باربری پونک

باربری پونک

باربری پونک تهران

اتوبارآسان بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد .اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید اتوبار آسان بار  با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری  خواهد کرد . اتوبار آسان بار بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهد داد .ما با پکیج بسته بندی وسایل منزل که شامل فوم و وکیوم های 90 و 180 متری خواهد بود و همراه با آن از سلفون و کارتن حمل لوازم شکستنی ,کارتن های رگال دار که 5 لایه هستند استفاده خواهیم نمود ، از صفر تا صد اسباب کشی را برایتان توسط اتوبار فدک  انجام خواهیم داد و...

موسسه حمل و نقل آسان بار تهران به از جمله شرکت های باربری تهران میباشد که خدمات اسباب کشی خود را به صورت منطقه به منطقه ارائه میدهد. به این صورت که در بیشتر محدوده ها چند تیم حمل بار خود را به همراه خودرو های مسقف و مناسب جابجایی اثاثیه منزل مستقر کرده هست تا در صورت درخواست مشتریان ، سریعا خودرو ها به همراه کارگران مورد نیاز به محل اسباب کشی اعزام شوند.

باربری پونک از جمله مناطقی که آسانبار خدمات دهی می کند و توانسته تا به امروز تمامی مشتریان خود را در این محدوده راضی کند ، محدوده پونک می باشد. آسان بار با نام و نشان باربری پونک ، اتوبار پونک در منطقه پونک فعالیت می کند و بیشتر با این نام ها میشناسند.

 

حمل بار و اثاثیه منزل در پونک

حمل اثاثیه منزل در محدوده پونک به دلیل وجود این منطقه در غرب تهران کار دشوار و پردردسر می باشد. ولی نگران نباشید شرکت ما راننده های را در اخیتار گرفته است که به تمام محله های منطقه وارد بود و اسباب کشی شما را به بهترین نحو انجام می دهند و شما یک اسباب کشی بی دردسر را تجربه خواهید کرد.

باربری آسان بار به مشتریان خود خدمات ویژه ای ارائه می دهد. شما مشتریان عزیز از همان مرحله اول که با این شرکت تماس می گیرید از خدمات شرکت به صورت کامل برخوردار می شوید. در مرحله اول وقتی شما با شماره تلفن مربوطه با اتوبار انقلاب تماس حاصل می می فرمایید یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد که برای شما یک مشاوره در مورد اسباب کشی و چگونگی راحت تر کردن این کار به شما ارائه می شود.

افرادی که  در تیم مشاوره حضور دارند کاملا خوش اخلاق بوده و از تمام اطلاعات باربری آگاهی دارند یعنی هیچ سوال شما را بدون پاسخ نمی گذرند. این افراد همچنین در پایان مشاوره قیمت باربری شما را به شما عزیزان طبق خدماتی که می خواهید ارائه می دهد و در صورت توافق شما یک روز برای اسباب کشی مشخص می شود.

آسانبار تهران بهترین ارائه دهنده خدمات باربری تهران بوده و هم اکنون با کادری مجرب  آماده است تا فعالیت شما در این زمینه را سهولت بخشیده و بهترین خدمات باربری پونک تهران را به شما عزیزان ارائه نماید. کادر مجرب ، استفاده از مدرن ترین متد ها و تجهیزات بسته بندی همواره باعث شده تا در این زمینه توانسته باشیم خدماتی در شان مشتری را به آن ارائه داده باشیم.

آیا نیاز به اسباب کشی یا جابه جایی لوازم خود از  هر نقطه ای از تهران به نقطه ای دیگر را دارید؟ به کمک آسانبار تهران با بهترین اتوبار تهران جابه جا شده و بهترین خدمات اتوبار پونک در شهر تهران را تجربه نمایید. معتقدیم  که اعتماد شما افتخار ماست با یک تماس به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید ، برای شما بهترین خدمات را جهت نقل و انتقال هرچه ساده تر در نظر گرفته ایم.

 

enlightened آسان بار در پونک تمامی خدمات خود را با مجهز ترین وسایل نقلیه و خدمات حمل بار با خاور ، حمل بار با تریلی و حمل بار با نیسان انجام میدهد.

