باربری مرکز تهران

باربری مرکز تهران

باربری در مرکز تهران

باربری و حمل اثاثیه منزل و شرکت ها یک کار تخصصی است که در صورت عدم داشتن تجربه کافی باعث آسیب رسیدن به لوازم و وسایل میشود.آسان بار آماده خدمت رسانی از صفر تا صد در زمینه باربری با سال ها تجربه درخشان است که در همه نقاط تهران خدمت رسانی میکند.اگر به دنبال بهترین باربری تهران هستید و قصد جابجایی در تهران را دارید یا یا میخواهید به شهرستان نقل مکان کنید و به دنبال باربری تهران به شهرستان هستید باز هم آسان بار در خدمت شماست.

باربری تهران ارائه سرویس دهی مناسب حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده مرکز تهران می باشد .آسان بار آماده خدمت رسانی با کمترین زمان و با کیفیت بالا به همه مشترسان عزیز میباشد تا علاوه بر جابجایی، بسته بندی و حمل لوازم منزل و همچنین چیدمان وسایل را نیز به بهترین شکل انجام دهد و رضایت کامل مشتریان را جلب کند.

اتوبار آسان بار علاوه بر باربری در مرکز تهران خدمات حمل و نقل همراه با کادری مجرب و کار بلد،وسایل نقلیه مجهز و رانندگان راه بلد،تجهیزات حرفه ای و تخصصی و موارد دیگر را در تمامی نقاط ایران هم انجام میدهد و دارای مجئز رسمی از اتحادیه است.

 

 

باربری مرکز شهر تهران

 

باربری مرکز تهران

 

اگر در هر یک از مناطق مرکز تهران ساکن هستید و یا در آنجا محل کار شما واقع شده است، جهت اثاث کشی و حمل بار باید با باربری آسان بار تماس بگیرید. محله های مرکز تهران دارای تراکم زیاد، خیابان های پر رفت وآمد و محل استقرار ادارات و شرکت های زیادی است. مناطق مرکز تهران شامل مناطق 6 ، 10 و 11 شهرداری می گردد که این مناطق تهران عموما در طرح ترافیک و یا طرح زوج و فرد هستند و همچنین حمل بار و اثاث در برخی از ساعات شبانه روز با مشکل مواجه خواهد شد که لازم است همه این موارد از طرف شرکت های باربری تهران، مد نظر قرار گیرد.

اما نگران نباشید. همکاران ما درآاسان بار، این مشکلات را از پیش پای شما براحتی بر می دارند. هدف ما این است که اسباب کشی شما را براحتی انجام دهیم و پس از انجام بسته بندی ، کلیه وسایل و لوازم شما را به محل جدید منتقل کنیم. سرعت و دقت بالای کار همکاران ما در باربری مرکز تهران و همچنین سایر شعب اتوبار تهران تیک بار، مثال زدنی است و ما مطمئن هستیم که می توانیم بهترین سرویس های اسباب کشی و حمل بار را به شما همشهریان محترم ارائه دهیم. 

 

 

مراحل باربری در مرکز تهران با آسان بار

مشتریان عزیز هم میتوانند برای رزرو وقت با شماره های آسان بار تماس بگیرند و هم میتوانند ثبت نام آنلاین را انجام دهند و نسبت به شرایط خود از قیمت ها نیز آگاه شوند.

 • مرحله اول تماس با شرکت
 • مرحله دوم مشورت با کارشناسان این زمینه
 • مرحله سوم تعیین قیمت نسبت به همه شرایط
 • مرحله چهارم اعزام تیم متخصص باربری به آدرس
 • مرحله پنجم بسته بندی وسایل
 • مرحله ششم حمل و جابجایی وسایل به مقصد با نهایت دقت و امنیت
 • مرحله هفتم چیدمان وسایل به سلیقه مشتریان

 

باربری در مرکز تهران همراه با خدمات ویژه با قیمت های مناسب حمل بار با خاور ، حمل بار با نیسان و حمل با تریلی ارائه میشود که تمامی وسایل نقلیه ما مجهز هستند و جای نگرانی برای شما باقی نمیگذارند.

 

خدمات بسته بندی وسایل

بسته بندی و حمل لوازم منزل هم یکی دیگر از خدمات ویژه آسان بار است.وسایل باید به گونه ای بسته بندی شوند که در هنگام حمل بار حتی در مسیر های طولانی،کوچکترین آسیبی به آنها وارد نشود به همین علت لازم است که وسایل منزل با تجهیزات تخصصی و به صورت حرفه ای بسته بندی شوند و به مقصد ارسال شوند.

آسان بار با داشتن یک تیم بسته بندی ماهر و کاربلد این خدمت را به صورت ویژه انجام میدهد و به همراه انواع وسایل نقلیه مجهز و موکت کاری شده مثل خاور ، تریلی و نیسان به مقصد میرساند.

 

 

تجهیزات بسته بندی وسایل

 1. نایلون های حبابدار و یا همان ضربه گیر های نخودی
 2. سلفون های مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل
 3. چسب های میکرون بالا و کیفیت بالا
 4. کارتن های سه لایه و پنج لایه
 5. کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی لباس که ۱۲ دست لباس در آن جای می گیرد
 6. بقچه های زیپ دار
 7. سایر وسایل بسته بندی

 

سایر خدمات آسان بار در مرکز تهران

 1. حمل یخچال ساید بای ساید
 2. حمل گاوصندوق
 3. حمل جهیزیه عروس
 4. بسته بندی مبلمان
 5. و ...

ارسال نظر درباره این موضوع