باربری پیروزی

باربری پیروزی

شرکت باربری و اتوبار آسان بار با استفاده از کارکنانی با اخلاق و حرفه ای به منظور ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر استان تهران در خدمت شماست. انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما بدون هیچ مشکلی انجام خواهیم داد. ارائه مشاوره رایگان و ارسال کارشناس حضوری برای ارائه قیمت کامل قبل رزرو وقت از خدمات ویژه ما برای مشتریانمان می باشد. منتظر تماس تان هستیم.

امکان حمل و نقل از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. باربری آسان بار تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران است. از افتخارات باربری تهران این است که از ابتدای کار تا اتمام رضایت مشتری را جلب میکنیم.

با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید باربری تهران را در کنار خود داشته باشید.این یک اتفاق طبیعی در باربری تهران آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.

اگر در بسته بندی  وسایل مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.بسته بندی مبلمان با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.

همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود را
در بالاترین سطح ممکن ارائه دهد.
تا خستگی ناشی ازیک اسباب کشی و حمل و نقل را فراموش کنید.
اتوبار ما با داشتن کادری ماهر و کاربلد و همچنین ماشین های بزرگ و مناسب
باربری و اتوبار مانند :
تریلی ، کامیون و خاورهای مسقف و موکت کاری شده و مجهز به
پتو و ضربه گیر جهت جلوگیری از ضربه به بار و اثاث شما مشتریان محترم
را به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها حمل و جابجا می کند.
اگر قصد باربری یا اثاث کشی دارید و تجربه کافی در این حیطه ندارید
و یا میخواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنید و
یا بهر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در تهران دارید ،
شرکت ما آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

تاریخچه پیروزی

خیابان پیروزی یکی از قدیمی ترین خیابان های شرق تهران به شمار میرود که در قدیم فرح آباد نام داشت، این خیابان از میدان شهدا شروع و در میدان کلاهدوز به پایان میرسد، این منطقه به خاطر وجود خیابان های کوچک و متعدد امر خدمات حمل و نقل و باربری در این خیابان را به امری سخت در بحث ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین باری تبدیل کرده است، در کنار همه اینها محله چهرصد دستگاه یکی از محله های مهم و قدیمی این منطقه به شمار میرود، که در قدیم دسترسی به این قسمت از طریق خیابان مهام که از میدان امام حسین و سپس خیابان صفا و دیگر مسیر آن خیابان هفده شهریور ( 17 شهریور) و سپس میدان شهدا میتوانستید به این قسمت از محدوده پیروزی دسترسی داشته باشید، ولی امروزه از طریق اتوبان امام علی که طی چند سال اخیر افتتاح گردید میتوانید به راحتی به این محله دسترسی داشته باشید.

 

اتوبار پیروزی

خدمات باربری حمل اثاثیه منزل  نیز از جمله امور بسیار مهم در زمینه است که توسط خاور های مخصوص اثباب کشی که بصورت مسقف هستند صورت میگیرد البته این امور تنها به اثاثیه منزل ختم نمیشود زیرا اداری و شرکت ها نیز جزو آن میباشد، این بخش از خدمات حمل بار همراه با کارگر صورت میگیرد، البته کارگر های مخصوص و متخصص در همین زمینه که برخی از آن ها بخش بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را بر عهده دارند و بخشی دیگر امور جابه جایی لوازم و برخی دیگر وظیفه کارشناسی قبل از انجام جابه جایی و اعلام قیمت را بر عهده دارند.

مفهموم این کلمه به معنای اتومبیل های حمل باراست، که البته وقتی با ایتن کلمه مواجع شدید در داخل کشور بدانید منظور مرکز حمل بار با خاور، کامیونت و نیرو و کارگر حمل بار بصورت ساعتی و دربست است، که در اینجا به بسیاری از جزئیات آن پرداخته ایم، که البته در مقیاس بین المللی هم این امور در حال انجام است، اما خوب امروز ما به بخش محدوده نبرد، پرستار پرداخته ایم، که البته همان طور که خاطرتان است در مقاله باربری تهران نو به این موضوع پراخته شد که در چنین خیابان های پرترددی حجم در خواست کننده و چگونگی برطرف کردن نیاز آن ها به چه صورتی است.

باربری پیروزی با کارگران ماهر وخاورها، نیسان، وانت بار و دیگر ماشین های باری مجهز آماده انجام اثاث کشی های شما عزیزان میباشد. دسترسی سریع به باربری پیروزی در تمام نقاط تهران، تخفیف های ویژه، ارایه بارنامه و ... از ویژگی های باربری ما میباشد. باربری پیروزی با بسته بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه جایی ایمن آماده میکند. باربری پیروزی با تجهیزات مختلف بسته بندی مانند کارتن های چندلایه، نایلون های حبابدار و ضربه گیر، ساک های مخصوص بسته بندی تختخواب و .... اثایه ی شما را به بهترین شکل بسته بندی میکند تا در طول مسیر جابه جایی دچار خسارت نشوند.

