قیمت اثاث کشی در تهران

قیمت اثاث کشی در تهران

قیمت و هزینه باربری تهران

قیمت و هزینه اسباب کشی در تهران یکی از اصلی ترین نکاتی است که برای افرادی که قصد جابجایی دارند بسیار مهم است.با توجه به نرخ نامه های اتحادیه هنوز قیمت مشخصی برای شرکت های باربری و حمل و نقل در تهران وجود ندارد و هر شرکتی قیمت دلخواه خود را به مشتری میدهد.همین مسئله باعث نارضایتی بیشتر مشتریان شده است.همه شرکت های باربری معتبر دارای نرخ باربری و اسباب کشی مشخصی هستند که از قبل به مشتری اعلام می شود. هزینه حمل بار با توجه به خدماتی که از شرکت باربری دریافت می کنید متفاوت است.

قطعا هرکس وقتی قصد جابجایی را داشته باشد دوست دارد قیمت اثاث کشی را قبل از انجام بداند و برنامه ریزی کند زیرا این کار نیاز به بودجه کافی دارد و حق مشتری است که قیمت اسباب کشی را بداند.

 

 

مشخص نبودن دقیق تعرفه و هزینه اسباب کشی

 

قیمت اسباب کشی در تهران

 

منظور ما از اینکه میگوییم قیمت مشخصی برای حمل بار و خدمات دیگر وجود ندارد این نیست که اصلا هیچ قیمتی مشخص نشده اما پروژه های جابجایی برای خانه یا شرکت بستگی به یک سری شرایط دارد.مهم ترین دلایل مشخص نبودن نرخ اسباب کشی در تهران موارد زیر هستند : 

 • مشخص نبودن حجم بار

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث میشود هزینه باربری مقطوع نباشد میزان حجم بار است.مسلما اسباب و اثاثیه هر خانواده ای با خانواده های دیگر متفاوت است مثلا ممکن است در خانواده هایی شرایط حمل اشیاء عتیقه داشته باشد،حمل یخچال ساید بای ساید داشته باشد و یا حتی حمل پیانو که این های نیاز به دقت و مهارت و قدرت خاصی دارند.

اگر اسباب کشی برای شرکت باشد ممکن است حتی حمل گاوصندوق نیز در شرایط ذکر شده باشد و این ها روی قیمت تاثیر گذار هستند.حتی تعداد کارگران نیز روی قیمت باربری تاثیر میگذارند.

 • تعداد و نوع ماشین حمل بار

انتخاب نوع ماشین حمل بار و تعداد آن بستگی بهحجم و تعداد وسایل و لوازم خانه یا شرکت دارد.

اگر تمامی وسایل شما به اندازه ای باشد که در یک نوبت و در یک ماشین باربری معمولی 6 متری جای بگیرد مطمئنا قیمت اسباب کشی کمتر از زمانی میشود که بار و اثاثیه شما زیاد باشد و نیاز به ماشین های بیشتر یا بزرگتر به همراه تعداد افراد بیشتر داشته باشد.

بدیهی است هزینه باربری با وانت بار بسیار کمتر از نرخ باربری با کامیون است. برای کاهش هزینه باربری با توجه به حجم اثاث منزل از وسیله نقلیه مناسب استفاده کنید.

بنا بر همین دلایل هزینه باربری کم یا زیاد میشود.

 • نوع بسته بندی وسایل

بسته بندی و حمل لوازم منزل یکی دیگر از دلایلی است که روی قیمت تاثیرگذار است.بسته بندی هر نوع وسیله ای با وسایل دیگر متفاوت است زیرا بعضی وسایل ارزش بیشتری دارند یا حتی ظریف تر هستند.شرکت های باربری از وسایل مخصوصی مثل ضربه گیر های مخصوص استفاده میکنند و حتی تعداد کارتن های مخصوص برای وسایل کوچک نیز مهم هستند و روی قیمت اثر گذارند در نتیجه این مورد هم بستگی به حجم و تعداد وسایل و لوازم دارد.

