیانو

حمل پیانو

بسته بندی و حمل حرفه ای پیانو

حمل و نقل پیانو امری تخصصی و بسیار حساس می باشد ، چرا که اگر این امر به صورت اصولی انجام نشود صدمات زیادی همچون زخمي شدن بدنه پيانو ،ترك برداشتن رزونانس يا همان دك پيانو و همچنين شل شدن گوشي ها به پیانوهای شما وارد خواهد کرد. با انتخاب مجموعه تخصصی ما برای اینکار از هر گونه آسیب های احتمالی پیشگیری خواهید کرد و با خیال آسوده به صورت تضمینی پیانوهای خود را کاملا سالم در مقصد تحویل می گیرید.

باربری آسان بار به سابقه ای طولانی در زمینه باربری و برخورداری از کادری متخصص و مجرب و همچنین با استفاده از تجهیزات کامل حمل و نقل آمادگی خود را جهت ارایه خدمات در زمینه حمل پیانو  با مسئولیت کامل و تضمین شده در همه نقاط تهران را اعلام میدارد .

بزرگترین دقدقه فکری هنرمندان و نوازندگان پیانو هنگام نقل مکان و اسابا کشی،بسته بندی و جابجایی پیانو که یکی از وسایل مهم محسوب میشود است و با توجه به حساسیت و سنگینی این وسیله،جابجایی آۀن باید باه صورت کاملا حرفه ای انجام شود حتی گاهی نیاز است بسته بندی پیانو به صورت wood packing بسته بندی با چوب, صورت پذیرد.

زمان اسباب کشی حمل و بسته بندی پیانو و سایر وسایل سنگین استرس زیادی به همراه خواهد داشت و به همین علت باید نکاتی را برای این امر رعایت کنید.بهترین روش برای انجام صحیح این کار سپردن این مسئولیت به شرکت های باربری قابل اطمینان است تا از بهترین راه ها برای انجام این کار استفاده کنند یا اگر میخواهید این کار را خودتان انجام دهید،قطعا باید از افراد دیگر کمک بخواهید چون تنهایی نمیتوان کاری را پیش برد.

یکی از نکات مهم بعد از خرید پیانو حمل و جابجایی آن به صورت کاملا تخصصی می باشد . چرا که در اثر حمل نادرست میتواند آسیب هایی به بدنه و سایر قسمت های آن وارد گردد . بنابراین شما میتوانید بدون هیچ نگرانی در حمل آن ، این کار را به ما سپرده تا پیانوی شما را کاملا حرفه ای و بدون ایجاد هیچ مشکلی به مکان مورد نظر منتقل نماییم.

 

 

چگونه پیانو را بسته بندی و جابجا کنیم؟؟

 

جابجایی پیانو

 

پیانو در دو دسته دیواری و رویال هستند.اگر میخواهید پیانو رویال خود را جابجا و بسته بندی کنید،ما به شما توصیه میکنیم از یک یا چند فرد حرفه ای کمک بگیرید زیرا این نوع پیانو بسیار کمیاب و با ارزش است و بسته بندی و جابجایی صحیح ااین پیانو بسیار اهمیت دارد.

اما اگر قصد بسته بندی و جابجایی پیانو دیواری را دارید به نکات زیر توجه کنید :

 1. مطمئن باشید که شما نیاز به کمک دارید . پیانو های دیواری می توانند بسیار سنگین باشند.
 2. پیانو، در ورودی را اندازه گیری کنید اطمینان حاصل کنید که حداقل در دو طرف در ورودی 1 تا 2  اینچ فاصله در هر دو طرف اضافه است. اگر لازم شد لولا های در را خارج کنید .
 3. سرپوش ردیف کلاویه ها را ببندید.
 4. با پوشاندن پیانو با پوشال های کاغذی فراوان از خرابی آن  در هنگام عبور از درها و حمل به کامیون جلوگیری کنید.
 5. از یک گردونه ی متحرک برای خارج کردن پیانو از خانه و حمل به داخل کامیون بار استفاده کنید .
 6. در هنگام بلند کردن و حمل پیانو این نکته را در ذهن خود داشته باشید که پیانو بسیار سنگین و شکننده است به خصوص وقتی که بر روی گردونه متحرک قرار دارد.
 7. بعد از بارگیری پیانو،چرخ های آن را قفل کنید.

 

حالا که با مراحل بسته بندی و حمل پیانو آشنا شدید ما به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم که با نحوه حمل یخچال ساید بای ساید و قیمت حمل گاوصندوق نیز آشنا شوید.

 

بسته بندی و جابجایی وسایل متفرقه موسیقی

برای این کار ابتدا همه وسایل را درون یک جعبه محکم قرار دهید و آن را ببندید.اگر وسایل دارای سیم هستند بهتر است سیم ها را شل کنید.

