باربری فردیس

باربری فردیس

اتوبار فردیس کرج

اتوبار آسان بار ارائه دهنده  خدمات حرفه ای باربری در فردیس ،همراه با جدیدترین تجهیزات و کارکنان متخصص و آموزش دیده. باربری در فردیس یکی دیگر از مناطق تحت پوشش اتوبار آسان بار است و اتوبار فردیس آماده ارائه هرگونه خدمات بسته بندی  و حمل بار و اثاثه دراین محدوده می باشد.

آسان بار جهت باربری در فردیس آماده مشاوره جهت بسته بندی مناسب و انتخاب وسیله نقلیه مناسب با حجم بار قابل انتقال با مناسب ترین قیمت در محدوده باربری در فردیس می باشد.با کادر مجرب آسان بار دغدغه ای جهت بسته بندی و حمل اثاثه و اشیاء گرانبها و ... نداشته و جابجایی آسوده ای  در باربری در فردیس خواهید داشت.

اتوبار آسان بار مفتخر است در صورت حضور شما شهروند عزیز در محدوده باربری در فردیس ، باربری اصولی و آسوده ای برای شما فراهم آورد. 

ارائه خدمات باربری آسان بار در منطقه فردیس متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل اثاثیه منزل , حمل لوازم اداره ها و شرکت های تجاری به صورت حرفه ای با کادری خوش اخلاق , مجرب و کاربلد با تجربه و شبانه روزی و هفت روز هفت در خدمت همشهریان و مشتریان عزیز هستیم با تخفیف های ویژه ، اگر در منطقه فردیس هستید میتوانید از خدمات باربری آسان بار در این منطقه استفاده کنید ، و از تخفیف ویژه سایت نیز بهره مند شوید . در صفحه خدمات ما نیز میتوانید از خدمات باربری فردیس مطلع شوید ، برای دریافت مشاوره رایگان نیز حتما با ما تماس بگیرید.
 

باربری فردیس کرج ، با 20 سال سابقه در امر اسباب کشی و حمل و جابه جایی اثاثیه منازل و ادارات و شرکت ها. با کادر مجرب و کارگران ماهر و خوش اخلاق با انواع ماشین های بابری مجهز و مخصوص اثاث کشی خود خدمات را ارائه می نماید.

 

 

enlightened آسان بار در باربری جهانشهر خدمات بسته بندی مبلمان را نیز همراه با لوازم و روش های اروپایی ارائه میکند تا شما همشهریان عزیز دیگر نگران سرویس مبلمان خود نباشید.

 

 

باربری فردیس کرج

باربری فردیس یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده فردیس کرج برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار فردیس را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری فردیس کرج خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری فردیس درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار فردیس کرج دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری فردیس، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار فردیس خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند حمل گاوصندوق ، حمل پیانو ، حمل یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری فردیس را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار فردیس به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

باربری آسان بار خدمات اتوبار فردیس را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 


طبق خواسته بیشمار مشتریان عزیزمان در کرج آسان بار خدمات باربری کرج به شهرستان را با مجرب ترین پرسنل و مجهز ترین وسایل نقلیه را ایجاد کرده است و فراهم میکند تا خیالتان از این بابت هم راحت باشد.


 

 

کمی با منطقه فردیس کرج آشنا شوید

 

اتوبار-فردیس

 

فردیس مرکز شهرستان فردیس در استان البرز می‌باشد.

فردیس از ابتدای سال۱۳۹۶ از کرج جدا شده و تبدیل به شهرستان فردیس شد که خود دارای فرمانداری و شهرداری مستقل شد.
فردیس خود از شهرک‌های بسیاری تشکیل شده از جمله می‌توان از شهرک ناز،
شهرک طالقانی در شمال و شهرک دهکده (خانه) در غرب آن را نام برد.
مهمترین قسمت فردیس خیابان اصلی آن و بلوار قریشی شمالی است که مرکز تجاری بزرگی محسوب می‌شود.
محله فردیس با مصوبه دولت موقعیت مناسبی از لحاظ شهر و شهرستان به دست آورده‌است.

از جمله اماکن تفریحی و امکانات شهری فردیس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
سینمای فردیس در فلکه پنجم آن واقع شده‌است.
از دیگر مکان‌های بزرگ تفریحی فردیس، می‌توان از پارک تندرستی واقع در بلوار امام خمینی فردیس نام برد.
در حال حاضر تعداد زیادی از بانک‌های کشور از جمله صادرات، کشاورزی، سپه،
ملی، ملت، انصار، ایران‌زمین، آینده، پاسارگاد، قوامین، مهر، توسعه تعاون، مسکن، تجارت،
رفاه کارگران، شهر، سرمایه و سینا دارای شعبهٔ فعال در فردیس هستند.

از پاساژهای مهم فردیس می‌توان به پاساژ کویتی (فلکهٔ دوم) پاساژ طلای قائم (فلکهٔ دوم)
پاساژ طلای پرنس (فلکهٔ دوم) پاساژ نظری (کانال) پاساژ و مرکز کامپیوتر بعثت (فلکهٔ سوم)
پاساژ آویژه (بین فلکهٔ اول و دوم) پاساژ طلای البرز (فلکهٔ پنجم) اشاره کرد.
آتش‌نشانی منطقه ۳ کرج در بلوار شهدا فلکهٔ سوم واقع شده‌است و مرکز مخابرات صدوقی در فلکهٔ چهارم می‌باشد.
کلانتری فردیس نیز در خیابان ۱۳ شرقی قدیم (بین فلکه سوم و فلکه چهارم) قراردارد.

