باربری شهرک راه آهن

باربری شهرک راه آهن

باربری در شهرک راه آهن

یکی از شعبه های آسان بار در منطقه غرب تهران، شهرک راه آهن واقع شده است. در این شهرک خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل بسیار ضروری است چرا که افراد زیادی در بازه های زمانی مختلف به اثاث کشی نیاز خواهند داشت. بسته بنید اصولی لوازم و اشیا، به همراه چیدمان و استفاده از ماشین های باربری می تواند تا حد زیادی بر روی آسان بودن یک جابه جایی تاثیر گذار باشد. در مالمون بار این خدمات به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.باربری ما با هدف ارائه خدمات آسان حمل و جابه جایی بار به مشتریان روی کار آمده اند. در این راستا، هر کدام از تعاونی های باربری با ارائه خدمات متمایز قصد دارند مشتریان را راضی نگه دارند.

باربری و اتوبار شهرک راه آهن با رعایت انصاف و اخلاق مفتخر است که همواره هزینه‌های شما همشهریان محترم را در خدمات حمل و نقل بار کاهش داده است. ارائه بهترین خدمات همراه با کیفیت‌ و تعرفه‌های همراه با تخفیف مناسب شعار اصلی ما برای شما عزیزان بوده است.  ما همیشه در اتوبار و باربری آسان بار با پایبندی به اصول اخلاقی و رعایت انصاف به دنبال ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در کنار تعرفه‌های مناسب برای شما بوده‌ایم و هیچوقت کیفیت را به منظور سود بیشتر خود کاهش نداده‌ایم چون معتقدیم که شما لایق بهترین کیفیت در هر حال هستید.

شرکت ما با دارا بودن نیروی انسانی مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس، با پوشش تمام مناطق غرب تهران؛ آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز  است.  اتوبار آسان بار با دارا بودن نیروی کار مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم است.

 

 

اتوبار شهرک راه آهن

 

باربری یوسف آباد

 

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری شهرک راه آهن، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار شهرک راه آهن خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، خدمات حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند خدمات حمل گاوصندوق ، حمل پیانو ، حمل یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری شهرک راه آهن را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار شهرک راه آهن به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

 

 

خدمات و ویژگی های باربری شهرک راه آهن

 • خدمات بسته‌بندی انواع لوازم بزرگ و کوچک و لوازم شکستنی و حساس.
 • تهیه و استفاده از باکس‌ها و جعبه‌های محکم مخصوص بسته‌بندی.
 • بهره‌گیری از افراد متخصص در امور بسته‌بندی با روشهای مدرن
 • استفاده از چسب‌های محکم و ضربه‌گیرهای حباب دار و مقاوم در برابری رطوبت.
 • خدمات حمل بار با تریلی ، حمل بار با خاور و حمل بار با نیسان 
 • جابه جایی بار با استفاده از کارگران ماهر در حمل بار
 • حمل و نقل بار در محدوده استان تهران و خارج از استان.
 • ماشین‌ها و تجهیزات حمل بار با کف موکت کاری شده و سقف عایق.
 • بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 • استفاده از ماشین‌های لوکس و تمیز.
 • ارائه سریع خدمات.
 • امکان صدور بیمه نامه
 • بسته بندی مبلمان به صورت حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری
 • بارچینی لوازم منزل در ماشین حمل بار مسقف
 • حمل و نقل درون شهری یا برون شهری
 • تخلیه در مقصد
 • تخلیه اثاثیه و بازکردن وسایل و نصب دوباره در مقصد

 

 

رعایت نکات ایمنی اسباب کشی در باربری شهرک راه آهن

مهم ترین امر در زمان اسباب کشی، رعایت ایمنی و احتیاط می باشد، باربری شهرک راه آهن، با استفاده از روش های مناسب بسته بندی مانند استفاده از کارتن هایی متناسب با اندازه ی اثاث شما، بکارگیری کارکنان آموزش دیده و ماهر در زمینه اسباب کشی و رعایت اصول ایمنی در هنگام بسته بندی لینک و اسباب کش وسایل سعی می کند تا اسباب کشی ایمن و مطمانی داشته باشید.

باربری شهرک راه آهن برای اینکه ایمنی به طور کامل رعایت شود از رانندگانی استفاده می کند که دارای سال ها تجربه در زمینه ی باربری و حمل و جا به جایی هستند یا اینکه اتوبار باربری  از بسته بندی ایمن استفاده می کند و تمامی کارتن ها و جعبه های بار شما را با چسب و طناب محکم می کند تا در هنگام اسباب کشی باز نشوند.

باربری شهرک راه آهن برای رعایت کردن نکات ایمنی و برای جلوگیری از هر گونه خسارت و آسیب به بار شما، از رانندگان خبره و ماهری استفاده می کند که دارای سالها تجربه باربری و رانندگی در اتوبار شهرک راه آهن می باشند.

 

enlightened خدمات باربری تهران به شهرستان همراه با کارکنان خوش اخلاق ، وسایل نقلیه مجهز و رانندگان راه بلد توسط شرکت باربری آسان بار

 

 

بسته بندی در اسباب کشی

بسته-بندی-و-حمل-لوازم

به هنگام بسته بندی لوازم منزل اسباب کشی، وسایل چوبی دارای گوشه های زاویه دار مانند میزها، بیشتر در معرض صدمه قرار می گیرند. لذا برای مراقبت و نگهداری از این قبیل لوازم چوبی، ابتدا روی زوایا را با پلاستیک حباب دار و یا حتی پلاستیک ساده یا روزنامه پوشانده سپس لایه دیگری از مقوای ضخیم بر روی پوشش قبلی قرار دهید. برای این منظور از چسب های محکم نواری استفاده کنید.

 

 

تعرفه باربری شهرک راه آهن

باربری آسان بار طبق تعرفه های مصوب خود اقدام به صدور بارنامه می کند. این تعرفه ها از تعرفه اتحادیه کمتر است.
شما می توانید تعرفه های باربری آسان بار و اتحادیه باربری تهران را در صفحه قیمت اثاث کشی در تهران مشاهده کنید.

اتوبار شهرک آسان بار به ساکنان منطقه ۲۲ شهر تهران تحت عنوان شعبه ی باربری شهرک راه آهن و یا باربری منطقه ۲۲ خدمات ارائه می دهد.


ارسال نظر درباره این موضوع