باربری اندیشه

باربری اندیشه

باربری اندیشه

باربری شهرک اندیشه یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده اندیشه برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار شهرک اندیشه را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری اندیشه خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری شهرک اندیشه درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار اندیشه دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری شهرک اندیشه، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار شهرک اندیشه خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است ، ارائه خدمات حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند خدمات حمل گاوصندوق ، حمل پیانو ، حمل یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری شهرک اندیشه را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار شهرک اندیشه به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

بله، باربری آسان بار خدمات اتوبار شهرک اندیشه را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

mail لازم به ذکر است که آسان بار خدمات باربری کرج به شهرستان را نیز با بهترین کارکنان خود و همانطور که گفته شد با بهترین وسایل نقلیه خدمت مشتریان عزیز ارائه میکند و سلامت بار شما را تضمین میکند.

 

آشنایی با منطقه اندیشه کرج

شهر جدید اندیشه یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد.
این شهر دارای ۶ فاز می‌باشد و در ۳۰ کیلومتری تهران، ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد.
فاز ۳ شهر اندیشه بر اساس قوانین جدید شهرسازی طراحی و ساخته شده است.
و بازار ایرانی اسلامی یکی از بزرگترین و بهترین مکان های تجاری و تفریحی آن است

فاز ۱یکی از محلات اندیشه است و دارای اصول شهرسازی سنتی است.
جمعیت این فاز بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر می‌باشد که از مجموع جمعیت سایر فازهای شهر اندیشه بیشتر است.
از سال ١٣۶٧ به بعد , واگذاری قطعات زمین در متراژهای پانصد و هزارمتری به
فرهنگیان شاغل درآموزش و پرورش آغاز گردید ,
اما طی سالهای اخیر روند رو به رشد جمعیت مهاجر به اندیشه سبب شده است
تا زمینها و منازل مذکور از حالت ویلایی سابق به شهرکی آپارتمان ساز جهت سکونت جمعیت رو به رشدش تبدیل گردد.

 

 

enlightened آسان بار پس از بسته بندی تمامی وسایل،جابجایی آنها را با بهترین خدمات خود از جمله حمل بار با خاور ، حمل بار با تریلی و حمل بار با نیسان انجام میدهد که تمامی این وسایل نقلیه کاملا مجهز هستند و دارای رانندگان مجرب و کار بلد هستند.

 

 

بهترین اتوبار اندیشه

 

اتوبار-اندیشه

 

ارائه خدمات باربری آسان بار در منطقه شهر اندیشه متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل اثاثیه منزل , حمل لوازم اداره ها و شرکت های تجاری به صورت حرفه ای با کادری خوش اخلاق , مجرب و کاربلد با تجربه و شبانه روزی و هفت روز هفت در خدمت همشهریان و مشتریان عزیز هستیم با تخفیف های ویژه ، اگر در منطقه شهر اندیشه هستید میتوانید از خدمات باربری آسان بار در این منطقه استفاده کنید ، و از تخفیف ویژه سایت نیز بهره مند شوید . در صفحه خدمات ما نیز میتوانید از خدمات باربری آسان بار مطلع شوید ، برای دریافت مشاوره رایگان نیز حتما با ما تماس بگیرید.

در صورتی که قصد اسباب کشی در شهر جدید اندیشه را دارید سامانه باربری آسان بار ، خدمات بسته بسته بندی وسایل منزل را توسط کارگران مجرب و با تجهیزات مخصوص بسته بندی انجام می دهد.

اثاثیه منزل شما در حین حمل بیمه می شوند. نرخ بیمه بسته به ارزش وسایل شما دارد.

 اگر ارزش مجموع وسایل شما 50 میلیون تومان باشد نرخ بیمه 50 هزار تومان خواهد بود.

می دانیم که اثاث کشی و جابجایی می تواند زمان استرس آوری برای شما باشد.

هدف ما کمک کردن به شما برای کاهش استرس تان است.

ما برنامه خاصی را برای شما در نظر گرفته ایم.

با ایمنی و آرامش جابجا کنید.
حمل جهیزیه عروس لوازم اداری تجاری و غیره با با کارگران ورزیده و خوش اخلاق  ....
متخصص در زمینه جابجایی اجسام سنگین سنگین یخچال ساید پیانو پیانو گاو صندوق تردمیل و غیره ....
وانت»نیسان»خاور ایسوزو کانتینر سرپوشیده مخصوص مخصوص اثاث  .....
شبانه ‌روزی شهر و شهرستان در خدمت دوستان هستیم  ...

می دانیم که اثاث کشی و جابجایی می تواند زمان استرس آوری برای شما باشد.

هدف ما کمک کردن به شما برای کاهش استرس تان است.

ما برنامه خاصی را برای شما در نظر گرفته ایم.

با ایمنی و آرامش جابجا کنید.

به خاطر بسته بندی مبلمان به صورت تخصصی توسط پرسنل حرفه ای و لوازم و روش های اروپایی آسان بار دیگر نگران مبلمان خود نباشید.

در برخی از خدمات نظیر جابجایی و اثاث کشی شرکت ها و منزل، فشارهای زیادی بر افراد وارد می شود که با این وجود می توان خدمات متنوعی را از ما دریافت کرد که شامل:

  • بسته بندی و چیدمان با نیروهای آموزش دیده و با سلیقه

  • انبار نگهداری وسایل و اثاث تا آماده شدن مکان شما
  • اثاث کشی شهر و شهرستان

 

قیمت باربری و اتوبار اندیشه


قیمت باربری از اندیشه به تهران با نیسان 120 هزار تومان

قیمت باربری از اندیشه به تهران با خاور 180 هزار تومان

قیمت باربری از اندیشه به تهران با تریلی 640 هزار تومان

 

انواع کارتن مورد استفاده برای بسته بندی در باربری اندیشه

به منظور بسته بندی وسایل منزل از کارتن های مختلفی استفاده می شود که مهم ترین آن ها بر اساس استاندارد حمل بار موارد ذیل را شامل می شوند:

  • کارتن های پنج لایه که مقاومت بسیار بالایی را دارند و اندازه آن ها دو برابر اندازه کارتن های موز می باشد و برای بسته بندی اجناس شکستنی مثل چینی و کریستال به کاربرده می شود.
  • کارتن های رگال دار که مخصوص بسته بندی لباس ها هستند و در واقع شبیه کمدی با ظرفیت دوازده دست لباس از جمله کت و شلوار است.
  • ساک های مخصوص حمل رختخواب که سه لایه است و به وسیله زیپ نیز بسته می شود.
  • لایف پک شامل دو الی سه کشو است که به آسانی می توان در آن ها لباس ها را قرار داد.

ارسال نظر درباره این موضوع