حمل یخچال ساید بای ساید

حمل یخچال ساید بای ساید

بسته بندی یخچال ساید بای ساید

بسته بندی یخچال و فریزر با هدف جابجایی و اثاث کشی نیاز به دقت و تخصص بالایی دارند.

یخچال های ساید بای ساید به دلیل بزرگی و سنگینی که دارند بهتر است در هنگام حمل آنها را بسته بندی کنیم.باربری آسان باربا داشتن پرسنل ورزیده و آموزش دیده برای بسته بندی و حمل انواع وسایل مثل حمل یخچال ساید بای ساید در خدمت شماست.در بعضی از مواقع به دلیل باریک بودن راه پله ها ممکن است یخچال ها به راحتی از راه پله ها عبور نکنند و باعث ناراحتی خانواده ها برای افتادن خط و خش روی یخچال شوند.پرسنل آسان بار مهارت کامل جهت باز کردن و نصب درب های انواع یخچال ساید بای ساید دارند و برای برای حمل این کار را انجام میدهند تا به راحتی بتوان یخچال را از راه پله ها عبور داد.

طریقه بسته بندی یخچال ساید بای ساید

اگر شما قصد جابجایی و حمل وسایل خود به خانه جدید را دارید،میدانید که جابجایی وسایل سنگین یکی از سخت تریم مراحل اسباب کشی است.اگر خرید یخچال جدید را برای بعد از اسباب کشی گذاشته اید به احتمال زیاد فروشگاهی که از آن خرید میکنید یخچال را به منزل شما حمل میکند.

اما اگر قصد انتقال یخچال خود را به خانه جدید دارید با روش هایی که به شما میگوییم میتوانید از وسایل خود محافظت کنید و تجربه خوبی برای جابجایی به دست آورید.

اگر یخچال جدید خود را از بسته بندی اولیه خارج نکرده اید که نیاز به بسته بندی ندارد اما اگر از یخچال استفاده کرده اید بهتر است قبل از اینکه یخچال را جابجا کنید،تمامی محتویات یخچال را خارج کنید.اگر یخچال شما دارای یخ ساز است آن را از منبع آب جدا کنید و بعد از آن همه قفسه ها و تزئینات آهن ربایی یخچال را هم جدا کنید.سپس سیم کشی یخچال را به صورت امن به یخچال بچسبانید.

از یک روز قبل همه کار های ذکر شده را انجام دهید و درب های یخچال را باز بگذارید تا هوا جریان داشته باشد.بعد از این کار ها بهتر است یخچال را کاملا تمیز کنید و سپس به صورت مطمئن آن را درون کارتن خودش قرار دهید و بسته بندی کنید.

 

اگر نیاز به بسته بندی یخچال ساید بای ساید خود  و یا وکیوم و بسته بندی دیگر وسایل دارید میتوانید از خدمات بسته بندی و حمل لوازم منزل شرکت باربری آسان بار که با تجهیزات اروپایی و قیمت مناسب ارائه میشود  استفاده کنید.

 

نکات مهم برای بسته بندی یخچال ساید بای ساید

 1. 48 ساعت قبل از اسباب کشی یخچال را خاموش کنید تا برای تمیز کردن داخل آن زمان داشته باشید.
 2. یخچال را کاملا شسته و تمیز کنید.
 3. قطعات متحرک را یا جدا کنید یا محکم کنید.
 4. کابل برق جمع و به پشت یخچال بچسبانید.
 5. درب یخچال ساید بای ساید یا جدا شود یا چسب زده شود.
 6. هنگام جابجایی به صورت عمودی حمل شود.
 7. وقتی وارد خانه جدید شدید بلافاصله یخچال را به برق نزنید زیرا روغن داخل موتور یخچال هم جابجا شده است و باید ثابت سر جای خود قرار بگیرد.
 8. یخچال را در کارتن مخصوص خود قرار دهید.
 9. لوازمی که باید یخ زده بمانند مثل گوشت یا مرغ را در یونولیت قرار دهید و درب آن را ببندید.
 10. اول از همه یخچال را درون ماشین حمل بار قرار دهید.

 

حمل یخچال ساید بای ساید 

/حمل یخچال ساید بای ساید

حمل یخچال ساید بای ساید یکی از وسایلی است که نیاز به دقت و توجه زیادی دارد،حتی اگر تازه عروس و داماد هستید هم میتوانید از خدمات ویژه حمل جهیزیه عروس هم استفاده کنید تا اولین تجربه تان یک تجربه عالی و حرفه ای باشد.

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید و جابجایی آناز اهمیت بالایی برخوردار است و کوچکترین ضربه باعث خرابی یخچال میشود. 

