باربری دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک

باربری در دهکده المپیک تهران

باربری آسان بار، با داشتن رسالت کیفیت در خدمات ، سالهاست در منطقه دهکده المپیک تهران مشغول انجام فعالیت های حمل بار و بسته بندی اثاثیه میباشد. اگر قصد زندگی در دهکده المپیک تهران را دارید در ابتدا نیاز هست این منطقه را به خوبی بشناسید و اطلاعاتی را از آن داشته باشید . باربری آسان بار در این مقاله به طور کامل شما را با این منطقه و شرایط اسباب کشی در دهکده المپیک آشنا میکند.

اتوبار و باربری آسان بار بیمه باربری را جزئی از بخش های از اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل را قرار داده که نمی توان از آن غافل شد. اگر زمانی بار و وسایل و لوازم و کالا ی شما به علت اتفاقاتی غیر پیش بینی شده صدمه ببیند با داشتن بیمه نامه باربری خسارات بار های صدمه دیده به مشتری پرداخت می شود. اتوبار و باربری آسان بار در تهران قابلیت حمل و جابجایی هر گونه باری اعم از اثاثیه منازل و اداری و تجاری همراه بیمه باربری و با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن را دارا می باشد.

باربری دهکده المپیک یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده دهکده المپیک منطقه 22 تهران برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار دهکده المپیک را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری دهکده المپیک خدمات بسته بندی وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری دهکده المپیک درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار دهکده المپیک دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

 

 

اتوبار دهکده المپیک

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری دهکده المپیک، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار دهکده المپیک خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

برخی خدماتی که ما خیلی روی کیفیت و دقت آن حساس هستیم ، خدماتی از جمله حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند حمل گاوصندوق ، حمل پیانو ، حمل یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری دهکده المپیک را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار دهکده المپیک به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.  

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

باربری آسان بار خدمات اتوبار دهکده المپیک را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

ویژگی های یک اتوبار مطمئن و حرفه ای 

 

باربری در دهکده المپیک تهران

 

 1. جدیدترین متد روز را برای بسته‌بندی اسباب و اثاثیه به کار گیرد.
 2. از مدرن‌ترین ابزار بسته‌بندی جهت انجام این کار استفاده کند.
 3. نیروهای این باربری باید از بین افراد متخصص و مجرب انتخاب شده باشند.
 4. باید دارای وسایل نقلیه در ابعاد گوناگون برای مقاصد مختلف باشد.
 5. زمانی که کار جابه‌جایی به اتمام رسید تمام اسباب و اثاثیه را در یک محل قرار ندهد و تا جایی که ممکن است هر بسته را در محلی که قرار است چیده شود قرار دهد.
 6. در صورتی که مشتری رضایت داشت در چیدن وسایل به او کمک کند.
 7. پس از اتمام کار میزان رضایت مشتری را جویا شود.
 8. با آغوش باز انتقادات و پیشنهادهای مشتری را بپذیرد و از آنها در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کند.
 9. کیفیت در تمام مراحل باربری کامل باشد
 10. ارائه خدمات مختلف در حوزه باربری،خدماتی مانند بسته بندی اثاثیه و وسایل،حمل بارهای خاص و ..
 11. تضمین کیفیت باربری و سلامت بار
 12. استفاده از متد های جدید و بروز، جهت بسته بندی و حمل و نقل انواع بار
 13. سرعت انجام امور باربری همراه با حفظ کیفیت
 14. ایمن بودن و حرفه ای بود و  قابل اطمینان بودن شرکت اتوبار
 15. هزینه ی مناسب و منعطف برای انجام انواع خدمات باربری متناسب با بودجه و خواسته های مشتریان
 16. ارائه مشاوره ی مناسب و تخصصی جهت تسهیل امور جابجایی و اسباب کشی
 17. ارائه خدمات باربری ، اتوبار و وانت بار در مناطق مختلف تهران و متناسب با نیازها و شرایط هر منطقه

 

 

خدمات باربری و اتوبار دهکده المپیک

 • بسته بندی اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری به صورت حرفه ای و تضمینی با خیالی اسوده در جابجای 
 • انواع وسایل مورد نیاز برای یک بسته بندی عالی و مجهز و تضمین شده
 • کارگر متخصص و ورزیده و مجرب در امور حمل بار و اثاثیه منزل و کالاهای حساس و سنگین
 • پرسنل دوره دیده و ماهر در امور تکنسین نظیر(( باز بسته کردن در سای بای ساید / باز و بسته کردن لوستر / نسب گاز . لباسشوی. ضرفشویی . و تخته خواب و انواع وسیله های دیگر ))
 • انواع ماشینالات باربری   (( بزرگ تا کوچک )
 • بسته بندی مبلمان به صورت حرفه ای
 • خاورهای مخصوص برای حمل اثاثیه منزل مسقف فلزی داخل موکت کاری شده و هر ماشین دارای 50 پتو و ضربه گیر برای لابلای اثاثیه شما عزیزان
 • خدمات شرکت بصورت 24 ساعته و بدون تعطیلی میباشد
 • با بیمه و بارنامه دولتی بصورت رایگان
 • حمل و جابجای انواع بارهای سنگین نظیر (( گاوصندق . سای بای ساید . پیانو . انواع وسایل ورزشی خانگی و باشگاهی و ..... ))
 • خدمات به صورت احسن و تضمینی از ما بخواهید.