 1. آلات موسیقی خود را درون جعبه بسته بندی کنید و اطراف آن را با کاغذ های بسته بندی مچاله شده پر کنید تا کیپ شود.
 2. یک جعبه ی بارگیری با قرار دادن کاغذ های بسته بندی مچاله شده در ته آن آماده کنبد.
 3. جعبه را درون جعبه بارگیری قرار دهید و تمام فضای خالی آن را کاغذ های بسته بندی مچاله شده پر کنید تا در هنگام حرکت تکان نخورد.
 4. در هنگام بارگیری به داخل کانتینر از آن محافظت کنید و مراقب باشید که جعبه های سنگین  دیگری در بالای آن قرار ندهید.
 5. زمانیکه رسیدید، قبل از باز کردن اجازه دهید که آلات موسیقی به دمای محیط جدید عادت کنند .

 

 

اهمیت بسته بندی و جابجایی پیانو؟

پیانو یکی از ساز های قدیمی موسیقی است که هنوز هم توسط برخی از افراد علاقه مند موسیقی استفاده میشود حتی امروزه در برخی کلیسا ها،در کنسرت های موسیقی و در رستوران ها هم از پیانو استفاده میشود.

بجز این ها یکی دیگر از کاربرد های پیانو این است که افراد در خانه خود از پیانو و استفاده کنند و لذت ببرند.اما اگر زمانی بخواهید اسباب کشی کنید باید چه کاری انجام دهید؟

همانطور که گفته شد پیانو ها دو نوع اصلی هستند اما انواع دیگری مثل پیانوی کنسول، پیانو اسپینت، پیانوی دو طبقه، پیانوی گنجه ای و ... دارند که همه این ها به بسته بندی و جابجایی مخصوص خود دارند تا صدمه نبینند.

پیانو ها دارای ابعاد بزرگی هستند و جابجایی آنها نسبت به جابجایی وسایل دیگر برای کارگران بسیار سخت تر است اما به این معنی نیست که انجام نشود یا به صورت کامل و درست انجام نشود بلکه آسان بار افرادی آموزش دیده برای بسته بندی و حمل پیانو دارد.پس به شما توصیه میشود حتی اگر وسایل کوچک یا بزرگ اما با ارزش در خانه دارید و قصد اسباب کشی دارید حتما از شرکت های باربری کمک بگیرید تا باعث ایجاد پشیمانی نشود.

بعد از بسته بندی پیانو توسط پرسنل مجرب ما پیانو شما توسط خدماتی مانند حمل بار با تریلی ، حمل بار با نیسان و یا حمل بار با خاور طبق خواسته شما انجام مشود و وسایل و همچنین پیانو شما بدون مشکلی جابجا میشود.

 

 

خطرات حمل پیانو توسط افراد غیر حرفه ای

یکی از مزایای بسته بندی و حمل پیانو توسط شرکت های باربری این است که برای افراد غیر حرفه ای مشکلی ایجاد نمیشود زیرا کارگران شرکت های باربری لفرادی نیرومند و کار بلد هستند و این کار را به درستی و طبق اصول انجام میدهند.

برخی از خطرات عبارتند از :

 •  صدمات فیزیکی ناشی از فشار به کمر و یا گردن شما
 • امکان شکستگی پایه های پیانو
 • خراش افتادن بر روی بدنه پیانو
 • امکان شکستن کلیدهای پیانو یا کلاویه (در صورت افتادن پیانو و یا سقوط آن از بالای پله ها)

 

 

بسته بندی و حمل تخصصی پیانو

 

بسته بندی و حمل پیانو

همینطور که میدانید شرکت باربری آسان بار یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت ها در این زمینه است که در زمینه های مختلف اسباب کشی دارای گروهی از پرسنل حرفه ای و متخصص است مثلا گروهی از خانم ها  را داریم که در زمینه بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای و با روش های اروپایی وسایل و لوازم را بسته بندی میکنند.

این تیم متخصص ما بسته بندی و حمل پیانو را بسیار حرفه ای انجام میدهد تا شما هیچگونه نگرانی از این بابت نداشته باشید.ما در بسته بندی و حمل از وسایلی مثل استرچ رپ،تسمه و پتو و لحاف استفاده میکنیم تا از احتمال هر گونه صدمه ای جلوگیری کنیم.

ماشین های آسان بار دارای طراحی ویژه هستند و کفی آن ها صاف است و باعث جابجایی پیانو به راحتی میشود.علاوه بر این دیواره های همه ماشین های حمل و نقل هم موکت کاری شده اند و همچنین وسایل شما بیمه هم میشوند.

البته در کشور های دیگر از چرخ های حمل پیانو استفاده میشود و حتی اگر صاحب پیانو درخواست کند میتوانند برای جابجایی پیانو از جرثقیل هم استفاده کنند.

 

دیگر خدمات آسان بار

 1. باربری امیر کبیر
 2. باربری شهرک راه آهن
 3. باربری شهران
 4. باربری میرزابابایی
 5. باربری کرج به شهرستان

ارسال نظر درباره این موضوع