 • محل بارگیری

تصور کنید محل بارگیری وسایل در کوچخ پس کوچه های تنگ و باریک باشد به طوری که باشین باربری به سختی وارد شود یا اصلا وارد نشود.در این شرایط راننده مجبور است ماشین را جای دور تری پارک کند و این باعث افزایش مسیر و زمان میشود که این دو روی هزینه تاثیر میگذارند و باعث افزایش هزینه میشوند.

 • تعداد طبقات در جابجایی

این نکته بسیار روشن است که وقتی قرار است از طبقه اول ساختمانی به طبقه اول ساختمان دیگر نقل مکان کنید هزینه اسباب کشی بسیار کمتر میشود تا بخواهید از طبقه آخر ساختمانی به طبقه آخر ساختمانی دیگر نقل مکان کنید مخصوصا اگر وسایلی مثل یخچال،مبلمان سنگین و میز نهار خوری داشته باشد.

 

 

حمل و نقل در صنف های مختلف

 

هزینه اثاث کشی در تهران

 

 1. انتقال دهنده اسباب و اثاثیه : که این شیوه پر کاربردترین نوع حمل و نقل در شهرها و مناطق مسکونی می باشد.
 2. حمل کالا : حمل و نقل و بارگیری کالاهایی که بسته بندی شده اند.
 3. صنعت: حمل و نقل کالا های کارخانه هایی که محصولاتی را تولید می کنند.

 

 

نرخ کرایه حمل اثاثیه شامل 6 هزینه زیر است

نرخ حمل بار در تهران.

 

 • قیمت ماشین باربری

بستگی به نوع ، تعداد و زمان استفاده از ماشین دارد که قیمت را کم و زیاد میکند ( مثلا حمل بار با خاور قیمتی متفاوت با حمل بار با تریلی و یا حمل بار با نیسان دارد که میتوانید قیمت ها را در هر کدام از مقالات مرتبط مشاهده کنید.)

 • دستمزد پرسنل

دسمزد پرسنل قیمت ثابت دارد اما این قیمت بر اساس مسافت یا تعداد طبقات و نوع وسایل قابل تغییر است.

 • بیمه باربری

به ازاء هر یک میلیون تومان ارزش بار، نرخ بیمه باربری 1000 تومان است.

 • وسایل سنگین

وسایلی مثل 

گاو صندوق

یخچال فریزر سای بای ساید

پیانو

کتابخانه و بوفه سنگین

تردمیل 

بوفه های بزرگ شیشه ای

این وسایل خارج از وسایل اسباب کشی محسوب میشوند و باید برای جابجایی این ها هزینه اضافی پرداخت شود.

 • هزینه بسته بندی

هزینه بسته بندی شامل تعداد پرسنل،زمان کار آنها،تعداد و نوع وسایل،لوازم لازم برای بسته بندی و ... میشود که باعث تغییر قیمت نیز میشوند.

 • هزینه های مازاد

در صورتی کهاسباب کشی بیشتر از 3 ساعت طول بکشد باید یک سری هزینه های اضافی و مازاد پرداخت شود.

 

 

این شرایط و قیمت ها از طرف اتحادیه هستند و در صورتی که شرکت باربری از شما هزینه های اضافی دیگر گرفت میتوانید در اتحادیه حمل و نقل کالای شهری از شرکت باربری مورد نظر شکایت کنید.البته زمانی شکایت شما توسط اتحادیه قابل بررسی است که از باربری های پروانه دار و مجاز استفاده کرده باشید.

 

 

سایر خدمات اتوبار آسان بار

 1. حمل یخچال ساید بای ساید
 2. بسته بندی و حمل لوازم منزل
 3. باربری تهران به شهرستان
 4. باربری کرج به شهرستان
 5. حمل بار با تریلی

ارسال نظر درباره این موضوع