باربری عدل

باربری عدل

باربری عدل تهران

اتوبار و باربری آسان بار  بصورت شبانه روزی با   سابقه ی درخشان در خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت ، حمل و نقل و باربری ، جابجایی بار و اثاث کشی ، آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. خدمت گزاران شما در شرکت بزرگ اتوبار آسان بار با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند . شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در اتوبار عدل میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.

 شرکت باربری عدل با سال ها سابقه درخشان در حمل بار و اثاث کشی همیشه جواب گوی مشتریان بوده . ما در تمامی ساعات شبانه روز در حال خدمات رسانی به سراسر کشور هستیم و تمام توجه ما بر جلب رضایت مشتریانمان بوده . اتوبار عدل تمامی مناطق و محله های تهران را تحت پوشش خود درآورده . بار ها و اثاث شما تحت بیمه باربری هست و در صورت وقوع هر گونه خسارتی در طی حمل بار , خسارت وارد شده توسط بیمه جبران میشود . نرخ باربری و اثاث کشی بر اثاث نرخ اتحادیه تعیین میشود و هیچ گونه دخالت شخصی در ان نیست . ما درصورت درخواست شما کارگران خود را به محل شما میفرستیم تا اثاث شما را بسته بندی کنند و در وسیله نقلیه قرار دهند و در پایان حمل بار تخلیه و چینش اثاث توسط کارگران ما انجام میشود .

 

 

باربری آسان بار در منطقه عدل تهران

آسان بار ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در استان تهران با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه امر اسباب کشی در خدمت شما عزیزان خواهد بود. استفاده از کارکنان و کارگران خبره که همگی سعه صدر و دقت در انجام فرآیند اسباب کشی حرفه ای دارند، در خدمت شما هستند. شما با اولین تماس با آسان بار ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان این باربری، در جریان ریز هزینه ها و نحوه حمل بار از منطقه عدل به هرنفطه از شهر تهران قرار خواهید گرفت. با ثبت درخواست بار توسط شما، آسان بار ضمن بیمه رایگان باهماهنگی و طبق زمانبندی شما، نیروهای موردنیاز با وسیله نقلیه با حداکثر کیفیت و دریافت دستورالعمل های رعایت نکات ایمنی به محل شما در منطقه عدل در اولین مرحله از کار انتقال اثاثیه و وسایل منزل یا محل کار شما در منطقه عدل در صورت نیاز و درخواست شما، کارگران با نهایت دقت نسبت به بسته بندی وسایل با استفاده از نایلون حباب دار، سلفون، کارتن و چسب اقدام می نمایند. بعد از مرحله بسته بندی وسایل در مبدا،منطقه عدل تیم حمل بار آسان بار متشکل از کارگرانی خوش اخلاق و مجرب با نهایت دقت کارتن ها را در کامیونت های مسقف و موکت بندی شده، منظم چیده و برای حمل به محل جدیدتان بارگیری می کنند. به محض اتمام بارگیری وسایل، رانندگان ما تمام سعی خود را خواهند داشت که از عدل تا مقصد بارعایت سرعت مطمئنه از موانع موجود در سطح شهر همچون سرعتگیرها و دست اندازهای احتمالی، بااحتیاط کامل عبور کرده تا هیچگونه آسیبی به وسایل شما بخصوص وسایل شکستنی وارد نشود. هدف آسان بار در تمام فرآیند کاری از مشاوره تا حمل، رضایت حداکثری شما مشتریان عزیز را به دست آورد. تمامی مجموعه آسان بار از صفرتاصد فرآیند کار خود را متعهد به بندبند قرارداد فی مابین می دانند و درهرگونه بروز مشکل و خطای سهوی احتمالی، حاضر به جبران تمام ضرر و زیان مشتریان خواهد بود. ما در باربری خود یک ویژگی بارز داریم و آن چیزی جز خدمت صادقانه نیست...

 

 

خدمات اسباب کشی و باربری غرب تهران

 

خدمات-اسباب-کشی-در-عدل

 

اتوبار آسان بار با ارائه تمامی خدمات خدمات در منطقه عدل تهران این مهم را در نظر دارد که با بهترین نحوه خدمات خود را به مشتریان خود در منطقه عدل ارائه کند.

تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کلای شما، وسایل اداره، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید آسان بار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید.

شرکت ما با بیش از پنجا سال سابقه درخشان به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری و ارائه بهترین سرویس ها مهمتر از سود بیشتر میباشد.

در باربری منطقه عدل از ماشین های وانت بار نیسان بار و خاور استفاده میشود و آسان بار اماده خدمت دهی د تمام شهر ها و شهرستان های کل کشور میباشد.

نکته ای مهم در شرکت باربری ما این می باشد که بار شما کاملا بیمه میباشد.

ماشین های آسان بار کاملا موکت کاری شده است و داخل هر ماشین تعدای 20 عدد پتو برای نگهداری بهتر اثاثیه شما میباشد.

وسایل شما با استفاده از کارتن های محکم چسپ های و قوی و محافظ های محکم وسایل شما ظریف و شکستنی شما را بهتر نگهدای میکند.

 

 

دیگر خدمات آسان بار

  1. تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات خود
  2. تداوم در ارائه خدمات با کیفیت
  3. ارائه طرح‌ های جدید و تخصصی

 

 

 

بسته بندی در اسباب کشی

بسته-بندی-و-حمل-لوازم

راه حل بسته بندی اسباب کشی شما به صورت صحیح و اصولی میباشد. ممکن است شما بگویید هزینه بسته بندی لوازم منزل زیاد است یا با دقت در حمل اثاثیه میتوان جلوی آسیب دیدن آنها را گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که شما هر چه قدر هم در حمل اسباب تان دقت به خرج بدهید، ممکن است در مسیر حمل راننده ترمز کند و در اثر برخورد لوازم به یکدیگر، اسباب شما آسیب ببیند.

شرکت آسان بار با بسته بندی انواع وسایل بزرگ و کوچک شما با تجهیزات لازم  تضمین سالم جابجا شدن وسایلتان را به شما میدهد.

 

 

مطالب پیشنهادی

  1. حمل یخچال ساید بای ساید
  2. بسته بندی وسایل منزل
  3. باربری تهران به شهرستان
  4. حمل بار با خاور
  5. بسته بندی مبلمان

ارسال نظر درباره این موضوع