 

 

حمل بار در دهکده المپیک

اتوبار و باربری آسان  بار در استان تهران دارای خدمات بی نظیری می باشد . یکی از این خدمات ارائه سرویس حمل اثاثیه در دهکده المپیک می باشد و هم وطن های که در این قسمت از استان تهران می باشند می توانند حمل و نقل اثاثیه و اسباب کشی منزل و دفاتر خود را به این شرکت باربری بسپارند و با خیال راحت جابجایی خود را انجام دهند 

اتوبار تهران دارای خدمات ارزنده برای مشتریانی که باربری خود را  به این شرکت می سپارند ، ارائه می دهند از جمله این خدمات می توان به  باربری

باربری واتوبار آسان بار بهترین باربری استان تهران می باشد که حمل و نقل مردم این شهر را در کوتاه ترین ، کم هزینه ترین و با دقت در جابجایی انجام می دهد.

شما همشریان عزیز می توانید 24 ساعته با شما تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان و رزرو وقت باربری برخوردار بشوید .

از خدمات باربری تهران به شهرستان ، بسته بندی وسایل ، بیمه نامه جمل و نقل ، کارگران مجرب و خوش اخلاق و حمل بار خرده بار و... اشاره کرد .

باربری دهکده اتوباردهکده زندگی خوب باباربری دهکده چرادردوراهی خودراقرارداده ایدچرا ترس ونگرانی به خودراه داده اید درس ازاثاث کشی منزل دادریدتنهابا باربری دهکده تماس حاصل فرمائید چون باربری دهکده باکارهای خارق العاده اش توانسته نظرمشتریان رابه خودجلب کندمشکل های شما رارفع خواهیم کرد1- رانندگان زیروروی شهررامیدانندوکمترازنیم ساعت برای بارگیری دردرب منزل شما مشتریان حاصرهستند2-تیم گروهی یعنی کارگران بدون هیچ مشکلی اثاث راجابجا میکنند یعنی وسایل شمایک لکه کوچک هم واردنمیشود درنتیجه باسرعت عمل وکاربالا در2ساعت کاربه سرانجام میرسدباباربری دهکده اثاث خودرابسته بندی میکنیدهرخانواده ای دراین امربسیارنکته بین هستندکه وسایلشان نشکند مابا کاغذهای مخصوص که ازجنس پلاستیک بوده وقابل انعطاف پذیراست دربسته بندی وسایلتان به کارمیبریم وسایل آشپزخانه خیلی زیادباشددر5کارتون آنهاراچیده وحمل میکنند بعضی باربری هاازکارتون های زیادی استفاده میککندتاهزینه بیشتری پرداخت شوداما باربری دهکده در5 کارتون کارشماراراه می اندازد فوم کاری،ضربه گیرباباربری دهکده تماس بگیرید حمل ونقل هرنوع کالایااثاثی به شهرستانها وده ها باهرماشینی که بخواهید.

ماشین ها و خدماتی از جمله حمل بار با خاور ، حمل بار با تریلی و حمل بار با نیسان.

باربری دهکده المپیک همراه باتیم کاری و تکنیک ومتخصص وحرفه ای درچندسال پشت سرهم وباپیمودن راههای سخت به پیشرفت چشم گیری دست یافته است وهمچنان درتلاش است بابرقرای نظم وقانون وقوانین وبهکارگیری وسایل وتجهیزات نوین یک اثاث کشی بدون دغدغه وترسی را تقدیم خانوارمحترم میکند باربری تهران واتوباردهکده اولین وحرفه ای ترین باربری درشهرتهران بوده وافتخارآفرین ترین باربری ارسال های گذشته وامسال شناخته شده است وهرساله نعدادزیادی واردقرارداد درزمینه اثاث کشی و حمل ونقل میشود.جابجایی آسان/ارزان/ مطمئن/راحت با اتوبار دهکده تهران

 

 

برخی نکات عمومی بسته بندی لوازم منزل

 1. وسایل سنگین را در کف کارتن قرار دهید و سپس وسایل سبک را روی آنها قرار دهید.
 2. وسایل شیشه‌ای و یا سرامیکی را در کاغذ و یا بسته‌های حبابدار (بابل رپ) بسته بندی کنید.
 3. ظروف مسطح مثل بشقاب یا عکس ها را در کف جعبه های بسته بندی به صورت افقی بخوابانید.
 4. نکته مهمن دیگر چسب زدن درست کارتن ها است که باید به صورت چهار خانه چسب بزنید.
 5. کارتن های مخصوص شکستنی ها باید مجکم تر باشند و روی آنها بنویسید شکستنی که در جابجایی آنها بیشتر دقت شود.

 


ارسال نظر درباره این موضوع