 

mail باربری آسان بار خدمات جابجایی وسایل سنگین مثل حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل پیانو و حمل گاوصندوق را همراه با وسایل و تجهیزات به روز ارائه میدهد.

 

خدمات باربری پیروزی

 • حمل بار و اثاثیه شرکت , منزل , سازمان ها  … توسط افراد با تجربه , آموزش دیده و خوش رفتار
 • بیمه نامه بار و حمل و بسته بندی کاملا تضمینی و پرداخت هزینه هرگونه خسارت احتمالی از سمت همکاران ما
 • دارای ماشین های تمیز , سرویس شده , مسقف و موکت شده باربری پیروزی
 • حمل وجابجایی بار ریز و درشت با  ماشین های کامیونت , نیسان , وانت بار , خاور
 • داشتن افراد متخصص و کاربلد و با اخلاق در امر بسته بندی و جابجایی و چیدن بار در محل موردنظر
 • قیمت های  باربری کاملا منصفانه و گاها پایین تر از نرخ اتحادیه
 • حمل , بسته بندی و چیدمان گونه های متختلف بار ریز و درشت فرقی نمی کند
 • انواع بار همچون جهیزیه عروس ,پیانو , یخچال ,  مبلمان
 • کمد میز صندلی , گاوصندوق , رخت خواب , خرده اسباب با وانت و …
 • بسته بندی وسایل و لوازم با کارتن های چند لایه و نایلون های ضدضربه
 • مشاوره رایگان و ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و در کمترین زمان ممکن
 • چیدمان تمیز و درست و حسابی بطوری که  بعدا برای چیدمان نهایی دچار مشکل نشوید.

 

ویژگی های مهم باربری پیروزی

 

اتوبار-پیروزی

 

ارائه خدمات اسباب کشی از تهران به شهرستان با کامیون ، خاور و نیسان به همراه قیمت مقرون به صرفه

 • بسته بندی اثاثیه منزل

ما تمام سعی خود را برای رضایت و آسودگی شما خواهیم کرد ، بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد متخصص می توان خیال شما را راحت کند

 • اسباب کشی ایمن

خانه و اثاثیه شما میتواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. ما اثاثیه منزل شما را بیمه خواهیم کرد

 • باربری شبانه روزی

پیدا کردن شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی که در تمام طول روز و هفت روز هفته خدمات ارائه دهد کار آسانی نیست ولی باربری شریف بار یک باربری شبانه روزی است

 • قیمت باربری منصفانه

باربری ما با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران فعالیت می کند و هزینه اسباب کشی خود را زیر نظر اتحادیه محاسبه می کند. بهترین قیمت اسباب کشی را از ما بگیرید

 • رضایت مشتریان

ما در تمام طول اسباب کشی رضایت مشتری خود را می گیریم و همیشه در پایان پروسه اسباب کشی سوال نظر مشتریان خود را مبنی بر رضایت از تیم را داشتند یا نه.

 • اسباب کشی در تهران

برای اسباب کشی در شهر تهران بهترین گزینه خاور ها و کامیونت های 6 متری است. تمامی این کامیونت ها موکت کاری شده و مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی لوازم و اثاثیه شما جلوگیری به عمل آید.

 • کارگران ماهر و با ادب

در تمامی سرویس های باربری ممکن است شما به کاگرانی ماهر و پر انرژی برای جابجایی ها نیاز داشته باشید. کادر مجرب ما در باربری تهران دارای نیرو های جوان و پرانرژی است. یکی از ویژگی های کارگران ما ادب و اخلاق است.

 • جابجایی اثاثیه شرکت ها

ممکن است شما مجبور به نقل مکان شرکت و دفترکار خود باشید. بدین منظور نیاز به یک شرکت خدمات باربری دارید تا به کمک شما آمده و نه تنها در امر جابجایی بلکه در امر بسته بندی هم به شما کمک کرده و در کمترین زمان جابجا شوید.

 • بیمه باربری تهران

اطمینان شما از صحت و سلامت سرویس های باربری و اتوبار پایتخت ما را بر آن داشته است تا برای سرویس های باربری تهران بیمه نامه باربری ارائه کنیم . همچنین رانندگان حرفه ای باربری پایتخت و تجربه چند ساله ما تضمین امنیت خاطر شماست.

 • پوشش سراسری باربری تهران

کلیه مناطق شمال تا جنوب و غرب تا شرق تهران تحت پوشش خدمات شرکت باربری پایتخت است. سرویس های باربری تهران از هرکجای تهران که باشند در کمترین زمان در محل حاضر میشویم و با یک برنامه ریزی زمانی دقیق شما را همراهی میکنیم.

 • همه روزه حتی ایام تعطیل

در تمامی ایام هفته و تعطیلات میتوانید از سرویس های اتوبار و باربری تهران ما بهرمند شوید. برای رفاه حال شما ما در ایام تعطیل هم آماده خدمت رسانی در زمینه باربری تهران و اتوبار هستیم. کافیست با ما تماس بگیرید.