 

 

yes همچنین لازم به ذکر است که  باربری جهانشهر برای تازه عروس و داماد های عزیز خدمت ویژه و تخفیفات استثنایی در نظر گرفته شده است که در مقاله حمل جهیزیه عروس میتوانید آن ها را مطالعه کنید.

 

 

قوانین اسباب کشی در باربری و اتوبار فردیس

۱– محاسبه کرایه از ابتدای حضور ماشین در مبدأ است.

 

۲– مسئول ارتباط با مشتری راننده است و کارگران حق هیچگونه دریافت وجه یا توافق با مشتری را ندارند .

 

۳– دریافت هر گونه شماره تلفن از راننده و کارگران بابت ارائه خدمات ممنوع و مسئولیت آن بعهده صاحب کالا است.

 

۴– صاحب کالا هیچ تعهّدی نسبت به تأمین غذای کارگران (صبحانه،نهار،شام و…) ندارد.

 

۵– حفاظت و حراست از بار ، حین بارگیری و تخلیه در حاشیه خیابان به عهده صاحب کالا است.

 

۶– حمل و نقل کالا و اثاثیه از پشت بام ، پنجره ، تراس و راه پله های بدون حفاظ توسط کارگران ممنوع است.

 

۷– مسئولیت حفظ پول نقد ، جواهرات ، گوشی موبایل ، اشیاء قیمتی و مدارک داخل بار به عهده صاحب کالا است.

 

۸– مسئولیت حمل ال سی دی ، گلدان ، فرش ، تابلوهای نفیس و… به عهده صاحب کالا است.

 

۹– مسئولیت آسیب دیدگی کالا و شکستگی شیشه در حین جابجایی به عهده صاحب بار است.

 

۱۰– صاحب کالا می بایست پس از اتمام کار ، داخل اتاق بار ماشین را بازدید نماید . بدیهی است پس از تسویه حساب ، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال گُم شدن اشیاء ندارد .

 

۱۱– هر گونه وجهی مازاد بر مبالغ تعیین شده باید با توافق و رضایت مشتری به راننده پرداخت گردد .

 

۱۲– هزینه حمل یخچال ساید بای ساید ، شیشه و از این قبیل اشیاء به صورت جداگانه و به شرح زیر و با هماهنگی با مدیریت انجام می پذیرد.

 

۱-۱۲- هزینه حمل یخچال ساید بای ساید

به ازای هر طبقه ۱۰۰۰۰۰ ریال

 

۲-۱۲- هزینه حمل شیشه میز (بالاتر از ۸ نفره)

به ازای هر طبقه ۱۰۰۰۰۰  ریال

 

۱۳– حمل گاو صندوق ، پیانو ، میز بیلیارد و وسایل غیر متعارف (از نظر وزن و حجم) توسط کارگران ممنوع می باشد و در صورت لزوم باید با هماهنگی موسسه توسط گروه متخصص حمل گردد.

 

 

mail پس از بسته بندی تمامی وسایل و آماده شدن آنها نوبت به حمل و نقل میرسد که اتوبار جهانشهر خدمات حمل بار با تریلی ، حمل بار با خاور و حمل بار با نیسان را طبق درخواست مشتری با بیشترین کیفیت ارائه میکند.

 

 

اسباب کشی مطمئن با اتوبار فردیس

در صورتی که حمل اثاثیه خود را به باربری فردیس سپرده اید نگران وسایل منزل خود نباشید.

تیم اثاث کشی در اتوبار فردیس به صورت حرفه ای بسته بندی لوازم منزل را ارائه می کند.

برای این کار از تجهیزات مخصوص مانند کارتن های بزرگ و ضخیم ، پلاستیک های حباب دار ضد ضربه و نایلون استفاده می کند.

بار چینی وسایل در داخل ماشین نیز تحت نظارت سرپرست تیم به گونه ای انجام می شود که وسایل بدون شکستگی و آسیب در ماشین قرار داده شوند.

در آسان بار از کامیونت های مسقف و نیسان چادردار برای حمل اثاثیه منزل استفاده می شود.

از طرفی اثاثیه و لوازم منزل تحت بارنامه و بیمه نامه حمل می شوند.

 

نکاتی درمورد بسته بندی وسایل 

  • در قدم اول بهتر است که بگوییم صفر تا صد اسباب کشی را به دست تیم حمل بار شهرک اکباتان بسپارید ما به صورت حرفه ای خدمات خود را از قدم اول که بسته بندی می باشد تا آخرین قدم اثاثیه منزل را به مقصد برده و در آنجا کار تخلیه بار را نیز برای شما انجام خواهیم داد ، اما اگر خودتان می خواهید این کارها را انجام بدهید ، لطفا به نکات زیر توجه کنید
  • چند روز پیش از موعد مقرر برای اثاث کشی، بسته بندی اثاثیه را آغاز کنید و از وسایلی که استفاده چندانی از آن ها نمی کنید بسته بندی را شروع کنید.
  • هنگامی که وسایل را در داخل جعبه بسته بندی قرار می دهید بر روی آن ها نام وسیله را بنویسد تا موقع حمل بار و همچنین چیدن دچار مشکل و سردرگمی نشوید.
  • هنگامی که وسایل شکستنی منزل مانند لیوان، بشقاب، دکورها و … را در داخل جعبه قرار می دهید در ابتدا روزنامه یا پارچه دور آن ها بپیچید و جای آن ها را در جعبه با چسپ ثابت کنید.
  • بر اساس میزان تحمل وزن جعبه ها در ان ها وسایل را قرار دهید تا در موقع حمل، پاره نشود.

 

 

سایر مناطق تحت پوشش باربری آسان بار

  1. باربری عظیمیه
  2. باربری مهرشهر
  3. باربری جهانشهر
  4. باربری آراج
  5. باربری ولنجک

ارسال نظر درباره این موضوع