 

باربری و اتوبار پونک

 

اتوبار-طرشت

 

باربری پونک با بیش از چندین سال خدمت و سرویس رسانی در این زمینه حمل و نقل و جابجایی ها امورات مربوط با باربری دارای کارنامه درخشانی می باشد و حمل و نقل اسباب و اثاثیه های شما را به بهترین نحو ممکن با کادری مجرب و متخصص در تمام زمینه های اثاث کشی در خدمت شما و به انجام می رساند .با  جا به جا کردن و حمل و نقل بارهای سبک و سنگین و کوچک و بزرگ و رساندن اسباب و اثاثیه ها و بارها و سلامت و بدون کوچکترین نقصی به مقصد در سطح تهران پیشرو می باشد.حمل و نقل های خود را به اتوبار پونک بسپارید و لذت یک اسباب کشی را برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورید.حمل و نقل توسط کارگرانی ماهر و توانمندو کاربلد می باشد که با ضریب امنیتی بالا کالاهای شما را به مقصد حمل و نقل مینمایند.و با باکیفیت ترین سرویس و بهتر از تمامی باربری ها ارائه سرویس می دهیم ، و در تمام ساعات شبانه روز آماده سرویس رسانی و حمل و نقل کالاهای شما دوستان و همراهان می باشیم. باربری تهران به آسایش شما میاندیشد.

باربری پونک دارای انواع کامیونت ها و ماشین های باربری می باشد برای انواع و اقسام کالاهاو بارهای شما و اسباب و اثاثیه های تان ماشین به خصوص و کامیونت  های خاص خود را دارند ، و تمام بارهای شما را ازجمله:مصالح های ساختمانی ، اثاثیه های منازل ، وسایل های مربوط به ادارات ، انواع کالاهای فروشگاهی ، غذایی ، پوشاک ، برقی و هر انچه را که شما از ما بخواهید را به نحوه احسنت با برترین سرویس ها و باکیفیت ترین خدمات حمل و نقل و جابجا مینماییم. با اتوبار پونک نگران هیچ نباشید و با کمترین هزینه ممکن  در کوتاه ترین زمان ببارهاو و اثاثیه های خود را به مقصد حمل و نقل نمایید.

باربری پونک با تکنیک ها و شیوه های خاص و مدرنه کالاها و اسباب و اثاثیه های شما عزیزان را بسته بندی می نمایند و از کوچک ترین کالاها تا بزرگ ترین آن ها را مرتب و شیک بسته بندی می نمایند ، و در تمام مراحل اسباب کشی  با خوش مشربی و همکاری با خانواده ها تمام کارها را به نحوه احسنت انجام می رسانند.و در بسته بندی کالاها و اسباب و اثاثیه های با رعایت نکات امنیتی و و استفاده از شیوه ها و روش های ماهرانه مرتب و شیک کالاها را بسته بندی مینمایند ، و با حمل و نقل به دور ترین نقاط هم از آسیب جلوگیری شده و سلامت به مقصد می رسند. با فرا گرفتن آموزش هایی که دیده اند در بسته بندی کالاها تمام تلاش خود را مینمایند که بدون عیب و نقص و با بهترین برند ها و مقاوم ترین کالاها اثاثیه ها شما را را بسته بندی و جابجا نمایند.

با بکارگیری سرویس ها و خدماتی که بتوانند بارها و اثاثیه ها را بدون نقص و شکستنی به مقصد برسانند به حضورتان می آیند و به باربری ما اعتماد نمایید و جابجایی آسان و سریع را تجربه نمایید.باربری پونک کالاها را به نحوی بسته بندی می نمایند که در حین حمل و نقل به نقاط دور و نزدیک بدون اسیب و شکستنی به مقصد می رسند ، نگران بسته بندی کالاهای بزرگ و کوچک خود نباشید که به بهترین شکل بسته بندی می نمایند ، و کارگران و کارکنان خانم و آقا نهایت سعی خودشان را می نمایند تا بهترین ها را که لایق شما می باشند ارائه دهند.

 

باربری در پونک تهران

باربری در پونک به عنوان یک شرکت دلسوزانه به مشتریان خود توجه می کنیم وبرای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی حمل و نقل چیدمان با روش های تماما اصولی مجدانه تلاش می کنیم.برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده می نماییم برای راحتی شما عزیزان در باربری فروش آنلاین لوازم بسته بندی را در قسمت فروشگاهی سایت باربری در پونک با راه اندازی کردیم ساختاری شرکت ما استراتژی برای باربری در پونک به اینگونه است که همواره در مراحل کار مان از شروع تا پایان شفافیت و پاسخگویی به مشتریان را رعایت نماییم.چه چیز هایی ما را متفاوت می کند.