 

enlightened باربری تهران به بندر انزلی ، باربری تهران به چالوس و باربری تهران به نور از خدمات حمل اثاثیه منزل به شهرستان هستند که شرکت باربری آسان بار ارائه میدهد.

 

نرخ باربری در پیروزی

با توجه به متفاوت بودن نرخ باربری ها در تهران، لازم است مشتریان عزیز قبل از سفارش خاور باری و کارگر اثاث کشی ابتدا از قیمت باربری اطلاع پیدا کنند. تعرفه باربری بستگی به چندین فاکتور از جمله نوع ماشین باری، تعداد کارگران و مدت زمانی که اثاث کشی طول میکشد دارد. قیمت باربری برای خاورهای موکت کاری شده در داخل تهران از ۱۲۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان متفاوت است. کارگران اسباب کشی برای ۳ ساعت اول ۴۰ هزار تومان دریافت کرده و پس از ۳ ساعت به ازای هر ساعت اضافی ۱۰ تومن به دستمزد آنها اضافه میشود. همچنین با طولانی شدن مدت زمان اثاث کشی کرایه خاور هم به ازای هر ساعت ۵۰ هزار تومان افزایش خواهد داشت. البته باربری پیروزی تخفیفات ویژه باربری را دارد که با اعمال آنها تعرفه باربری کاهش خواهد یافت. باربری در محدوده خیابان پیروزی ، اثاث کشی در پیروزی ، بسته بندی اثاثیه منزل برای اثاث کشی ایمن تخصص های ما است. 

 

بسته بندی تخصصی و ویژه  در باربری پیروزی

دو حالت برای بسته بندی و تضمین سلامت بارتان دارد. ۱- خودتان عهده دار بسته بندی وسایلتان باشید ۲- ۰ تا ۱۰۰ بسته بندی را به باربری پیروزی تهران بسپارید و در نهایت با ضمانت بارتان را سالم در مقصد مد نظرتان از کارگران ما تحویل بگیرید. در حالت اولی هرگونه اتفاق خوب یا بدش بر عهده خودتان است مثلا اگر به یخچالتان خط و خشی یا آسیبی وارد شود هزینه خسارتش پای خودتان می باشد. این خساتر هم ناشی از بسته بندی نکردن درست وسایل می باشد که ناشی از کم تجربگی و ناآگاهی شماست. مزیتی که حال دوم دارد اینست که اتوبار پیروزی چندین سال است که کارش اسباب کشی و بسته بندی است و موارد و نمونه متنوعی با وسایل گوناگون جابجایی و بسته بندی کرده است و تجربه کافی و دانش آن را کامل دارد.

پس اگر بسته بندی وسایل منزل تان توسط ما انجام شود اول اینکه ضمانت کامل می دهیم که وسایلتان از هرگونه خسارت در امان می ماند و دوم اینکه اگر آسیبی وارد دیگر نگران این نیستید که هزینه خسارت تمام و کمال خودتان پرداخت می کنید بلکه ما مسئولیت اینکار را برعهده گرفته و هزینه صدمه به بارتان کامل از طرف موسسه اتوبار آسان بار پرداخت می شود.

 

اصول بسته بندی لوازم و وسایل شکستنی

 1. رای بسته بندی لوازم و ظروف شکستنی، باحوصله باشید و عجله نکنید. چون این وسایل، برای سالم ماندن، به دقت و حوصله ی شما نیاز دارند.
 2. کارتن های چندلایه در بازار وجود دارند که برای استفاده در اسباب کشی بسیار مفید هستند. می توانید از این کارتن ها در اندازه های کوچک و یا متوسط تهیه کنید تا تعداد بیش تری از لوازم شکستنی را در آنها جای دهید.
 3. اگر ظروف شکستنی را روی هم و بدون فوم یا ضربه گیر قرار دهید به احتمال زیاد با هم برخورد می کنند و شاید شکسته شوند. بنابراین بهتر است به وسیله ی روزنامه، پارچه یا نایلون حباب دار آنها را از هم جدا کنید تا تحت فشار یکدیگر نباشند. البته تا حد امکان سعی کنید از روزنامه استفاده نکنید، زیرا مواد شیمیایی در چاپ آنها باعث کثیفی ظروف می شود و شاید بعداً لازم شود که با دقت آنها را بشویید. ترجیحاً تکه پارچه های نرم و بلااستفاده (یا برگه های باطله) می تواند مفید باشد.
 4. اگر می خواهید لوستر، آباژور و یا لامپ های روشنایی را بسته بندی کنید، حتما از افراد دیگر هم کمک بگیرید چون معمولاً به نیروی بیش از یک نفر، نیاز دارند.
 5. موقع قرار دادن وسایل شکستنی درون جعبه و کارتن، خوب دقت کنید تا فضای آزاد درون آن باقی نماند. چون ممکن است باعث تکان خوردن و یا ضربه به ظروف شود.

 

سایر مناطق تحت پوشش آسان بار

 1. باربری چیتگر
 2. باربری تهرانسر
 3. باربری فردوس
 4. باربری جردن
 5. باربری داوودیه

ارسال نظر درباره این موضوع