باربری گوهردشت

باربری گوهردشت

باربری گوهردشت

باربری گوهردشت یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده گوهردشت کرج برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار گوهردشت را با 35 % تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری گوهردشت کرج خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری گوهردشت درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار گوهردشت کرج دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری گوهردشت، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار گوهردشت خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، ارائه خدمات تخصصی در حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند حمل گاوصندوق ، حمل پیانو ، حمل یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان،  خدمات باربری گوهردشت را با 35% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسانم بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار گوهردشت به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید. 

 باربری آسان بار خدمات اتوبار گوهردشت را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

 


لازم به ذکر است که آسان بار طبق خواسته بیشمار مشتریان خدمات باربری کرج به شهرستان را نیز با وسایل نقلیه مجهز و کارکنان متخصص خدمت شما همشهریان کرجی عزیز ارائه میکند و همچنین سلامت بار شما را تضمین میکند.


 

اتوبار گوهردشت

 

اتوبار-گوهردشت

 

اتوبار آسان بار کرج  با سالها تجربه در زمینه خدمات باربری و حمل اثاثیه یکی ازبرترین موسسات مجاز باربری در گوهردشت، و دیگر مناطق کرج میباشد. باربری در گوهردشت یکی دیگر از مناطق تحت پوشش اتوبار آسان بار میباشد .آسان بار ضمن دارا بودن انواع وسیله نقلیه باربری همچون وانت بار ، نیسان ، کامیونت و... امکان انتخاب وسیله نقلیه مناسب را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا ضمن احترام به مشتریان خود امکان صرفه جویی در هزینه باربری را نیز برای ایشان فراهم آورد .اگر قصد اسباب کشی و یا حمل اثاثیه خود را در گوهردشت کرج دارید آسان بار با تکیه بر پرسنل با تجربه و زحمت کش خود میتواند در سریعترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه این کار را برایتان انجام دهد .آسان بار اثاثیه شما را بسته بندی کرده و با دقت زیاد به مقصد میرساند .تلاش ما بر این است که مشتریان گرامی یک اسباب کشی آرام و بی دردسر را تجربه کنند . در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل اثاثیه خود میتوانید با مشاوران اتوبار آسان باردر هر ساعتی از شبانه روز تماس حاصل نمایید .

باربری گوهردشت انندگانی مسئولیت پذیر و وظیفه شناس و کادری مجرب و متخصص و با بیش از ۲۵ سال تجربه، ارائه دهنده ی کلیه خدمات  حمل بار، تخلیه، بسته بندی، چیدمان و سایر خدمات باربری در گوهردشت و جهانشهر کرج و سراسر کرج با خاور (ایسوزو و هیوندا) وانت و نیسان می باشد.

 

enlightened آسان بار تمام کار های خود را با استفاده از خدمات حمل بار با تریلی ، حمل بار با خاور و حمل بار با نیسان انجام میدهد که تمامی این وسایل مجهز هستند تا سلامت بار شما را تضمین کنند.

 

خدمات و ویژگی های باربری گوهردشت

ارائه تضمین ۱۰۰% سلامت تمامی وسایل، تجهیزات شکستنی و مبلمان شما در حین حمل و نقل بوسیله کارگران مجرب.
در صورت بروز هر مشکلی برای وسایل شما که کارگران این باربری مقصر باشند، باربری گوهردشت نسبت به رفع و حل مشکل خود را مسئول دانسته  و در سریعترین زمان ممکن نسبت به مرتفع نمودن خسارت اقدام می نماید.

باربری گوهردشت با توسعه ناوگان حمل ونقل خود خدمات بسته بندی، اتوبار و باربری را با قیمت یکسان در کرج و مناطق تحت پوشش ارائه می نماید.

باربری گوهردشت با سال ها تجربه در جابجایی اثاثیه و دقت زیاد در جابجایی وسایل مشتریان اکنون به یکی از بهترین باربری های کشور و بهترین باربری در کرج تبدیل شده که هر ساله تعداد زیادی از خانواده ها با خاطری آسوده جابجایی وسایل خود را به این موسسه می سپارند.

متخصص حمل بسته بندی مبلمان و حمل آنها با خودرو هایی که مخصوص حمل مبلمان تجهیز شده اند نیسان مبلی و خاور مسقف .
 

باربری گوهردشت ( بهترین باربری کرج ) اثاثیه منزل و کلیه کالاها و تجهیزات را تا سقف مورد نظر مشتریان بیمه نموده و برای حمل بار، اثاثیه، تجهیزات کارخانجات و وسایل ادارات بارنامه صادر می نماید .

تمامی خودروهای باربری گوهردشت با هدف حمل مطمئن وسایل مشتریان تجهیز شده اند و دیواره داخلی آنها با ضربه گیرها پوشش داده شده و هر ماشین حداقل دارای ۵۰ پتو تمیز (۵۰ پتو برای خاور و ۱۵ پتو نیسان و وانت)  برای حفاظت از وسایل می باشد و کف خودروها نیز کاملا صاف و یکدست می باشد تا بیشترین استفاده ممکن از فضای خودرو برای حمل بار انجام گیرد.

اتوبار و باربری گوهردشت نسبت به عملکرد و شخصیت پرسنل و کارگرهای خود بسیار حساس بوده و تکریم مشتری و رضایت کامل همشهریان گرامی از خدمات ارائه شده از مهم ترین  اصول مدیریت اتوبار و باربری گوهردشت می باشد.

این باربری در گوهردشت کرج و جهانشهر کرج از وانت و نیسان مبلی با حدود ۱۵ پتو برای جابجایی وسایل و اثاثیه همشهریان عزیز استفاده می نماید.
کلیه خدمات وانت بار و نیسان بار کرج را در سراسر کرج بصورت تضمینی و قیمت یکسان انجام می پذیرد .

اتوبار و باربری گوهردشت با توسعه خودروهای خود در سطح کرج، هزینه های خدمات اتوبار و باربری شامل کرایه خودرو، کارگر و بسته بندی را در نقاط مختلف کرج بصورت نرخ یکسان دریافت می نماید.

مدیریت اتوبار و باربری گوهردشت همواره بر تکریم مشتری و جلب اعتماد و رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده تاکید داشته به همین منظور بر نحوه ارائه خدمات و رعایت احترام توسط پرسنل باربری نظارت مستقیم دارد .

 ارائه دهنده کلیه خدمات اتوبار و باربری در کرج ، جهت اسباب کشی ادارات و منازل، جابجایی جهیزیه عروس ، مبلمان  به وسیله خاور، کامیونت، نیسان و وانت می توانید به خانواده اتوبار گوهردشت اعتماد کنید و یکی از هزاران خانواده ای باشید که جابجایی وسایل منزل را به ما می سپارند.

 

خدمات بسته بندی وسایل ریز و درشت

 باربری گوهردشت بسته بندی وسایل منزل و ادارات را به دو صورت انجام می دهد :

  1. بسته بندی و پتو کشی دور تا دور وسایل در داخل خودرو که بصورت رایگان و کاملا تضمینی است.
  2. بسته بندی حرفه ای تمام وسایل منزل و ادارات با کارتن های مخصوص اسباب کشی، استرج و بابل که توسط پرسنل آموزش دیده انجام می پذیرد.

 

دیگر مناطق تحت پوشش آسان بار در کرج

  1. باربری مهرشهر
  2. باربری عظیمیه
  3. باربری جهانشهر
  4. باربری فردیس
  5. و ...

ارسال نظر درباره این موضوع