باربری شهر زیبا

باربری شهر زیبا

باربری در شهر زیبا

اتوبار و باربری آسان بار ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در محدوده شهرزیبا با بیش از یک دهه فعالیت و تجربه در این منطقه از تهران.

اگر شما جزو افرادی هستید که در این منطقه از تهران ساکن می باشید و در این روز ها می خواهید اسباب کشی کنید و نگران شکستگی وسایل با ارزش خود هستید شرکت باربری آسان بار بار۲۴ ساعته و هفت روز هفته بدون تعطیلی در خدمت شما می باشد.

وقتی شما با شرکت اتوبار آسان بار تماس حاصل می فرمایید تلفن شما در اختیار یک تیم حرفه ای مشاور از شرکت آسان بار قرار میگیرد تا به تمام سوالات شما پاسخ دهند . همچنین این تیم برای شما از چگونگی روند کار شرکت ما توضیح می دهد و کاملا شما را با روند کار ما آشنا می کنند.

 اولین کاری باربری آسان بار برای شما عزیزان می کند  اقدام به رزور وقت باربری خود کنید که باید آن را به یکی از مشاوره ان ما پاسخ شما را داده اند بگویید و یک روز  وساعت دقیق برای حمل بار و اثاثیه منزل انتخاب کنید و ما تیم حمل بار خود را در همان وقت ارسال کنید.

تیم حمل بار در حالت پیش فرض ۴ نفر بود و یکی از آن ها راننده خودرو بود و الباقی کار حمل و چیدمان وسایل را برعهده دارند . همچنین شما عزیزان می توانید اقدام به درخواست تعداد بیشتر یا کمتر کارگر خالی کنید.

همچنین شما عزیزان می توانید از خدمات ما برخودار باشید و اقدام به دخواست روز ها کنید البته همه این خدمات در هنگام مشاوره ، مشاوران ما به شما مطرح کرده و طبق تفاوق شما عزیزان این خدمات در اخیتار شما قرار می گیرد.

جابجایی با نیسان بار در شهر زیبا

نیسان بار

نیسان بار از مستحکم ترین ماشین های باری است . این ماشین توان جابجایی بار تا ۲ تن را داراست و برای حمل وسایل سنگین کاملا مناسب است. وانت بارهای باربری آسان بار در شهر زیبا تهران خدمات جابجایی ارائه می دهند.

باربری آسان بار سالها در کار حمل ونقل در کلان شهر تهران مشغول بوده و همواره در تلاش است که کیفیت خدماتباربری و حمل و نقل خود رادر بالاترین سطح ممکن ارائه دهد تا خستگی ناشی ازیک اسباب کشی و حمل و نقل را فراموش کنید.

اگر برنامه باربری یا اثاث کشی دارید یا قصد جابجایی وسایل از مکان خاصی دارید اول باید نیاز خود را بسنجید.

بسیاری ازاسباب کشی ها و خدمات حمل و نقل با نیسان قابل انجام است.توانایی این ماشین در حدی است که قادراست وسایل سنگین آشپزخانه مثل یخچال و لباسشویی و غیره را در کناروسایل ریز ودرشت آشپزخانه که حجم کمی دارند در یک مرحله حمل کند.

وقتی از کارگران باربری تهران کمک می گیرید مطمئن باشید بی دردسر بار شما به مقصد می رسد.کارگران ما در طول مسیر مراقبت می کنند تا وسیله ای گم نشود و باری به زمین نخورد.

برخی نکات عمومی برای بسته بندی لوازم منزل

  1. بسته بندی را از وسایلی شروع کنید که کمتر استفاده میکنید مثل جعبه ابزار یا وسایل ورزشی کم مصرف.
  2. حتما بعد از بسته بندی کامل لوازم محتویات درون آنها را روی جعبه بنویسید.این کار برای چیدمان به شما کمک میکند.
  3. به هیچ وجه وسایل بزرگ را درون کارتن های بزرگ قرار ندهید زیرا کارتن های بزرگ مقاومت بالایی ندارند.و بهتر است وسایل سبک مثل پتو و بالشت را درون کارتن های بزرگ قرار دهید.
  4.  جای خالی درون کارتن ها را با پارچه یا روزنامه پر کنید زیرا ممکن است هنگام جابجایی تکان بخورند و آسیب ببینند.
  5. کارتن های بزرگ را با ترکیب کتاب و وسایل ریز پر کنید تا جابجایی آن آسانتر شود.

ارسال نظر درباره این موضوع