باربری مهرشهر

باربری مهرشهر

باربری مهرشهر

باربری مهرشهر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری آسان بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده مهرشهر کرج برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار مهرشهر را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری مهرشهر کرج خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری مهرشهر درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری آسان بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار مهرشهر کرج دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود برای باربری مهرشهر، تعداد کارگران ، نوع وسیله نقلیه برای جابجایی اسباب ، درخواست بسته بندی و ساعت اسباب کشی را مشخص کرده تا توانسته باشید، ضرورت ها و نیازهای خود را با کارکنان باربری آسان بار در میان بگذارید.

از آنجایی که بسیاری از مردم برای باربری، به امکانات بسته بندی دسترسی ندارند و یا حتی حوصله و وقت این کار را ندارند، باربری آسان بار تصمیم گرفت که برای اتوبار مهرشهر خدماتی را با عنوان بسته بندی معرفی نماید تا مشتریان ترسی از اسباب کشی نداشته باشند و کار را به خدمات باربری واگذار نمایند.

کارکنان مجموعه ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه می‌شوند و هر لوازمی از منزلتان که احتیاج به بسته بندی دارد را به صورت اصولی بسته بندی کرده تا دیگر نگران صدمه و آسیب رسیدن به اسباب خود در حین باربری را نداشته باشید.

یکی از تجربه ها و تسلطی که به مرور زمان برای کارکنان ما فراهم شده است، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند حمل گاوصندوق ، حمل پیانو ، حمل یخچال ساید بای ساید و ... بوده که می‌توانید برای اینگونه وسایل هم خدمات اتوبار و باربری را از ما داشته باشید.

توافقی! ، ما همواره در تبلیغات خود اعلام کرده ایم که رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد و به طور صادقانه عرض کرده ایم که برای رضایت مشتری و محبوبیت بیشتر خودمان، خدمات باربری مهرشهر را با 30% تخفیف و کمتر از باربری های دیگر ارائه می‌دهیم و خاطر نشان می‌کنیم که نگرانی از بابت هزینه نداشته باشید.

ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم اما همواره سعی کرده ایم در تیم باربری آسان بار افرادی را استخدام کنیم که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چراکه این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را کسب می‌نماید.

از نظر ما اخلاق مهمترین نکته وجودی هر کاری می‌باشد حتی حرفه ای ترین خدمات هم در هر زمینه ای بدون اخلاق هیچ ارزشی ندارد، ما همواره به کارکنان خود توصیه می‌کنیم که بهترین رفتار و خوش برخوردی را در طول باربری و اتوبار مهرشهر به مشتریان عزیز نشان دهند چرا که همین رفتارها، دوستی ها و ارتباطات کاری را افزایش می‌دهد.

از دیگر خدمات ما ارائه باربری سریع و اصولی برای انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و شما می‌توانید بدین منظور با باربری آسان بار تماس حاصل نموده تا اطلاعات تکمیلی در مورد باربری و اتوبار وسایل شرکت را با ما درمیان بگذارید.

بله، باربری آسان بار خدمات اتوبار مهرشهر را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد و بدین منظور بعضی از کارکنان ما مخصوص شیفت شب هستند تا آماده ارائه خدمات در ساعات شب و نیمه شب باشند.

 

اتوبار مهرشهر

اتوبار مهرشهر ارائه دهنده  خدمات حرفه ای باربری در مهرشهر، همراه با جدیدترین تجهیزات و کارکنان متخصص و آموزش دیده. باربری در مهرشهر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش اتوبار آسان بار است و آسان بار آماده ارائه هرگونه خدمات بسته بندی  و حمل بار و اثاثه دراین محدوده می باشد.

آسان بار جهت باربری در مهرشهر آماده مشاوره جهت بسته بندی مناسب و انتخاب وسیله نقلیه مناسب با حجم بار قابل انتقال با مناسب ترین قیمت در محدوده باربری در مهرشهر می باشد.با کادر مجرب شهروند بار دغدغه ای جهت بسته بندی و حمل اثاثه و اشیاء گرانبها و ... نداشته و جابجایی آسوده ای  در باربری در مهرشهر خواهید داشت.

اتوبار مهرشهر مفتخر است در صورت حضور شما شهروند عزیز در محدوده باربری در مهرشهر، باربری اصولی و آسوده ای برای شما فراهم آورد. 