پاییز و زمستان بهترین فصل اسباب کشی منزل در تهران است بر خلاف تابستان که به دلیل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت بیشتر خانواده ها اقدام به اثاث کشی و نقل مکان جدید میکنن نیمه دوم سال آرامش بیشتری در بازار اتوبار باربری تهران دیده می شود و خانواده هایی که امکان اسباب کشی منزل در نیمه دوم سال دارند میتوانند با برنامه ریزی مناسبی آسان و بی دردسری اثاث کشی کنند.

هماهنگی با بهترین باربری و کارگر اسباب کشی دو عامل اصلی در کاهش اضطراب و استرس اسباب کشی است اسباب کشی منزل اصولی دارد که با توجه به سادگی و بدونه اتلاف وقت به منزل جدید نقل مکان کرد و با رعایت این نکات اسباب کشی به خاطرای خوش تبدیل می شود

حمل بار پونک برای سهولت کار مشتریان خود از صفر تا صد خدمات باربری را انجام می دهیم.

باربری پونک  ارائه دهنده خدمات باربری در تهران تخفیف های ویژه با نرخ مصوب اتحادیه باربری های تهران بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی خود را به شرکت ما بسپارید تا بدانید که شرکت حمل و نقل ما برای بقا خود بالاترین کیفیت باربری را ارائه می دهد. انتخاب یک شرکت مطمئن در این زمان کاره سختی است، شرکت حمل و نقل تهران بار را یک بار انتخاب کنید تا بدانید که ما شعار نمی دهیم. افتخار ما شهرت ماست، یکبار کار با ما به معنی کار همیشگی با ما است. هرگز کار خود را برای پول زیر سوال نمیبریم شرکت باربری تهران دارای ماشین های VIP ویژه مسقف حمل اثاثیه منزل کارگران با ورزیده شرکت ما اولویت خود را وسایل شما می دانند، برای امنیت بیشتر وسایل شما، قبل از بارگیری وسایل شما را با تحت پوشش بیمه قرار می دهیم : حمل جهیزیه عروس ، گاوصندوق، ساید بای ساید، تخت خواب های بزرگ، اثاثیه منزل، مبلمان تجاری و  خانگی و…

 

خدمات باربری و اتوبار پونک

 

باربری در پونک تهران

 

 1. جابجایی و بسته بندی  آسان , سریع , مطمئن و کاملا تضمینی به تمام نقاط تهران
 2. پرداخت تمام و کمال  هزینه خسارت احتمالی  وارد شده به بار و اسباب اثاثیه مشتری در حین جابجایی و بسته بندی
 3. داشتن کارگران و رانندگان کاربلد , مجرب ,ورزیده و خوش اخلاق در امر حمل نقل و بسته بندیو چیدمان
 4. حمل بار و حمل اثاثیه منزل در پونک با مناسب ترین و منصفانه ترین تعرفه و قیمت
 5. حمل هر گونه بار و اسباب اثاثیه با کامیونت مسقف , خاور ,  وانت بار , نیسان بار
 6. بسته بندی هر گونه بار با کارتن ۳لایه و ۵ لایه , فوم و نایلون های ضدضربه , با بهترین ابزار های بسته بندی
 7. جابجایی و حمل وسایل سنگین همچون حمل یخچال ساید بای ساید , حمل گاوصندوق ، حمل پیانو و … توسط افراد متخصص و ورزیده
 8. حمل وهر گونه بار و اسباب اثاثیه منزل بدون محدودیت حجم در محدوده پونک
 9. دارای ماشین های استاندارد , سرویس شده , مجهز , موکت شده , دارای پتو

 

 

باربری ارزان در پونک

از انجایی که باربری ما هدفش جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت می باشد درهمین راستا تعرفه باربری برای زوج های جوان تازه ازدواج کرده و خانوار با وضعیت مالی پایین با تخفیف ویژه ارائه می شود امیدواریم با اینکار کمکی به این قشر از افراد جامعه مان کرده باشیم .

