باربری شهران

باربری شهران

اتوبار آسان بار

باربری آسان بار اولین موسسه حمل و نقل دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل کالای تهران می باشد. این باربری فعالیت خود را با هدف خدمت رسانی به عزیزان غرب تهران آغاز کرده. این برند توانسته با داشتن شعبات مختلف در اکثر مناطق تهران و شهرستان ها به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان باشد.

خدمات اتوبار آسان بار در راستای جابه جایی اثاثیه منازل ،شرکتها ، لوازم و اثاثیه اداری تجاری با انواع ماشین آلات حمل و نقل از جمله خاور، هیوندا، ایسوزو وانت و … به صورت شبانه روزی و سرویس دهی به تمام نقاط تهران با کمترین قیمت به نسبت رقبا و بر اساس نرخنامه مصوب شرکت به شما ارائه می شود.

باربری آسان بار در شهران

به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز و خانواده های محترم محله شهران می باشند یکی از معرف ترین و با سابقه ترین باربری هایی که در شهران به فعالیت و خدمت رسانی در زمینه های باربری ، بارچینی ، حمل بار به صورت وانت بار و نیسان بار ، درون شهری و برون شهری ، حمل بار کامیونت و خاور می باشد . مدیریت چنین اتوباری برعهده ریاستی مقتدر و کاملا قانونمند و منظمی بوده که با برنامه ریزی دقیق و تقسیم کار عادلانه بین تیم مربوطه رضایتمندی آن ها را جلب کرده و همین امر باعث شده گام های بلندی را برای رسیدن به موفقیت های بیشتر برداشته و همواره به عنوان یک باربری نمونه و الگو سایر باربری ها شناخته شود .

باربری-در-شهرانما در شرکت اتوبار آسان بار، شعار و عمل را یکی نموده‌ایم و بدین منظور امور اسباب کشی و باربری را با مسئولیت کامل و با دقت هرچه بیشتر  و در سریعترین زمان ممکن برای شما شهروندان گرامی فراهم نموده‌ایم تا تجربه شیرینی از یک اسباب کشی خانه داشته باشید. یک شرکت باربری خوب میتواند در تسهیل امور شما کاملا کمک کننده باشد و تمام دغدغه ها و نگرانیهای شما در هنگام باربری و اسباب کشی را از بین ببرد.  ما دراتوبار آسان بار اماده ایم که بر اساس نیاز شما خدمات باربری خود را هماهنگ نماییم و بصورت سفارشی تمام خدمات خود را برای شما ارائه نمائیم.

با توسعه شهرها و شلوغ شدن شهرها و خصوصا در تهران و همچنین معماری مجتمع و آپارتمانی ساختمان ها و در نتیجه سخت بودن جابه جایی و حمل اثاثیه منزل از راه پله های تنگ و باریک؛ اثاث کشی را به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است.

حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد. اثاث کشی و اسباب کشی تنها به این معنی نیست که وسایل و لوازم به هر شکلی جابه جا شوند بلکه نحوه درست جابه جایی اثاثیه و لوازم منزل و چیدمان درست آنها در هنگام بارگیری یکی از مهمترین بخشهای انجام یک باربری خوب و مطمئن است. در باربری شبانه روزی شهران این خدمات به بهترین شکل ممکن انجام میگیرد و خدمات با بالاترین کیفیت ارائه میگردند تا لوازم و اثاثیه های شما بدون آسیب و صدمه رسیدن به انها به مقصد برسد و حتی ما با بیمه نمودن کالای شما متضمن سلامت بار شما خواهیم بود.

بسته بندی و حمل وسایل توسط آسان بار

بسته-بندی-و-حمل-لوازم

هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالا جایگزین کردن آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی یک نوع بیمه کردن وسایل شما در مقابل آسیب دیدگی احتمالی میباشد. بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی بنظر میرسد.همچنین بسته بندی اثاثیه منزل باعث سهولت در اسباب کشی شما میشود و جابه جایی لوازم شما را راحت تر میکند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه های اثاث کشی شما میباشد. زیرا هر چه اسباب کشی شما کمتر طول بکشد، شما هزینه کمتری بابت کارگر و جابه جایی بار پرداخت میکنید.

بسته بندی باعث عدم شلوغی و گم شدن لوازم شما هنگام اثاث کشی میشود. همچنین بسته بندی اصولی کار چیدمان لوازم منزل شما را خیلی راحت میکند.

کافی است با همکاران ما در اتوبار آسان بار تماس بگیرید و با توضیح نوع بار و شرایط خاص آن مثلا اسباب کشی خانه در آپارتمان یا در یک مجتمع با تعداد طبقات زیاد و یا سایر خدمات باربری اعم از بسته بندی و حمل بار و … قیمت دقیق همراه با تخفیفات ویژه را دریافت نمایید.


ارسال نظر درباره این موضوع