موسسه اتوبار و باربری آسان بار در ابتدا فعالیت خود را در بخش های محدودی از کرج از جمله گوهردشت کرج، عظیمیه، جهانشهر و … آغاز نمود. و با سرلوحه قرار دادن اهدافی مانند تکریم مشتریان، ارائه خدمات بر اساس استاندارد باربری های مطرح اروپایی، جلب اعتماد و رضایت خانواده های محترم، هزینه خدمات یکسان در نقاط مختلف کرج و … به سرعت با افزایش تقاضا و اقبال مشتریان باربری در کرج روبرو شد و به توسعه ناوگان باربری در سراسر کرج و ارائه خدمات باربری مهرشهر کرج  اقدام نمود.

کارشناسان باربری مهرشهر با هدف برطرف نمودن نگرانی های، مشکلات و استرس های موجود در زمان حمل اثاثیه و کلیه خدمات باربری مهرشهر کرج که عمدتا به واسطه باربری های غیر حرفه ای، خودروهای متفرقه و کارگران غیر متخصص ایجاد شده بود  به بررسی خدمات و تعهدات باربری های مطرح اروپایی پرداخته و با الگو برداری از خدمات باربری آنها در کنار ۲۰ سال تجربه باربری و اتوبار مهرشهر به ارائه خدمات به خانواده های محترم در مهرشهر و سایر نقاط کرج می پردازد.

تلاش مدیریت و تمام کارکنان موسسه باربری آسان بار انجام یک اسباب کشی آسان، بی استرس و به یاد ماندنی برای همشریان عزیز مهرشهری است .
خانواده اتوبار آسان بار با تکیه بر تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان آموزش دیده و با تجربه، فراهم نمودن کلیه امکانات برای ارائه خدمات مناسب و جلب رضایت خانواده های محترم توانسته در میان رقبا خود را بعنوان بهترین باربری مهرشهر کرج و سایر مناظق تحت پوشش مطرح نماید .

 

 


طبق نظر مشتریان که در نظرسنجی بهترین خدمات آسان بار اعلام شد،خدمات باربری کرج به شهرستان بعنوان با کیفیت ترین خدمات باربری ما انتخاب شد که با بهترین پرسنل و مجهز ترین وسایل نقلیه ارائه میشود.


 

 

ویژگی ها و خدمات باربری و اتوبار مهرشهر

 

اتوبار-مهرشهر

 

 • متخصص حمل وسایل منزل و حمل جهیزیه عروس
 • حمل تخصصی مبلمان و تمامی وسایل حساس و قیمتی
 • بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل و وسایل و تجهیزات ادارات
 • حمل بار و تجهیزات کارخانجات و ادارات
 • نیسان بار مهرشهر کرج ، وانت بار مهرشهر کرج
 • و کلیه خدمات اتوبار و باربری در مهرشهر
 • تکریم مشتری و کوشش کارکنان برای تامین رضایت مشتریان از خدمات اتوبار و باربری مهرشهر کرج
 • بکارگیری کارکنان متخصص، متعهد و با اخلاق و برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان
 • بکارگیری خودروهای ویژه حمل اثاثیه و خدمات باربری در مهرشهر کرج (اتوبار مهرشهر )
 • ارائه سرویس رایگان بسته بندی کلیه وسایل در داخل ماشین با ۵۰ پتو
 • انجام کلیه خدمات بسته بندی وسایل بوسیله کارکنان آموزش دیده و تجهیزات بسته بندی با کیفیت
 • عدم ساعت زنی برای جابجایی ها و عدم دریافت پول اضافی بابت افزایش زمان حمل بار و سایر خدمات باربری
 • حمل دقیق و محتاطانه وسایل توسط کارکنان ماهر
 • ضمانت کامل تمام وسایل در زمان بارگیری، حمل و تخلیه
 • موسسه اتوبار آسان بار خود را در قبال اثاثیه منزل و وسایل مشتریان مسئول دانسته و در صورت آسیب دیدن وسایل در سریع ترین زمان ممکن جبران خسارت می نماید .
 • مدیریت پاسخگو و ناظر مستقیم بر فعالیت کلیه کارکنان و راننده ها
 • باربری مهرشهر کلیه وسایل مشتریان گرامی را تا سقف مورد نظر آنها بیمه می نماید .
 • ارائه بارنامه و بیمه نامه برای شرکت ها و کارخانجات برای حمل وسایل و تجهیزات .
 • برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان با هدف ارائه خدمات بهتر باربری 
 • و …

خدمات ذکر شده به پشتوانه تخصص و تلاش کارکنان و نظارت مستمر مدیریت بر حسن انجام وظایف کارکنان و جلب رضایت مشتری باعث اعتماد خانواده های فراوانی به اتوبار و باربری آسان بار گردیده است.