بسیاری از ماها، با تعویض منزل و خانه مسکونی، برای اسباب کشی، باید یخچال و فریزر را نیز منتقل کنیم. آنها جزو اصلی ترین لوازم خانگی هستند که باید با دقت حمل شوند. حال نحوه منتقل کردن اصولی آن بسیار مهم است؛ زیرا اشتباه در حمل آن باعث ضرر زدن به یخچال و حتی خرابی آن می شود و هزینه ای روی دست ما می گذارد. در این مقاله به صورت جامع توضیح داده می شود که چگونه به نحوه ی مناسب آن را منتقل نماییم.

یخچال و فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و گذر از راهرو ورودی ساختمان ها احتمال آسیب دیدگی و قر شدگی دارد حتی ممکن است در مسیر دچار آسیبد دیدگی شوند اگر به طور صحیح در وسیله نقلیه مناسب جایگذاری نشوند اما پرسنل ما برای برخی خانواده ها حمل بار با تریلی  یا حمل بار با خاور را به مشتریان عزیز پیشنهاد میکنند تا انواع وسایل به راحتی و مطمئن در وسیله نقلیه جای بگیرند و مشکلی ایجاد نشود.

در این مرحله، ابزاری بسیار کارآمد به نام چرخ دستی وجود دارد که بسیار راحت وزن یخچال را تحمل می کند و به دلیل داشتن چرخ بسیار کمک می کند به خصوص زمانی که شما در منزلی با داشتن پله های زیاد زندگی می کنید که استفاده از این چرخ دستی ها بسیار لازم است.

یکی دیگر از این ابزار ها، کمربند هایی است که اشخاص حمل کننده به خود بسته و به یخچال می بندند تا بتوانند آن را حمل کنند.

بهترین روش برای بلند کردن دستگاه این است که، ابتدا کمربند ها را بسته و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با کج کردن آن به آرامی روی چرخ دستی گذاشته و آن را حمل کنید. حتما توجه کنید که این کار توسط چند نفر انجام شود و به صورت تکی اجرا نشود زیرا خطرات بسیار برای کمر دارد و علاوه بر آن، به دلیل وزن زیاد یخچال، احتمال افتادن آن نیز وجود دارد.

 

نرخ قیمت حمل یخچال ساید

 1. دستمزد حمل یخچال جدا از سایر وسیله ها حساب میشود.
 2. دستمزد پایه کارگر برای هر 3 ساعت 40 هزار تومن است.
 3. برای یخچال ساید به ازای هر طبقه 10 هزار تومن دریافت میشود.

 4. پایه کارگر تا طبقه چهارم 50 هزار تومن است.

 5. کرایه آژانس کارگر هم جدا محاسبه میشود.

 

انتخاب کارگر حمل یخچال ساید

حمل یخچال ساید

کاگر حمل یخچال ساید باید فردی با توانایی بدنی بالا باشد و از تخصص کافی هم برخوردار باشد.کارگران حمل یخچال ساید شرکت های باربری معمولا آموزش دیده اند به همین دلیل حتما کارگر را برای حمل یخچال ساید از شرکت های باربری مطمئن انتخاب کنید .

 

نکات مهم در انتخاب کارگر حمل یخچال ساید

 • حتما از شرکت های باربری کارگر انتخاب کنید و به افراد متفرقه اعتماد نکنید.
 • این کار نیازر به مهارت و توانایی است پس این کار را به افراد کاردان بسپارید.
 • از کارگر بخواهید قبل از حمل یخچال ساید بای اسید آن را حتما بسته بندی کند تا مشکلی ایجاد نشود.
 • اگر عرض پله ها و پاگرد ها کم باشد کارگران حمل ساید مجبور به جدا کردن درب های یخچال شما می باشند که هزینه باز و بسته کردن درب یخچال ساید جداگانه می باشد.

 

از دیگر خدمات حمل و جابجایی آسان بار میتوان به حمل گاوصندوق و حمل پیانو که با قیمت های مناسب نیز ارائه میشود هم اشاره کرد و در صورت نیاز به این خدمات و یا آگاهی از نحوه ارائه آنها میتوانید با ما تماس بگیرید. 

 

تعدادی از مشکلات رایج پس از نصب یخچال ساید

همه ما پس از اسباب کشی و نصب یخچال در منزل جدید با یک سری مشکل موجه شدیم که به دلیل آگاه نبودن و نداشتن مهارت نتوانستیم آن را حل کنیم.برخی از این مشکلات عبارتند از :

یخچال روشن نمیشود

ممکن است مشکل برق نداشتن پریز باشد پس از برق پریز اطمینان حاصل فرمایید.

ممکن است ترموستات خراب باشد.ترموستات برای ثابت نگه داشتن دمای یخچال است.

مشکل بعدی خرابی اور لود است که برای محافظت از یخچال در مقابل سوختن است.

ریختن آب

ممکن است مشکل تنظیم نبودن ترموستات باشد.

یا اگر سیستم ذوب برف دائم روی مدار یا به عبارت دیگر، دائم در حال کار باشد، باعث افزایش ریزش آب می شود و اپراتور نیز خیس می شود.

 

به شما پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم مطالعه کنید

و سایر مناطق تهران


ارسال نظر درباره این موضوع