تمامی نرخ و هزینه های حمل نقل درون شهری و برون شهری  و بسته بندی با مناسب ترین و بر طبق نرخ اتحادیه باربری کشور تعیین شده است برای اطلاع بیشتر با شماره های موجود در سایت یا به بخش (تعرفه ها ) از منو سایت مراجعه بفرمایید .در ضمن در صورت خسارت احتمالی به بار یا اسباب اثاثیه منزل شما شرکت ما هزینه تمام خسارت وارد شده را تماما پرداخت می کند از بابت صحیح و سالم رسیدن و نشکستن بارتان راحت باشد !! به باربری پونک اعتماد کنید هدف ما رضایت شما از کار ماست.

 

تضمین سلامت بار شما

انتظاراتی که مشتریان از ما دارنند چیزی جز تضمین سلامت وسایلشان و رساندن آنها به مقصد مد نظرشان نیست اگر اندکی به بارشان صدمه وارد شود ممکن است عصبی شده و تقاضای پرداخت هزینه خسارت شوند و یک اسباب کشی با ناراضی را تجربه خواهند کرد . اما نگران نباشید چون باربری پونک با دقت و وسواس بالا در انتخاب کارگران و نیروهای زبده و باتجربه تلاش خود را در جمع آوری نیروهای توامند جم کرده و بهترین خدمات اثاث کشی با متدهای روز دنیا به مشتریان ارائه می کند.

این نکته هم قایل ذکر می باشد که اتوبار ما با ضمانت ۱۰۰ درصدی بارتا را جابجا می کند پس چی بهتر از این !! چرا این کار را انجام می دهیم چون اعتماد کامل به انتخاب خود و افرادی که استخدام کرده ایم داریم و به شما اطمینان کامل جابجایی بارتان را می دهیم . باز به شرکت ما شک دارید آیا ؟؟

 • صدور بیمه نامه مطمئن حمل و نقل برون شهری
 • دادن تضمین کتبی جهت رساندن سالم بار به مقصد
 • استفاده از افراد توانمند و کاردان
 • بکارگیری ابزاهای مدرن و تمیز
 • انجام امورات خانه و اجاره گارگر خالی در تعطیلات و روزهای عادی

 

بهترین روش های بسته بندی

برای شما یا اطرافیانتان ممکن است حوادث غیر قابل پیش بینی در طی اسباب کشی رخ داده باشد و همین موضوع برایتان خسارت جبران ناپذیری روی دست شما گذاشته است و یکی از دلیل اصلی این ماجرا بسته بندی نکردن اصولی با رعایت نکردن استاندارد های لازم می باشد. حقیقتا, بسته بندی امری است که حتما باید دانش لازم در آن را کسب کرده باشید و علاوه بر آن تجربه هم حرف اول را می زند چون تنها داشتن دانش کافی نیست و باید تجربه هم چاشنی آن کرد. از آنجایی که باربری پونک تهران با کسب تجربیات چند سال در این حوزه توانسته به این حد از تخصص برسد   که بسته بندی با اطمینان و رعایت یکسری اصول انجام دهد و هر مشتری که از خدمات بسته بندی ما استفاده نمایید.

بسته بندی امری مهمی است که حتما باید به آن توجه ویژه ای داشت. شما با هزینه کردن اندک بین ۵۰۰ الی ۷۰۰ تومان حافظ میلیون ها تومان اسباب و اثاثیه یتان خواهید بود. پس ریسک نکنید و بدون بسته بندی وسایلتان را جابجا کنید. باربری ما تمام قد با امکانات و پرسنل متخصص در اختیار شماست.  در ضمن آسان بار دارای جواز فعالیت رسمی از اتحادیه را دارد و کاملا مطمئن است.

اگر نیاز به بسته بندی مبلمان خود دارید یا تمایل به داشتن آگاهی در این مورد دارید اینجا کلیک کنید.

نکات مهم قبل از بسته بندی

 1. از حجم لوازم منزل خود کم کنید
 2. به کارتن های بسته بندی اثاثیه خود برچسب بزنید

 3. کمی بیشتر توضیح دهید

 4. لوازم مهم و ضروری  را آخر از همه جمع کنید

 5. ترتیب بسته بندی و حمل اسباب منزل را رعایت کنید 

         

سایر مناطق تحت پوشش آسان بار

 1. باربری کامرانیه
 2. باربری الهیه
 3. باربری فرمانیه
 4. باربری ستارخان
 5. باربری طرشت

ارسال نظر درباره این موضوع