 

بسته بندی وسایل در باربری مهرشهر

یکی از دلایل اصلی آسیب دیدن وسایل و اثاثیه منزل بسته بندی غیر اصولی مشتریان و یا چیدمان نامناسب بار توسط بارچین غیر متخصص می باشد.


باربری مهرشهر بسته بندی وسایل را به دو روش انجام می دهد:

 

 • بسته بندی وسایل و اثاثیه با تجهیزات مخصوص بسته بندی از قبیل کارتن مخصوص اسباب کشی، بابل رپ و استرچ و … که بوسیله پرسنل ماهر این باربری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد.
 • بسته بندی اثاثیه و تجهیزات بوسیله ضربه گیرها و بیشتر از ۵۰ پتو تمیز در داخل کانتین ماشین که دور تا دور وسایل پتوکشی می گردد و کاملا رایگان انجام می پذیرد .

 

متاسفانه دیده شده که باربری های غیر حرفه ای و یا خودروهای متفرقه با چیدمان نامناسب وسایل مشتریان را مجبور می کنند برای حمل وسایل خود از چند خودرو استفاده نموده و هزینه چند برابری پرداخت نمایند.
اتوبار مهرشهر نحوه چیدمان مناسب وسایل و اثاثیه را به کارکنان آموزش داده و پرسنل این باربری از حداکثر فضای داخل خودرو استفاده می نمایند و تمام تلاش خود را می نمایند که کلیه وسایل مشتریان را با یک خودرو جابجا نمایند .

 

mail باربری مهرشهر بسته بندی مبلمان را نیز به صورت حرفه ای و با وسایل و تجهیزات اروپایی برای مشتریان عزیز انجام میدهد.

 

وسایل نقلیه در باربری و اتوبار مهرشهر

موسسه باربری آسان بار برای انجام خدمات باربری در مهرشهر کرج از خودروهای جدید استفاده نموده و تمامی خودروهای خود را برای حفاظت کامل از وسایل مشتریان گرامی تجهیز نموده است.


خاور های (ایسوزو و هیوندا) این باربری به دو صورت ۱- مسقف و ۲- روباز  هستند.

 

 • خودروهای مسقف جهت اسباب کشی، حمل مبلمان و وسایل حساس و قیمتی استفاده می شود و هر خودرو مجهز به ۵۰ پتو تمیز جهت بسته بندی وسایل بصورت رایگان است و لازم به ذکر است که بدنه داخلی خودروها نیز کاملا توسط کارتن های مقاوم و ضربه گیرها پوشش داده شده است تا از اثاثیه منزل و وسایل مشتریان به خوبی محافظت شود .
 • خاورهای روباز که برای جابجایی وسایل و تجهیزات کارخانجات استفاده می گردد .

 

اتوبار آسان بار برای حمل بارهای کم حجم از وانت و نیسان مبلی (با کف صاف) استفاده می نماید و هر نیسان دارای ۱۵ پتو تمیز جهت بسته بندی و محافظت از وسایل و مبلمان است.

 

enlightened شما عزیزان میتوانید برای آشنایی با نحوه حمل بار با خاور ، حمل بار با تریلی و حمل بار با نیسان مقاله های مرتبط را مطالعه کنید و آگاهی لازم را داشته باشید.

 

برخی اصول بسته بندی لوازم و وسایل شکستنی

 1. بعضی از لوازم منزل شکستنی مثل تلویزیون، یا ظروف که جعبه مخصوص خودشان را دارند، سعی کنید در داخل همان جعبه خودشان قرار دهید و جابجا کنید.
 2. وقتی می خواهید ظروف آشپزخانه مثل قابلمه را بسته بندی کنید، اول بدنه را بطور مجزا با پارچه یا برگه بپیچید. سپس درب آن را جدا بپیچید و به صورت وارونه روی قابلمه قرار دهید. در نهایت، از طرف پهلو آن را وارد جعبه کنید.
 3. موقع بسته بندی ابزارهای آشپزخانه مثل آبمیوه گیری هم تمامی اجزا را باید بطور مجزا بسته بندی کنید و داخل بخش های شیشه ای آن هم با روزنامه پر کنید.
 4. بهتر است لوازم و شکستنی های سنگین و سبک را جدا از هم در جعبه های مختلف قرار دهید.

 

مناطقی از تهران تحت پوشش باربری آسان بار

 1. باربری شهرک راه آهن
 2. باربری سعادت آباد
 3. باربری گیشا
 4. باربری رسالت
 5. باربری فرشته

ارسال نظر درباره این موضوع