باربری امیر کبیر

باربری امیر کبیر

باربری در امیر کبیر

انواع خدمات و جابجایی و باربری شهرک امیر کبیر توسط آسان بار بزرگترین شرکت باربری در تهران. خدمات ارايه شده در این محدوده شامل: حمل بار و اثاثیه منزل، بسته بندی و چیدمان و انجام امور فنی قبل و بعد از اسباب کشی می‌باشد. سریع بار صفر تا صد اسباب کشی شما را از جمع آوری و بسته بندی تا چیدمان در مقصد انجام می‌دهد. حتی برای امور فنی هم می‌توانید آسوده خاطر باشید. کادر فنی و مجرب مخصوص اینکار اعزام شده و کلیه نیاز های شما برای یک اسباب کشی بی دغدغه توسط سریع بار رفع می‌شود.

امروزه جابه جایی در مکان های مختلف نسبت به گذشته کمی آسان تر شده است چرا که شرکت های باربری با امکانات و خدماتی که در اختیار مشتریان قرار می دهند این مهم را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانند. بسته بندی اسباب و اثاثیه امروزه یک هنر محسوب می شود که از توان افراد بی تجربه خارج است.

یکی از ملاک های انتخاب شرکت باربری در کنار خدمات دهی مناسب توجه به رضایت مشتریان قبلی و ثابت آن هاست. اگر شما به این نکته توجه کافی نمایید مسلماً نیمی از راه را برای انتخاب اتوبار مناسب طی کرده اید. باربری آسان بار نیز از این نکته برخوردار است.

باربری-در-امیر-کبیر

باربری آسان بار در بلوار امیرکبیر دارای خدمات مناسبی برای سرویس دهی به مشتریان است که یکی از آن ها تجهیزات مناسب و مدرن برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه می باشد. در این باربری از ماشین های مناسب برای جابه جایی وسایل استفاده می شود. اغلب ماشین های باربری ما  طوری انتخاب شده اند که با احتیاط کامل حساس ترین وسایل برقی بدون هیچ گونه آسیبی جابه جا شوند.

از مهم ترین ویژگی های باربری آسان بار خدمات رسانی سریع و به موقع می باشد. پس از تصمیم نهایی برای عقد قرارداد با این شرکت در مدت زمان کوتاه می توانید کارگران این باربری را در منزل و یا محل کار خود مشاهده کنید که مشغول به خدمات دهی می باشند.

خدمات باربری در امیر کبیر

 1. انجام صفر تا صد اسباب کشی
 2. انجام امور فنی و خدماتی قبل و بعد از اسباب کشی
 3. بسته بندی و چیدمان حرفه ای
 4. حمل بار به شهرستان های ایران
 5. حمل کالا های اداری و تجاری در تهران یا ارسال به سایر نقاط کشور

ویژگی های آسان بار در امیر کبیر

 • دارای مجوزه از اتحادیه با کد ثبت 350
 • اثاث کشی : استفاده از کادر حرفه‌ای جهت انجام خدمات اثاث کشی
 • بسته بندی : ارائه‌ خدمات حرفه‌ای و پیشرفته در امر بسته ‌بندی و حمل وسایل
 • حمل و نقل آسان حمل و نقل آسان و مطمئن با قیمت مناسب
 • خدمات 24 ساعته ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی در اسرع وقت ( حتی ایام تعطیل )
 • اجاره انواع خودرو های حمل بار با کارگر و بدون کارگر با توجه به نیاز شما
 • ارائه خدمات حمل بار به تمامی فروشگاه ها و تولیدی های مختلف

بسته بندی و حمل شرکت آسان بار در محدوده امیر کبیر

بسته-بندی-و-حمل-لوازم

بسته بندی با ابزار های روز و مدرن، کارگر ها و کادر فنی تخصصی باربری آسان بار انجام می‌شود. کارگر هایی که برای بسته بندی آماده به کار می باشند دارای مهارت بالا و تجربه فراوان در این زمینه می‌باشند. با بسته بندی دقیق لوازم حساس از هرگونه صدمه دیدن حفظ می‌شوند.

کامیون و کامیونت های آسان بار شامل: خاور، ایسوزو، هیوندای می‌باشد که مخصوص حمل اثاثیه منزل و کالاهای حساس طراحی شده اند. همگی دارای اتاق های صفر و مسقف فلزی هستند. بار شما در هر شرایطی به بهترین شکل ممکن و بدون کمترین آسیب حمل می‌شود. رانندگان ماهر و مجرب سریع بار آمادگی جابجایی و تحویل بار شما در هر نقطه ای را خواهند داشت.

ویژگی های دیگر آسان بار

 1. توانایی تحمل استرس و حفظ آرامش
 2. سازگاری و انعطاف پذیری
 3. اعتماد و اطمینان
 4. توجه به جزئیات

ارسال نظر درباره این موضوع