باربری تهران به نور

باربری تهران به نور

باربری تهران به نور مازندران - حمل بار از نور به تهران

باربری تهران به نور و بلعکس اماده ارائه خدمات باربری اعم از حمل و نقل اثاث منزل و ادارات و شرکت ها و یا حمل لوازم سنگین و یا منجمد از مبدا تهران به مقصد نور با اختیار داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین ( وانت و نیسان و خاور و کامیون و تریلی ) در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

حمل و نقل بار از تهران به نور با کامیون های ویژه و به صورت کاملا ایمن با باربری آسان بار که خود از زیر مجموعه ها و شعب بزرگترین باربری تهران و اتوبار تهران است که پایانه ی باربری تهران نور خود زیر مجموعه هایی نیز دارد و با و کالای شما را به هر کدام از شهرستانها مورد نظرتان با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن حمل می نماید باربری آسان بار تحقق یک رویایی حمل و نقل خوب است.

حمل و نقل بار از تهران به نور و اثاث کشی و اسباب کشی از تهران به نور را می توان به جرات یکی از پر استرس ترین و مخاطره انگیز ترین کارهای موجود دانست .شکستن وسایل و از بین رفتن بلوریات و اسیب دیدن وسایل و لوازمی همچون تلوزیون و یخچال فریزر به خصوص یخچال فریزر ساید بای ساید خط و و خش افتادن به لوازم قیمتی ومانند دراور و کمد و حتی مبلمان گران قیمت اتفاقاتی دور از انتظار و تصور نیست به همین دلیل اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل کاری بس نگران کننده است. اما به هر حال اسباب کشی و جا به جایی لوازم خانه هم کاری اجتناب نا پذیر است .بر طبق تحقیقات میدانی که توسط باربری تهران به نور در کل تهران و مناطقش انجام گرفته است به طور متوسط و میانگین هر خانوار در سال چه در بالای شهر و چه در پایین شهر یک بار اثاث کشی و اسباب کشی می کنند حال این اسباب کشی میتواند دلایل مختلفی همچون تغییر دکوراسیون , تعویض لوازم قدیمی به لوازم جدید نقل مکان و جا به جایی کلی خانه و... داشته باشد .

باربری-آمل

حمل کالا به شمال توسط باربری از تهران به نور با سابقه ترین سامانه حمل و نقل بار و اثاثیه در تهران  و نور است که با بیش از 30 شعبه در کل مناطق تهران رویای یک اثاث کشی خوب را برایتان به حقیقت تبدیل می کند .شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان این سامانه به صورت تخصصی به امر حمل و نقل بار به شهرستان های کل کشور را انجام می دهد و تمامی بارها و محموله هایی که به باربری آسان بار محول می شود به شعبه ی باربری شهرستان و اتوبار شهرستان ارجاع داده می شود.

باربری تهران به نور از سرویس های تحت پوشش باربری آسان بار می باشد که به صورت 24 ساعته و به همراه بیمه نامه انجام می گردد. خدمات مربوطه شامل باربری از تهران به نور و همچنین باربری از نور به تهران می باشد.

برخی دلایل برتری شرکت ما

  • بسته بندی مخصوص 

بسته-بندی

 

ما برای حمل بار به نور، خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و تجهیزات بسته بندی بارتان را ندارید، با خیالت راحت از خدمات بسته بندی مخصوص بهره مند شوید و از سلامت بار های خود در حین باربری به نور اطمینان پیدا کنید.

  • نوع وسیله نقلیه

شما می توانید با توجه به نیاز خود برای حمل بار از تهران به نور، نوع وسیله جابجایی را اعم از خاور، کامیونت و وانت را تعیین نموده که برای این موضوع هم میتوانید با ما مشورت لازم را انجام دهید.


ارسال نظر درباره این موضوع