باربری سردار جنگل

باربری سردار جنگل

اتوبار آسان بار

اتوبار آسان بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد .

باربری در منطقه سردار جنگل

باربری-در-سردار-جنگل

باربری سردار جنگل یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری آسان بار ارائه می دهد ، اگر ساکن منطقه سردار جنگل هستید تیم باربری در محدوده سردار جنگل آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. و حمل بار به تمام شهرستان های کشور بار بیمه و بار نامه دولتی و معتبرصادر می شود.حمل اثاثیه با ماشین های مسقف فلزی و بزرگ ،جهت جلو گیری از آسیب دیدن وسایل و اثاثیه بدنه کانتین را از داخل  با استفاده از چسب و موکت،موکت  کاری کردیم . و در هنگام چیدمان  بار در داخل ماشین که از اهمیت خاصی برخوردار است و در  واقع چیدمان غیر استاندارد می تواندباعث آسیب دیدن وسایل شود که ما با قرار دادن پتو در لابه لای وسایل در هنگام چیدمان بار در داخل ماشین توسط راننده استفاده می شود. تا از کوچکترین خط و خش و آسیبی به وسایل و اثاثیه جلو گیری شود. و بار را سر مقصد بدونه هیچ گونه آسیبی تحویل نمایند.

یکی از اصل های ضروری درباربری سردار جنگل حمل ونقل صحیح و ایمن اثاثیه و رعایت اصل بسته بندی وسایل است که هنگام بسته بندی از موادی مانند نایلون های حباب دار،چسپ های پهن،کارتون های چند لایه، ساک های زیپ دار برای حمل پتو ولباس استفاده می نمایند و همچنین وسایل وظروف شکستنی را با دقت هر چه بیشتر بسته بندی می نمایند تا وسایل در مقصد سالم و از هر گونه شکستگی در امان باشد.هدف ما در باربری سردار جنگل خشنودی و رضایت هر چه بیشتر مشتریان است پس با خیال راحت و آسوده وسایل و اثاث خود را به ما بسپارید.

باربری و اتوبار آسان بار از مشغله های کاری خانواده ها خبر دارد برای همین خدمات بسته بندی کالاها را نیز ارائه کرده است. یکی از دلایل مهم در سلامت کالاها جنس و مقاومت کارتون استفاده شده در بسته بندی است. این باربری برای بسته بندی ا زکارتون های محکم و 5 لایه استفاده می کند.

در صورتی که مایل هستید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید حتما در انتخاب کارتون مناسب دقت کنید. جعبه ای را تهیه کنید که در حین جابجایی خراب نشود چون موجب آسیب دیدگی لوازمتان خواه شد. باربری و اتوبار سردارجنگل همراه همیشگی شما

کادر کاری باربری و اتوبار آسان بار متشکل از خانم ها و آقایان مجرب، آموزش دیده و امانت دار است که از صفر تا صد کارهای جابجایی را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. شما می توانید تعداد افرادی را که برای کمک نیاز دارید انتخاب کنید. خانم ها کار بسته بندی و آقایان کار جابجایی را انجام می دهند.

بسته بندی لوازم و اثاثیه

بسته-بندی-و-حمل-لوازم

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی است. بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است: 

1- بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

2- بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.

3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

4- زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

برخی دلایل برتری شرکت ما

  • چیدمان حرفه ای

مرحله ی پس از جابجایی چیدمان وسایل است که توسط کارکنان باربری و اتوبار به بهترین نحو انجام می شود.

  •  حمل و نقل حرفه ای

مهمترین مرحله ی اسباب کشی حمل بار تا مقصد است .بهره مندی باربری و اتوبار ظرافت بار از انواع خودروهای مخصوص حمل بار به صورت مسقف و موکت کاری شده موجب می شود جابجایی بدون نگرانی و با اطمینان خاطر انجام شود .


ارسال نظر درباره این موضوع